Kdo dostal aktualizace HyperOS, MIUI či Androidu ve 4. týdnu?
Máme tu poslední lednové pondělí roku 2025, a protože je pondělí, je čas podívat se na to, které telefony a tablety dostaly systémové nové verze systému. Aktualizace HyperOS, MIUI či Androidu tentokrát dostalo 26 zařízení, z toho 2× Poco, 15× Redmi a 9× Xiaomi.
Jako obvykle platí, že všechny aktuální modely telefonů, které najdete v našem českém i slovenském e-shopu, mají po rozbalení většinou HyperOS ve verzi 1.0 (některé starší modely mohou mít výjimečně MIUI 14). V souvislosti novým HyperOS by vás mohly zajímat následující články:
- Slibovaný HyperOS 2 dostala do konce prosince jen 1/4 zařízení
- Oficiální seznam zařízení, která dostanou HyperOS 2 jako první
- Co přináší nová verze HyperOS 2? Máme přehled všech novinek
Jen globální a evropské verze
V těchto článcích se zabýváme výhradně stabilními sestaveními pro telefony Xiaomi, Redmi a Poco určenými pro evropský a globální trh. Nevěnujeme pozornost indickým, indonéským, ruským, čínským, ani jiným lokálním verzím. Stejně tak nás v tomto směru nezajímají ani různá testovací sestavení, beta verze či telefony od operátorů. Pokud si nejste jisti tím, jakou verzi telefonu máte, poradí vám náš článek Jak poznat, zda máte evropskou, nebo globální verzi telefonu?

Stává se, že svůj model telefonu najdete na seznamu, ale ještě jste nedostali update. To je primárně dané tím, že aktualizace jsou uvolňovány postupně. Xiaomi je vydává nejprve na 1 % zařízení a pak čeká, zda se neobjeví nějaká chyba. Pokud se objeví chyba, aktualizace se zastavuje a provádí se oprava. Když se neprojeví žádný problém, je aktualizace po nějaké době uvolněna na dalších 10 % zařízení. Pak se opět čeká, zda se neobjeví nějaká chyba. Jestliže se objeví, aktualizace se zastavuje a provádí se oprava.
Pokud se ani na tomto vzorku neobjeví nějaká chyba, tak teprve pak je aktualizace vypuštěna na všechny telefony – i nadále je ale uvolňována postupně, aby se rozložila zátěž na aktualizační servery. To, že jste ještě nedostali aktualizaci, tedy může znamenat, že byl zjištěn nějak problém, čeká se na výsledky z daného kola, nebo jste prostě ještě nepřišli na řadu. Dalším možným důvodem je situace, kdy máte telefon koupený od mobilního operátora – v takovém případě musíte vyčkat, až update uvolní operátor, což může trvat až několik měsíců.
Které telefony dostaly ve 4. týdnu aktualizace HyperOS, MIUI či Androidu?
Telefony a tablety jsou v seznamu seřazeny v abecedním vzestupném pořadí. Najdete v něm všechny modely, které ve čtvrtém týdnu, tj. od 20. do 26. ledna 2025, dostaly aktualizace HyperOS, MIUI či Androidu. Tentokrát to bylo 26 zařízení, z toho 2× Poco, 15× Redmi a 9× Xiaomi.
Telefony a tablety Poco
- POCO X5 Pro 5G (evropská verze) dostává od 20. ledna 2025 aktualizaci na OS1.0.11.UMSEUXM. Jedná se o nadstavbu HyperOS ve verzi 1.0 postavenou na Androidu 14.
- POCO X6 Pro 5G (globální verze) dostává od 20. ledna 2025 aktualizaci na OS2.0.1.VNLMIXM. Jedná se o nadstavbu HyperOS ve verzi 2.0 postavenou na Androidu 15.
Telefony a tablety Redmi
- Redmi 13 (evropská verze) dostává od 20. ledna 2025 aktualizaci na OS2.0.3.VNTEUXM. Jedná se o nadstavbu HyperOS ve verzi 2.0 postavenou na Androidu 15.
- Redmi A2/Redmi A2+/POCO C51 (globální verze) dostává od 23. ledna 2025 aktualizaci na V14.0.37.TGOMIXM. Jedná se o nadstavbu MIUI ve verzi 14.0 postavenou na Androidu 13.
- Redmi Note 12 5G (evropská verze) dostává od 20. ledna 2025 aktualizaci na OS1.0.14.UMQEUXM. Jedná se o nadstavbu HyperOS ve verzi 1.0 postavenou na Androidu 14.
