Které telefony dostaly v 53. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?

Máme tu první pondělí roku 2021, což znamená, že se opět podíváme na to, jak pracovali vývojáři v Číně a jaké aktualizace vydali v uplynulých sedmi dnech. Mezi svátky se tentokrát aktualizace MIUI a/nebo Androidu dočkaly jen čtyři telefony.

Jako obvykle platí, že všechny aktuální modely telefonů, které najdete v našem českém i slovenském e-shopu, mají po rozbalení, dostaly či dostanou aktualizaci na MIUI 12. V souvislosti s novými verzemi by vás pak mohly zajímat tyto články:

Jen globální a evropské verze

V těchto článcích se zabýváme výhradně stabilními sestaveními pro evropský a globální trh, která jsou určená pro všechny uživatele. Nevěnujeme pozornost indickým, indonéským, ruským ani čínským verzím a stejně tak nás v tomto směru nezajímají ani různá testovací sestavení, beta verze či telefony od operátorů. Pokud si nejste jisti tím, jakou verzi telefonu máte, poradí vám náš článek Víte, co znamenají písmena v označení verze MIUI?

Které telefony dostaly aktualizace MIUI a/nebo Androidu?
Které telefony dostaly aktualizace MIUI a/nebo Androidu?

Stává se, že svůj model telefonu najdete na seznamu, ale ještě jste nedostali update. To je primárně dané tím, že aktualizace jsou uvolňovány postupně. Xiaomi je vydává nejprve na 1 % zařízení a pak čeká, zda se neobjeví nějaká chyba. Pokud se objeví chyba, aktualizace se zastavuje a provádí se oprava. Když se neobjeví žádný problém, je aktualizace po nějaké době uvolněna na dalších 10 % zařízení. Pak se opět čeká, zda se neobjeví nějaká chyba. Jestliže se objeví, aktualizace se zastavuje a provádí se oprava.

Pokud se ani na tomto vzorku neobjeví nějaká chyba, tak je aktualizace vypuštěna na všechny telefony – i nadále je ale uvolňována postupně, aby se rozložila zátěž na aktualizační servery. To, že jste ještě nedostali aktualizaci, tedy může znamenat, že byl zjištěn nějak problém, čeká se na výsledky z daného kola, nebo jste prostě ještě nepřišli na řadu. Dalším možným důvodem je situace, kdy máte telefon koupený od mobilního operátora – v takovém případě budete muset vyčkat, až update uvolní operátor.

Které telefony dostaly v 53. týdnu aktualizace MIUI či Androidu?

Telefony jsou v seznamu seřazeny v abecedním vzestupném pořadí. Najdete v něm všechny modely, které v 53. týdnu, tj. od 28. prosince do 3. ledna dostaly aktualizaci MIUI či Androidu. Tentokrát jsou to pouze čtyři modely.

Telefony Poco

  • POCO X3 NFC (evropská verze) dostává od 29. prosince 2020 aktualizaci na V12.0.7.0.QJGEUXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 10.
  • POCO X3 NFC (globální verze) dostává od 29. prosince 2020 aktualizaci na V12.0.7.0.QJGMIXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 10.

Telefony Xiaomi

  • Xiaomi Mi 10T/Xiaomi Mi 10T Pro/Redmi K30S Ultra (globální verze) dostává od 28. prosince 2020 aktualizaci na V12.0.7.0.QJDMIXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 10.
  • Xiaomi Mi A2 Lite (globální verze) dostává od 31. prosince 2020 aktualizaci na V11.0.16.0.QDLMIXM. Jde o aktualizaci Androidu 10.

Příští aktualizace MIUI či Androidu

To je pro tento týden vše. Na další informace o tom, které telefony dostaly aktualizaci MIUI a/nebo Androidu, se můžete těšit za týden – tedy v pondělí 11. ledna. Závěrem podotýkáme, že nemá smysl ptát se, kdy který telefon dostane novou verzi, protože Xiaomi bohužel oficiálně nepublikuje informace o plánovaných aktualizacích či jejich termínech. Nezbývá tedy než čekat, zda a kdy aktualizace přijde.

Dostal váš telefon aktualizaci?

Zdroj: xiaomifirmwareupdater.com.

Které telefony dostaly ve 47. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?
Které telefony dostaly ve 47. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?

Začíná nám další týden a s ním samozřejmě přichází pravidelná dávka informací o tom, které telefony dostaly aktualizace MIUI a/nebo Číst dál...

Které telefony dostaly ve 49. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?
Které telefony dostaly ve 49. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?

Máme za sebou první prosincový týden, a to je vhodný okamžik, abychom se podívali na to, které telefony dostaly aktualizace Číst dál...

Které telefony dostaly ve 50. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?
Které telefony dostaly ve 50. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?

Rok 2020 se pomalu ale jistě chýlí ke svému konci. Máme za sebou padesátý týden, během kterého několik telefonů dostalo Číst dál...

Servis XM.cz
Přihlásit odběr
Upozornit na
guest
35 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
DarkGhouls
DarkGhouls
14 dní před

jsem čekal že tam bude uš miui 12 pro redmi 7a nechápu proč miui 12 pro redmi 7a ještě nevydali. taky to sleduji každý týden doufám že to uš bude příští týden.

Last edited 14 dní před by DarkGhouls
DarkGhouls
DarkGhouls
Odpovědět  Karel Kilián
14 dní před

prý redmi 7a má dostat miui 12.5 tak asi má dostat miui 12.

