Xiaomi představilo nový chytrý bezdrátový zvonek Smart Doorbell 3

Portfolio produktů firmy Xiaomi je neuvěřitelně široké a pokrývá snad všechny oblasti, na které si můžete vzpomenout. Aktuální novinkou v nabídce tohoto čínského výrobce je chytrý bezdrátový zvonek s kamerou Smart Doorbell 3. Jak naznačuje trojka v názvu, jedná se o třetí generaci, která přináší další vylepšení a nové funkce.

Chytrý bezdrátový zvonek Smart Doorbell 3
Chytrý bezdrátový zvonek Smart Doorbell 3

Zvonek je vybaven kamerou, a právě ta se dočkala nejvýznamnějších změn. Ve třetí generaci poskytne nejen vyšší rozlišení, ale také lepší světelnost, respektive clonu. Díky tomu přinese výrazně lepší obraz i ve zhoršených světelných podmínkách.

Xiaomi Smart Doorbell 3

Kamera snímá obraz v rozlišení 2K a je schopna vidět dění v úhlu 180 stupňů. Světelnost f/2,0 je příslibem kvalitního obrazu i v případě, kdy bude zvonek nainstalován v šeru či jiných ne právě ideálních podmínkách. Snahu o kvalitu podtrhuje optika se šesti čočkami.

Rozlišení 2K
Rozlišení 2K

Nový zvonek Xiaomi Smart Doorbell 3 má podobně decentní a střízlivý design jako jeho předchozí generace. Zařízení má obdélníkový tvar, a kromě tlačítka obsahuje také mikrofon, reproduktor a výše zmíněnou kameru. S ohledem na podmínky, ve kterých může být provozován, je samozřejmě odolný proti dešti a prachu.

Decentní a střízlivý design
Decentní a střízlivý design

Druhou podstatnou novinkou je fakt, že není nutné měnit jeho baterie – v této generaci byl do zařízení zabudován akumulátor s dlouhou výdrží. Konkrétně se jedná o baterii s kapacitou 5200 mAh, kterou lze nabíjet přes port USB-C. Při běžném používání by měla na jedno nabití vydržet až pět měsíců čili ji bude nutné dobíjet maximálně třikrát ročně.

Baterie s kapacitou 5200 mAh
Baterie s kapacitou 5200 mAh

Chytrý bezdrátový zvonek

K výše uvedeným novinkám je nutné započítat nově přidaný inteligentní rozpoznávací mechanismus. Zvonek Xiaomi Smart Doorbell 3 je díky němu schopen automaticky detekovat osoby, na které upozorní majitele prostřednictvím aplikace v chytrém telefonu. Má funkci změny hlasu a dokáže simulovat hlasy dospělých na pozadí, což slouží k zajištění bezpečnosti dětí ponechaných doma bez dozoru.

Inteligentní rozpoznávací mechanismus
Inteligentní rozpoznávací mechanismus

Zvonek se připojuje k Wi-Fi, díky čemuž je schopen komunikovat přes internet. V aplikaci v mobilu se tak můžete podívat, kdo stojí před vstupními dveřmi a případně s touto osobou komunikovat hlasem nebo přes chytrý reproduktor. O tom, kdo zvoní, se dozvíte i v okamžiku, kdy nejste doma.

Chytrý bezdrátový zvonek Smart Doorbell 3
Chytrý bezdrátový zvonek Smart Doorbell 3

Nový chytrý bezdrátový zvonek Xiaomi Smart Doorbell 3 se prodává od středy 1. prosince – bohužel zatím jen v Číně. Jeho doporučená maloobchodní cena je 299 čínských jüanů, tedy v přepočtu asi 1060 Kč. O možné dostupnosti na našem trhu nejsou v tuto chvílí žádné informace.

Líbí se vám chytrý bezdrátový zvonek Smart Doorbell 3?

Zdroje: xiaomist.com, c.mi.com.

Sledujte nás na Telegramu!
Nová bezpečnostní kamera Xiaomi s rozlišením 2,5 K
Nová bezpečnostní kamera Xiaomi s rozlišením 2,5 K

Čínský gigant nepřestává chrlit novinky, které chce uvést na trh ještě před vypuknutím předvánočního šílenství. Nová bezpečnostní kamera Xiaomi Smart Číst dál...

Xiaomi Mi Band 7: větší displej, delší výdrž a celodenní měření SpO2
Xiaomi Mi Band 7: větší displej, delší výdrž a celodenní měření SpO2

Jak bylo v plánu, Xiaomi v úterý 24. května představilo nejnovější generaci svého chytrého náramku. Můžeme konstatovat, že Xiaomi Mi Číst dál...

Xiaomi 13 Lite: telefon vyšší třídy se zakřiveným displejem
Xiaomi 13 Lite: telefon vyšší třídy se zakřiveným displejem

V neděli 26. února proběhne ve španělské Barceloně v rámci veletrhu Mobile World Congress (MWC) představení telefonů Xiaomi řady 13. Číst dál...

Samsung Galaxy S23

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!

Přihlásit odběr
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám svůj komentář!x