- Redmi Note 12 Pro/Redmi Note 12 Pro+ (evropská verze) dostává od 20. ledna 2025 aktualizaci na OS1.0.13.UMOEUXM. Jedná se o nadstavbu HyperOS ve verzi 1.0 postavenou na Androidu 14.
- Redmi Note 12 Pro/Redmi Note 12 Pro+ (globální verze) dostává od 20. ledna 2025 aktualizaci na OS1.0.14.UMOMIXM. Jedná se o nadstavbu HyperOS ve verzi 1.0 postavenou na Androidu 14.
- Redmi Note 12S (evropská verze) dostává od 26. ledna 2025 aktualizaci na OS1.0.13.UHZEUXM. Jedná se o nadstavbu HyperOS ve verzi 1.0 postavenou na Androidu 14.
- Redmi Note 12S (globální verze) dostává od 23. ledna 2025 aktualizaci na OS1.0.14.UHZMIXM. Jedná se o nadstavbu HyperOS ve verzi 1.0 postavenou na Androidu 14.
- Redmi Note 13 5G (globální verze) dostává od 20. ledna 2025 aktualizaci na OS1.0.15.UNQMIXM. Jedná se o nadstavbu HyperOS ve verzi 1.0 postavenou na Androidu 14.
- Redmi Note 13 NFC (evropská verze) dostává od 20. ledna 2025 aktualizaci na OS2.0.2.VNHEUXM. Jedná se o nadstavbu HyperOS ve verzi 2.0 postavenou na Androidu 15.
- Redmi Note 13 Pro 4G/Poco M6 Pro (evropská verze) dostává od 20. ledna 2025 aktualizaci na OS1.0.9.UNFEUXM. Jedná se o nadstavbu HyperOS ve verzi 1.0 postavenou na Androidu 14.
- Redmi Note 13 Pro 5G/Poco X6 5G (globální verze) dostává od 22. ledna 2025 aktualizaci na OS2.0.2.VNRMIXM. Jedná se o nadstavbu HyperOS ve verzi 2.0 postavenou na Androidu 15.
- Redmi Note 13 Pro Plus (evropská verze) dostává od 21. ledna 2025 aktualizaci na OS2.0.3.VNOEUXM. Jedná se o nadstavbu HyperOS ve verzi 2.0 postavenou na Androidu 15.
- Redmi Note 14 Pro+ 5G (evropská verze) dostává od 20. ledna 2025 aktualizaci na OS1.0.6.UOPEUXM. Jedná se o nadstavbu HyperOS ve verzi 1.0 postavenou na Androidu 14.
- Redmi Pad Pro/Poco Pad (globální verze) dostává od 22. ledna 2025 aktualizaci na OS1.0.10.UNSMIXM. Jedná se o nadstavbu HyperOS ve verzi 1.0 postavenou na Androidu 14.
- Redmi Pad SE 8.7 4G (globální verze) dostává od 20. ledna 2025 aktualizaci na OS2.0.1.VHYMIXM. Jedná se o nadstavbu HyperOS ve verzi 2.0 postavenou na Androidu 15.
Telefony a tablety Xiaomi
- Xiaomi 11T (evropská verze) dostává od 26. ledna 2025 aktualizaci na OS1.0.10.UKWEUXM. Jedná se o nadstavbu HyperOS ve verzi 1.0 postavenou na Androidu 14.
- Xiaomi 11T (globální verze) dostává od 20. ledna 2025 aktualizaci na OS1.0.11.UKWMIXM. Jedná se o nadstavbu HyperOS ve verzi 1.0 postavenou na Androidu 14.
- Xiaomi 12 Pro (globální verze) dostává od 23. ledna 2025 aktualizaci na OS1.0.10.ULBMIXM. Jedná se o nadstavbu HyperOS ve verzi 1.0 postavenou na Androidu 14.
- Xiaomi 13 Ultra (evropská verze) dostává od 20. ledna 2025 aktualizaci na OS2.0.1.VMAEUXM. Jedná se o nadstavbu HyperOS ve verzi 2.0 postavenou na Androidu 15.
- Xiaomi 14 (evropská verze) dostává od 22. ledna 2025 aktualizaci na OS2.0.3.VNCEUXM. Jedná se o nadstavbu HyperOS ve verzi 2.0 postavenou na Androidu 15.