Lukáš
Lukáš
14 dní před

Zdravím já jsem taky ještě nedostal aktualizaci miui 12 mám Xiaomi redmi note 8 t stále čekám tak snad to taky brzy bude po komunikaci s operátorem Vodafone mi bylo řečeno že aktualizaci miui 12 dostanu do konce roku a stále nic

Honza Gajdoš
Honza Gajdoš
Odpovědět  Karel Kilián
13 dní před

Souhlas, Vodafón s aktualizacemi brandovaných zařízení nespěchá, spíš bych počítal s tím že bude na svatého Nikdála. Ale cenově, hlavně pro malého živnostníka, s několika linkami a smlouvou od roku 2002, bezkonkurenční

Honza
Honza
Odpovědět  Honza Gajdoš
7 dní před

Chci říci že jestli na váš telefon vyšel jíz update tak vám zde dám jednoduchý návod jak jej nainstalovat ručně, takže za 1. Musíte napsán na web : download MIUI 12 váš telefon 2. Musíte vyhledat nějakou důvěryhodnou stránku na které to stáhnete Za 3. Pudete do , poté musíte jít na aktualizace MIUI a tam se vám objeví že nebyly nalezené žádné aktualizace ale to vše nezajímá vy několikrát poklepáte na to animované číslo 11 budete koukat někde uprostřed té animované jedenáctky, poté ,až kliknete na tři tečky v právo nahoře tak se vám objeví možnost vybrat balíček aktualizaci vyjedou vám správce souborů a vy najedete na a vyberete to co jeste si nainstalovali v prvním kroku. Poté vám to napíše aktualizovat … A nebo zrušit vy vyberete aktualizovat a …. A začne se vám aktualizovat telefon na určenou verši MIUI 12. Jestli jste udělali vše podleych kroku mělo by to fungovat, jestliže, až vyberete to co jste stáhli v 1. Kroku tak vám to napíše něco jako ZAKAZ nebo Rom nelze nainstalovat nebo nedostatečná práva budete se muset podívat jestli na váš telefon opravdu vyšel update, jestli ano a pořád to nejde stáhněte ten 1. Krok z jiné stránky. Jestli je něco nejasné můžete odpovědět zde nebo na můj Messenger @Jan Řehoř profilovka vlka . Doufám že jste rádi za mou radu, musím přiznat že mne osobně to šlo vpohodě nainstalovat tak věřím že nebudou problémy. ( Já jsem to konkrétně stahoval ručně na telefon Redmi note 5 pro a stahoval jsem verzi V12.0.2.0.PEIMIXM . Doufám že budete rádi s půdě vám to taktéž.

Honza
Honza
Odpovědět  Honza
7 dní před

Omlouvám se ale nějaké věci co jsem napsal se mi přepsali v telefonu tak se omlouvám za chyby opravím je zde :3. Půjdete do nastavení

Monika
Monika
13 dní před

Na redmi note 5 to tiež bude.

Tom
Tom
13 dní před

zdravím, kdy bude aktualizace na Miui 12 do redmi 8, která byla vydána 21.12 ?

Matěj
Matěj
13 dní před

Dostane vůbec Xiaomi Redmi Note 8 BEZ T MIUI 12?

Kel
Kel
11 dní před

Tak už k dispozici globální miui 12 na redmi note 6 pro.

DarkGhouls
DarkGhouls
Odpovědět  Karel Kilián
10 dní před

dobrý den chtěl jsem jenom říct že redmi 7a má do opravdy miui 12 má akorát čínskou verzi miui 12.0.2.0.QCMCNXM takže by měl mít příští týden už globalní verzi konečně 🙂

Last edited 10 dní před by DarkGhouls
DarkGhouls
DarkGhouls
Odpovědět  Karel Kilián
10 dní před

no xiaomi takhle vydává aktualizace a záplaty 🙂

Last edited 10 dní před by DarkGhouls
DarkGhouls
DarkGhouls
Odpovědět  Karel Kilián
10 dní před

také je možné že by redmi 7a dokonce mohl dostat aktualizaci na miui 13 🙂

DarkGhouls
DarkGhouls
Odpovědět  Karel Kilián
10 dní před

no redmi 5a mělo miui 8 a dostalo dokonce i miui 11 a taky to byla nejnižší třída 🙂

Last edited 10 dní před by DarkGhouls
Bucelinys
Bucelinys
10 dní před

Chtěl bych se zeptat jenom jestli taky dostanou tu aktualizaci mam model
Xiaomi Redmi NOTE 9/PRO DIKY

DarkGhouls
DarkGhouls
Odpovědět  Karel Kilián
9 dní před

Dobrý večer jenom jsem vám chtěl říct že redmi 7a dostalo už i india verzi 12.0.1.0.QCMCNXM takže bych stím do týdne počítal že tu globální verzi dostane jenom tak pro zajímavost 🙂

DarkGhouls
DarkGhouls
Odpovědět  DarkGhouls
9 dní před

Oprava 12.0.1.0.QCMINXM.

Honza
Honza
7 dní před

Dobrý den s radostí oznamuji, že již lze stáhnout MIUI V12.0.2.0.PEIMIXM na redmi note 5/ 5 pro 😎

Markos
Markos
6 dní před

Aký je rozdiel medzi V12.2.4.0.RJKEUXM a V12.2.4.0.QJKEUXM ?

35
0
Napište nám svůj komentář!x
()
x