Které telefony dostaly v 7. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?

Neskutečně to letí – máme za sebou sedmý týden roku 2021! Protože je pondělí, podíváme se společně na to, které telefony dostaly od 15. do 21. února aktualizace MIUI a/nebo Androidu. Tentokrát to bylo sedm telefonů a začínají se nám objevovat další aktualizace na Android 11!

Jako obvykle platí, že všechny aktuální modely telefonů, které najdete v našem českém i slovenském e-shopu, mají po rozbalení, či dostanou aktualizaci na MIUI 12. V souvislosti s novými verzemi by vás pak mohly zajímat tyto články:

Jen globální a evropské verze

V těchto článcích se zabýváme výhradně stabilními sestaveními pro evropský a globální trh, která jsou určená pro všechny uživatele. Nevěnujeme pozornost indickým, indonéským, ruským ani čínským verzím a stejně tak nás v tomto směru nezajímají ani různá testovací sestavení, beta verze či telefony od operátorů. Pokud si nejste jisti tím, jakou verzi telefonu máte, poradí vám náš článek Víte, co znamenají písmena v označení verze MIUI?

Které telefony dostaly aktualizace MIUI a/nebo Androidu?
Které telefony dostaly aktualizace MIUI a/nebo Androidu?

Stává se, že svůj model telefonu najdete na seznamu, ale ještě jste nedostali update. To je primárně dané tím, že aktualizace jsou uvolňovány postupně. Xiaomi je vydává nejprve na 1 % zařízení a pak čeká, zda se neobjeví nějaká chyba. Pokud se objeví chyba, aktualizace se zastavuje a provádí se oprava. Když se neprojeví žádný problém, je aktualizace po nějaké době uvolněna na dalších 10 % zařízení. Pak se opět čeká, zda se neobjeví nějaká chyba. Jestliže se objeví, aktualizace se zastavuje a provádí se oprava.

Pokud se ani na tomto vzorku neobjeví nějaká chyba, tak je aktualizace vypuštěna na všechny telefony – i nadále je ale uvolňována postupně, aby se rozložila zátěž na aktualizační servery. To, že jste ještě nedostali aktualizaci, tedy může znamenat, že byl zjištěn nějak problém, čeká se na výsledky z daného kola, nebo jste prostě ještě nepřišli na řadu. Dalším možným důvodem je situace, kdy máte telefon koupený od mobilního operátora – v takovém případě musíte vyčkat, až update uvolní operátor, což může trvat až několik měsíců.

Které telefony dostaly v 7. týdnu aktualizace MIUI či Androidu?

Telefony jsou v seznamu seřazeny v abecedním vzestupném pořadí. Najdete v něm všechny modely, které v sedmém týdnu, tj. od 15. do 21. února, dostaly aktualizaci MIUI či Androidu. Po čínských novoročních svátcích to je jeden telefon Poco, dva Redmi a čtyři Xiaomi.

Telefony Poco

  • Poco M3 (evropská verze) dostává od 18. února 2021 aktualizaci na V12.0.7.0.QJFEUXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 10.

Telefony Redmi

  • Redmi 9T/Redmi 9 Power (globální verze) dostává od 18. února 2021 aktualizaci na V12.0.5.0.QJQMIXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 10.
  • Redmi GO (globální verze) dostává od 18. února 2021 aktualizaci na V10.2.25.0.OCLMIXM. Jde o MIUI 10 postavenou na Androidu 8.

Telefony Xiaomi

  • Xiaomi Mi 10 Lite (evropská verze) dostává od 20. února 2021 aktualizaci na V12.1.4.0.RJIEUXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 11.
  • Xiaomi Mi 10T Lite (globální verze) dostává od 18. února 2021 aktualizaci na V12.0.2.0.RJSMIXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 11.
  • Xiaomi Mi 11 (evropská verze) dostává od 20. února 2021 aktualizaci na V12.0.3.0.RKBEUXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 11.
  • Xiaomi Mi Note 10/Xiaomi Mi Note 10 Pro/Xiaomi MI CC 9 Pro (evropská verze) dostává od 21. února 2021 aktualizaci na V12.1.3.0.RFDEUXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 11.

Příští aktualizace MIUI či Androidu

To je pro tento týden vše. Na další informace o tom, které telefony dostaly aktualizaci MIUI a/nebo Androidu, se můžete těšit za týden – tedy v pondělí 1. března. Závěrem podotýkáme, že nemá smysl ptát se, kdy který telefon dostane novou verzi, protože Xiaomi bohužel oficiálně nepublikuje informace o plánovaných aktualizacích či jejich termínech. Nezbývá tedy než čekat, zda a kdy aktualizace přijde.

Dostal váš telefon aktualizaci?

Zdroj: xiaomifirmwareupdater.com.

Které telefony dostaly v 15. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?
Které telefony dostaly v 15. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?

Máme za sebou 15. týden roku 2021, a protože je tu zase pondělí, podíváme se na to, které telefony Xiaomi, Číst dál...

Xiaomi Mi Band 6
Které telefony dostaly v 18. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?
Které telefony dostaly v 18. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?

Je tu pondělí, a to na našem blogu znamená, že vás seznámíme s telefony, které v uplynulém týdnu dostaly aktualizace Číst dál...

Které telefony dostaly v 10. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?
Které telefony dostaly v 10. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?

Máme za sebou desátý týden roku 2021, a to na našem blogu znamená, že se podíváme na to, které telefony Číst dál...

Xiaomi Mi Band 6
Přihlásit odběr
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Stanislav
Stanislav
2 měsíců před

Zdravím, tak po nejnovější aktualizaci V12.1.3.0.RFDEUXM na Xiaomi Mi note 10 mi nefungují gesta a celkově dotyk obrazovky hodně pomalá odezva

Tak určitè
Tak určitè
2 měsíců před

Bílý zajíc s pionyrským šátkem a hvězdou na čepici? Který ti opraví android tak že ho odpojí a přejede pájkou.
To chceš.

Josef
Josef
2 měsíců před

Dnes redmi note 8 pro

Screenshot_2021-02-27-16-11-17-709_com.android.updater.jpg
6
0
Napište nám svůj komentář!x
()
x