- Xiaomi Mi 11i (evropská verze) dostává od 23. ledna 2025 aktualizaci na OS1.0.14.UKKEUXM. Jedná se o nadstavbu HyperOS ve verzi 1.0 postavenou na Androidu 14.
- Xiaomi Mi 11i (globální verze) dostává od 24. ledna 2025 aktualizaci na OS1.0.14.UKKMIXM. Jedná se o nadstavbu HyperOS ve verzi 1.0 postavenou na Androidu 14.
- Xiaomi MIX Flip (evropská verze) dostává od 20. ledna 2025 aktualizaci na OS2.0.4.VNIEUXM. Jedná se o nadstavbu HyperOS ve verzi 2.0 postavenou na Androidu 15.
- Xiaomi MIX Flip (globální verze) dostává od 20. ledna 2025 aktualizaci na OS2.0.3.VNIMIXM. Jedná se o nadstavbu HyperOS ve verzi 2.0 postavenou na Androidu 15.
Příští aktualizace HyperOS, MIUI či Androidu
To je pro tento týden vše. Na další informace o tom, které telefony dostaly aktualizace HyperOS, MIUI či Androidu, se můžete těšit za týden – tedy v pondělí 3. února. Závěrem podotýkáme, že nemá smysl ptát se, zda nebo kdy který telefon dostane novou verzi, protože Xiaomi bohužel oficiálně nepublikuje informace o plánovaných aktualizacích či jejich termínech. Nezbývá tedy než čekat, zda a kdy aktualizace přijde.
Dostal váš telefon aktualizaci?
Redmi note 13 pro plus dostal hyper OS 2 verze 2.0.2.O evropská verze . Nikoliv verze 2.0.3.0.
Dobrý den,
nikoli. Evropská verze nyní dostává OS2.0.3.0.VNOEUXM. Vámi uváděná verze OS2.0.2.0.VNOEUXM vyšla už 9. ledna 2025.
Přeji hezký den.
Karel Kilián
Redmi Note 13 pro 5G dostane HyperOS 2.0.3 a teď dostává od 22.1 aktualizaci 2.0.2
kterou stejně nemám!??
Dobrý den,
bohužel netuším, zda něco pouze konstatujete, nebo se na něco ptáte. Každopádně faktem je, že Redmi Note 13 Pro 5G/Poco X6 5G (globální verze) dostává od 22. ledna 2025 aktualizaci na OS2.0.2.VNRMIXM. Jedná se o nadstavbu HyperOS ve verzi 2.0 postavenou na Androidu 15.
Přeji hezký den.
Karel Kilián
OS1.0.11.UMPEUXM dostalo Poco X5 5G
Dobrý den,
děkuji za informaci, ale to už je starší záležitost. Poco X5 5G (evropská verze) dostává aktualizaci na OS1.0.11.UMPEUXM od 17. ledna 2025. Psali jsme o tom ve článku Kdo dostal aktualizace HyperOS, MIUI či Androidu ve 3. týdnu?
Přeji hezký den.
Karel Kilián
Dobrý den muj poco x5 pro 5g má 1.0.10.0 a nějak se mi nechce nic stahovat poraďte co s tim doky
Dobrý den,
pokud máte globální Poco X5 Pro 5G (písmena UMSMIXM), tak Vám žádná novější verze nemá jít stahovat. Pro tento model je aktuálně poslední dostupná verze OS1.0.10.0.UMSMIXM vydaná 10. prosince.
Přeji hezký den.
Karel Kilián
POCO X6Pro 5G HyperOS 2.0.1.0.VNLMIXM Android 15
Dobrý den,
děkujeme za potvrzení.
Přeji hezký den.
Karel Kilián
Po nainštalovaní bolo treba zväčšiť ikony,ale výdrž je podstatne lepšia, konečne..
Dobrý den, Vincente,
děkuji za sdílení Vaší zkušenosti s telefonem POCO X6 Pro 5G a nejnovější verzí systému HyperOS 2.0.1.0 na Androidu 15! 😊
Je skvělé slyšet, že se zlepšila výdrž baterie – to je určitě jedna z nejdůležitějších věcí, kterou ocení každý uživatel. Co se týče zvětšení ikon, rozumím, že přechod na nový systém může vyžadovat drobné úpravy, aby vše vyhovovalo Vašim potřebám.
Přeji Vám příjemné používání Vašeho telefonu!
