Haylou RS3: levné hodinky s AMOLEDem, GPS a měřením SpO2

Haylou je jednou ze značek, kterou mnozí z nás znají díky Xiaomi a její crowdfundingové platformě. Čínská firma nedávno představila nové chytré hodinky Haylou RS3, jež zaujmou elegantním vzhledem i užitečnými funkcemi. Díky příznivé ceně mají velké ambice stát se bestsellerem.

K hlavním lákadlům této novinky patří zejména AMOLED obrazovka, podpora pozičního satelitního systému GPS, schopnost měření úrovně okysličení krve (SpO2), odolnosti proti vodě až do 5 ATM či výdrž na jedno nabití až 21 dní.

Haylou RS3 se představují

Hodinky zaujmou svým solidním vzhledem – jejich tělo je vyrobeno z hliníkové slitiny, vyznačuje se jednoduchým a elegantním designem, který kombinuje estetiku a technologii. Na hraně najdeme dvě ovládací tlačítka, součástí balení je vyměnitelný silikonový řemínek široký 22 milimetrů.

Haylou RS3
Haylou RS3

Centrem veškerého dění je kruhová AMOLED obrazovka, vyznačující se výbornou čitelností na přímém slunci a vysokým kontrastem. Displej má průměr 1,2″ a nabízí příjemné rozlišení 390 × 390 obrazových bodů.

AMOLED obrazovka
AMOLED obrazovka

Ciferníky hodinek lze měnit z aplikace v chytrém telefonu tak, aby vyhovovaly vašemu neustále se měnícímu stylu a aktuální příležitosti. Některé ciferníky si lze také přizpůsobit pomocí vlastního obrázku nebo fotky.

Vlastní obrázek na ciferník
Vlastní obrázek na ciferník

Na spodní straně hodinek Haylou RS3 je optický snímač, který je schopen měřit tepovou frekvenci, jakož i úroveň okysličení krve (SpO2). Díky tomu můžete průběžně sledovat, jak vaše tělo reaguje na fyzickou zátěž a nechybí ani měření SpO2 v průběhu spánku.

Nepřetržité monitorování

Hodinky Haylou RS3 nabízejí širokou paletu měření. Kromě tepu a okysličení krve mohou monitorovat a vyhodnocovat váš spánek, včetně jeho délky a jednotlivých spánkových fází. Dokážou vás také upozornit na dlouhodobé sezení, jež má negativní vliv na zdraví kardiovaskulárního systému.

Měření okysličení krve
Měření okysličení krve

Při outdoorových aktivitách pomáhá s přesným měřením vzdálenosti a záznamem trasy GPS, za kterou stojí japonská firma Sony. Díky optimalizaci a snížené spotřebě elektrické energie může nepřetržitě pracovat až 21 hodin.

Přesná GPS Sony
Přesná GPS Sony

Hodinky podporují 14 typů sportovních aktivit: jogging, rychlá chůze, jízda na kole, lezení, spinning, jóga, běh v hale, integrovaný trénink, gymnastika, basketbal, fotbal, veslování, plavání v otevřené vodě a v bazénu.

Redmi Note 10 Pro

Jedním z nejsilnějších argumentů ve prospěch chytrých hodinek Haylou RS3 je jejich výdrž na jedno nabití, která při běžném používání může dosahovat až 21 dní. Vděčí za ní lithium-polymerové baterii s kapacitou 230 mAh.

Hodinky Haylou RS3
Hodinky Haylou RS3

Hodinky Haylou RS3 lze aktuálně pořídit například na webu YoupinLab, kde stojí 79,99 amerických dolarů, což je v přepočtu 1680 korun. Pozitivem je, že při objednání do Česka nebudete platit poštovné.

Jak se vám líbí hodinky Haylou RS3?

Co je VO2 max a co tato hodnota vypovídá o vašem zdraví?
Co je VO2 max a co jeho hodnota říká o vašem zdraví?

Minulý týden jsme se věnovali stále populárnějšímu měření okysličení krve (SpO2), dnes se podíváme na další „terminus technicus“. Ve specifikacích Číst dál...

Podrobná recenze Xiaomi Mi Watch: takřka dokonalé chytré hodinky
Podrobná recenze Xiaomi Mi Watch: takřka dokonalé chytré hodinky

Existují desítky, dost možná i stovky chytrých hodinek. Zatímco ty nejlevnější začínají na několika stokorunách, ceny těch nejdražších se pohybují Číst dál...

Rozbalili jsme Xiaomi Mi Watch Lite: stylové chytré hodinky pod 2000 Kč
Rozbalili jsme Xiaomi Mi Watch Lite: stylové chytré hodinky pod 2000 Kč

Hledáte chytré hodinky, které nabídnou širokou paletu funkcí, nestojí příliš mnoho peněz a současně s tím i dobře vypadají? Přesně Číst dál...

Přihlásit odběr
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Jiří
Jiří
13 dní před

Zajímalo by mě jestli bude také problém s připojením. Respektive se samovolným odpojováním od telefonu. Předchozí modely tyto problémy měly a opravdu mě nebaví resetovat telefon a hodinky pokaždé co chci načíst data do telefonu. Odskoušeno na ls05 a ls02. Oboje hodinky někdy problémy s různými telefony a pokaždé to stejné. Odpojení a problém a připojením.

Buřič Petr
Buřič Petr
Odpovědět  Jiří
7 dní před

Zkus jinou aplikaci, měl jsem stejný problém a po nainstalování aplikace Hello Hayliou problém zmizel.

4
0
Napište nám svůj komentář!x
()
x