S pozdravem,
Karel Kilián
Poco X6 pro 5G- zatím stále Android 14 s Hyper 1
Dobrý den,
možné důvody, proč jste nedostal aktualizaci, jsou popsané v článku, pod kterým reagujete. Může to být tím, že máte mobil od operátora, máte šedivku, aktualizace přichází po vlnách či byla pozastavena.
Přeji hezký den.
Karel Kilián
Stejný model, stále nic. Xiaomi už mi leze na nervy, silně přemýšlím o přestupu ke konkurenci s koupí příštího mobilu.
Dobrý den,
jenže ona to není chyba Xiaomi! Pro POCO X6 Pro 5G už vyšla aktualizace na HyperOS 2 a Android 15. Pokud ji Váš telefon nedostal, pak je příčina v tom konkrétním kusu. Může to být tím, že máte mobil od operátora, máte šedivku, případně byla aktualizace pozastavena.
Přeji hezký den.
Karel Kilián
Mám Redmi Note 13 5G a původní verze OS 1.0.13.0 UNQEUXM mi byla aktualizována 13.12.2024 na 1.0.16.0.
Četl jsem, že bych měl dostat verzi 1.0.17.0, tak uvidím.
Dobrý den,
podle těch zpoždění to vypadá, že máte telefon od operátora. Pro Redmi Note 13 5G je už od 2. ledna k dispozici aktualizace na OS1.0.17.0.UNQEUXM.
Přeji hezký den.
Karel Kilián
DOBRY DEN MOZEM SA OPYTAT KEDY ASI BUDE AKTUALIZACIA NA XIAOMI 11T PRO NA HYPER OS. STALE NIC NECHODI. DAKUJEM ZA ODPOVED VOPRED
Dobrý den,
začnu tím, že Vás požádám, abyste příště nepoužíval velká písmena. Vypadá to, jako když na nás křičíte. Děkuji za pochopení.
Jinak Xiaomi 11T Pro už HyperOS dostal. Dokonce několikátou aktualizaci. V prosinci obdržela evropská verze update na OS1.0.9.0.UKDEUXM a globální verze na OS1.0.8.0.UKDMIXM.
Pokud Váš telefon uvedené aktualizace nedostal, pak postupujte dle našeho článku HyperOS tipy a triky: Co dělat, když mobil nedostal aktualizaci?
Přeji hezký den.
Karel Kilián
Dobrý deň,
Mám fon Xiaomi 12T Pro 1.0.14.0.ULFEUXM oplatí sa čakať na HyperOS 2 a Android 15, alebo kúpiť novší telefón? Je nejaká šanca, že 02.2025 bude aktualizácia? Vďaka.
Dobrý den,
pro evropskou verzi Xiaomi 12T Pro je aktuální verze OS1.0.14.0.ULFEUXM poslední dostupná.
Tento telefon vyšel s Androidem 12 a už dostal dvě velké aktualizace: na Android 13 a Android 14. Výrobce ale slibuje i aktualizaci na Android 15. S ohledem na stáří telefonu ale bude nutné počítat s tím, že to bude spíše později než dřív. Přesný termín ale neznáme.
Přeji hezký den.
Karel Kilián
Dobrý den, můžu se zeptat bude mít ještě mít Redmi 10 5G aktualizaci ? 1.0.6.0.ULSEUXM
Dobrý den,
Redmi 10 5G zatím není na seznamu zařízení s ukončenou podporou. Zatím poslední aktualizaci dostal v listopadu 2024, čili bych nevylučoval, že ještě nějakou aktualizaci dostane. HyperOS 2 a Android 15 už bych ale nečekal.
Přeji hezký den.
Karel Kilián
Dobrý den, aktualizace pro Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G ještě nebyla vydána? Děkuji za odpověď
Dobrý den,
to záleží na tom, jakou aktualizaci máte na mysli. Pokud HyperOS 2 a Android 15, tak ta už vyšla. Aktuálně poslední je:
Přeji hezký den.
Karel Kilián
Děkuji za odpověď. Ale zatím mi telefon žádnou aktualizaci nenabízí.
Dobrý den,
a jakou máte aktuálně verzi? Není ten telefon kupovaný u operátora?
Přeji hezký den.
Karel Kilián
verze 1.0.12.0.UNOEUXM a není kupovaný u operatora
Dobrý den,
to je verze vydaná 9. prosince. Po ní vyšly ještě OS2.0.2.0.VNOEUXM a OS2.0.3.0.VNOEUXM s HyperOS 2 a Androidem 15.
Doporučuji tedy zkusit postupy uvedené ve článku HyperOS tipy a triky: Co dělat, když mobil nedostal aktualizaci?
Přeji hezký den.
Karel Kilián
Nic nepomohlo, takže zkusím počkat. Třeba brzy aktualizace vyskočí.
Dobrý den,
tak to je skutečně zvláštní. No, pokud na ty aktualizace vysloveně nespěcháte (ani není důvod – nepřinášejí nic vysloveně zásadního), tak posečkání určitě není špatný nápad.
Přeji hezký den.
Karel Kilián
Ruční stažení jsem nezkoušel, ale díval jsem se na ty stránky a je tam aktualizace dostupná ke stažení. Když si balíček stáhnu cca 6-8 GB myslím, půjde pak po instalaci odstranit soubor? St nezabírá místo v paměti
Dobrý den,
po instalaci lze instalační balíček odstranit naprosto bez problémů. Důležité ale je, abyste měl v interní paměti dostatek místa, protože prvním krokem aktualizačního procesu bude rozbalení. A rozbalené soubory mohou zabrat klidně ještě další trojnásobek místa než má výchozí balíček. Pokud bojujete s volným místem v interní paměti, pak je to možná důvod, proč se aktualizace ani nestáhla.
Přeji hezký den.
Karel Kilián
Místa v úložišti mám dostatek
Dobrý den,
ano, to je více než dost místa. V tom případě se směle můžete pustit do aktualizace.
Přeji hezký den.
Karel Kilián
Tak jsem zkusil i ruční aktualizaci. Stáhl jsem si nejnovější verzi z ofiko stránek. Ale nelze to aktualizovat. Píše mi to: aktualizaci nelze ověřit. Flash této verze ROM nelze provést
Dobrý den,
v tom případě to nejspíš znamená, že je v telefonu jiná než originální ROM. Přinejmenším od jednoho čtenáře máme potvrzeno přijetí aktualizace OS2.0.3.0.VNOEUXM na Redmi Note 13 Pro+ 5G. A také všechny námi sledované zdroje uvádějí právě tuto verzi jako poslední dostupnou.
Přeji hezký den.
Karel Kilián
Dobrý den,
Jak to myslíte, že je tam jiná ROM než originál? Dá se s tím něco dělat?
Dobrý den,
no, někteří prodejci (např. MP) tu prodávají telefony, které nelze aktualizovat ROMkami určenými pro telefony z běžné distribuce.
Nevím, kde je berou. Každopádně řešit to lze servisem s požadavkem na přeflashování ROM.
Přeji hezký den.
Karel Kilián
Dobrý den,
Takže řešit přímo u prodejce v servisu? Mám zakoupeno u MP.
Dobrý den,
u tohoto prodejce jsou bohužel problémy s aktualizacemi poměrně časté. Nechci spekulovat o tom, čím to je. Asi bych navrhoval týden, dva počkat, zda nepřijde aktualizace, a pak bych to řešil cestou reklamace.
Přeji hezký den.
Karel Kilián
Ale je zajímavé, že na tu poslední verzi to aktualizovat šlo. 1.0.12.0.
Dobrý den,
to je otázka, s jakým zpožděním jste tu aktualizaci dostal po oficiálním vydání.
Ale jak píšu: počkal bych týden, dva, a pak bych to řešil reklamací.
Přeji hezký den.
Karel Kilián
Dobrý den,
Tak zatím stále nepřišla.
Jen pro info: známý má Redmi Note 12 4G také z Mobil pohotovosti a aktualizace na hyperos 2 přišla necelý týden po vydání.
Jinak už je i evropská verze OS 2.0.4.0.na stránkách Xiaomi, a ta mi také nelze nainstalovat
Dobrý den,
ano, to mohu potvrdit. Pro evropskou verzi Redmi Note 13 Pro+ 5G je od 26. února dostupná OS2.0.4.0.VNOEUXM. Na oficiálních stránkách je však zatím jako poslední OS2.0.3.0.VNOEUXM. Pokud ani tu nelze nainstalovat, pak je v telefonu jiná ROM než pro běžnou distribuci.
Přeji hezký den.
Karel Kilián
Dobrý den,
jak jsem psal výše: bohužel u telefonů od tohoto prodejců jsou velmi často (ne nutně ale vždy) problémy s aktualizacemi. Nejste první a určitě ani poslední, kdo má tuto zkušenost. Bohužel netuším, čím přesně to je (respektive mám domněnku, kterou ale nechci rozebírat), nicméně je tomu opravdu tak.
Přeji hezký den.
Karel Kilián
Dobrý den,
zkusil jsem napsat přímo i Xiaomi o problému, který mám. Tak uvidím s jakou odpovědí přijdou.
Dobrý den, Antoníne,
to je určitě dobrý krok! Pokud se Vám podaří získat od Xiaomi nějaké konkrétní informace nebo řešení, určitě budu rád, když se podělíte. Třeba to pomůže i dalším uživatelům, kteří se dostanou do podobné situace.
Přeji hodně štěstí a dejte vědět, jak to dopadlo!
Karel Kilián
Dobrý den,
tak první rada byla ať v nastavení/aktualizace vymažu data. Druhá rada, ať změním oblast. Rady, o kterých vím i zkoušel. A když jsem jim poslal foto s tím, že tato verze flash ROM nelze ověřit, odpověď byla jasná… ať pošlu telefon na tuto adresu vspdata.cz
A ještě jsem nezkoušel tovární nastavení.
Dobrý den,
můžete zkusit. Určitě tím nic nezkazíte. Třeba to zabere.
Přeji hezký den.
Karel Kilián
Dobrý den,
váš telefon má poměrně dlouhou historii zpožděných aktualizací, která naznačuje, že v něm možná není oficiální ROM pro zařízení z volné distribuce. To ostatně potvrzuje i zmíněná chybová hláška o nemožnosti ověření. U prodejce, od kterého pochází Váš mobil, je toto chování poměrně časté a nechci spekulovat o tom, co je jeho příčinou. Pokud Vám pravidelně nechodí aktualizaci, pak je možnost přeflashování originální ROM v autorizovaném servisu docela racionálním řešením.
Přeji hezký den.
Karel Kilián
Dobrý den,
Dnes jsem provedl tovární nastavení a zatím beze změny. Počkám ještě pár dní a budu to řešit.
Dobrý den Antoníne,
děkuji za zpětnou vazbu. Pokud se ani po obnovení do továrního nastavení nenabízí poslední dostupná verze HyperOS, pak to skutečně vypadá, že je v telefonu jiná než oficiální ROM. Tato situace bohužel není výjimečná, zejména u některých prodejců, kde se objevují zařízení s upravenými nebo „neoficiálními“ verzemi systému.
Jelikož jste už vyzkoušel všechny doporučené postupy včetně resetu a nevedlo to k cíli, bude nejspíš nejlepším řešením obrátit se na autorizovaný servis (např. VSP Data) s požadavkem na přehrání oficiální evropské verze ROM. Tím by měly být vyřešeny nejen problémy s aktualizacemi, ale také bude telefon lépe fungovat s budoucími verzemi systému.
Budu moc rád, když dáte vědět, jak to nakonec dopadlo – může to pomoci i ostatním čtenářům v podobné situaci.
Přeji hezký den!
Karel Kilián
Dobrý den,
tak dnes jsem navštívil prodejnu MP a tam mi moc nepomohli. Opravit to nemohou, byl by to prý zásah do softwaru. Jelikož je telefon v záruce, tak jediné řešení je reklamace. Ono to dopadne stejně tak, že to pošlou do autorizovaného servisu a tam to preflešují.
Dobrý den Antoníne,
děkuji za aktuální informaci. Ano, přesně tak – pokud má telefon neoficiální ROM a brání to v aktualizacích, pak je reklamace u prodejce zcela správným postupem. V rámci reklamačního řízení se telefon s největší pravděpodobností skutečně dostane do autorizovaného servisu (např. VSP Data), kde následně provedou přehrání oficiální ROM.
Z Vaší strany tedy dává smysl telefon reklamovat s tím, že aktualizace systému nefungují a telefon nelze aktualizovat ani ručně. Držím palce, ať vše proběhne hladce a hlavně rychle!
Určitě budu rád, když dáte vědět, jak reklamace dopadla – může to být užitečné i pro další čtenáře.
Přeji hezký den!
Karel Kilián
Redmi Note 12 Pro plus 5G 1.0.13.0 UMOEUXM a dosud žádná aktualizace na hyperos 2.0
Dobrý den,
máte zatím poslední dostupnou verzi. HyperOS 2 pro Redmi Note 12 Pro/Pro+ zatím nevyšel.
Přeji hezký den.
Karel Kilián