Které telefony dostaly ve 41. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?

Začínáme 42. týden roku 2020 a pondělí je dnem, kdy se otáčíme za uplynulými sedmi dny, abychom zjistili, které telefony dostaly aktualizace MIUI a/nebo Androidu. Tentokrát to byl rovných jedenáct modelů a činila se zejména značka Poco.

I tentokrát platí, že všechny aktuální modely telefonů, které najdete v našem českém i slovenském e-shopu, dostaly či dostanou aktualizaci na MIUI 12. Kompletní přehled mobilů, jež obdrží novou verzi MIUI, najdete ve článku Aktualizace na MIUI 12 začnou koncem června, dostane je 48 telefonů. Kromě toho na našem blogu najdete i Seznam 52 telefonů Xiaomi, které dostanou aktualizaci na Android 11 a Seznam 27 telefonů Xiaomi, které nedostanou aktualizaci na Android 11.

Globální a evropské verze

V našich článcích se zabýváme pouze stabilními sestaveními pro evropský a globální trh, která jsou určená pro všechny uživatele. Nevěnujeme se indickým, indonéským, ruským ani čínským verzím a stejně tak nás v tomto směru nezajímají ani různé testovací verze či telefony od operátorů. Pokud si nejste jisti tím, jakou verzi telefonu máte, poradí vám náš článek Víte, co znamenají písmena v označení verze MIUI?

Které telefony dostaly aktualizace MIUI a/nebo Androidu?
Které telefony dostaly aktualizace MIUI a/nebo Androidu?

Může se stát, že svůj model telefonu najdete na seznamu, ale ještě jste nedostali update. To je dané tím, že aktualizace systému jsou uvolňovány postupně. Xiaomi je vydává nejprve na 1 % zařízení a pak čeká, zda se neobjeví nějaká chyba. Pokud se objeví chyba, aktualizace se zastavuje a provádí se oprava. Pokud se neobjeví žádný problém, je aktualizace po nějaké době uvolněna na dalších 10 % zařízení. Pak se opět čeká, zda se neobjeví nějaká chyba. Jestliže se objeví, aktualizace se zastavuje a provádí se oprava.

Pokud se ani na tomto vzorku neobjeví nějaká chyba, tak se aktualizace vypustí na všechny telefony – i zde je ale uvolňována postupně, aby se rozložila zátěž na aktualizační servery. To, že jste ještě nedostali aktualizaci, tedy může znamenat, že byl zjištěn nějaký problém, čeká se na výsledky z daného kola, nebo jste prostě ještě nepřišli na řadu.

Které telefony dostaly ve 41. týdnu aktualizace MIUI či Androidu?

Telefony jsou v seznamu řazeny v abecedním vzestupném pořadí. V seznamu najdete všechny modely, které ve 41. týdnu, tj. od 5. do 11. října, dostaly aktualizace MIUI či Androidu. Tentokrát je to jedenáct kousků: čtyři Poco, čtyři telefony Redmi a tři telefony Xiaomi.

Telefony Poco

 • Poco F1 (globální verze) dostává od 10. října 2020 aktualizaci na V12.0.2.0.QEJMIXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 10.
 • Poco F2 Pro (evropská verze) dostává od 9. října 2020 aktualizaci na V12.0.3.0.QJKEUXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 10.
 • POCO X3 NFC (evropská verze) dostává od 10. října 2020 aktualizaci na V12.0.3.0.QJGEUXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 10.
 • POCO X3 NFC (globální verze) dostává od 9. října 2020 aktualizaci na V12.0.3.0.QJGMIXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 10.

Telefony Redmi

 • Redmi 7A (globální verze) dostává od 9. října 2020 aktualizaci na V11.0.4.0.QCMMIXM. Jde o MIUI 11 postavenou na Androidu 10.
 • Redmi 8A (globální verze) dostává od 9. října 2020 aktualizaci na V11.0.2.0.QCPMIXM. Jde o MIUI 11 postavenou na Androidu 10.
 • Redmi 9A (globální verze) dostává od 10. října 2020 aktualizaci na V12.0.6.0.QCDMIXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 10.
 • Redmi Note 8 (globální verze) dostává od 5. října 2020 aktualizaci na V11.0.11.0.PCOMIXM. Jde o MIUI 11 postavenou na Androidu 9.

Telefony Xiaomi

 • Xiaomi Mi Mi 10T/10T Pro (evropská verze) dostává od 9. října 2020 aktualizaci na V12.0.4.0.QJDEUXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 10.
 • Xiaomi Mi Mi 10T/10T Pro (globální verze) dostává od 9. října 2020 aktualizaci na V12.0.3.0.QJDMIXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 10.
 • Xiaomi Mi MIX 2 (globální verze) dostává od 10. října 2020 aktualizaci na V12.0.1.0.PDEMIXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 9.

Příští aktualizace MIUI či Androidu

To je pro tento týden vše. Na další informace o tom, které telefony dostaly aktualizaci MIUI a/nebo Androidu, se můžete těšit za týden – tedy v pondělí 19. října. Závěrem podotýkáme, že nemá smysl ptát se, kdy který telefon dostane novou verzi, protože Xiaomi bohužel oficiálně nepublikuje informace o plánovaných aktualizacích či jejich termínech. Nezbývá tedy než čekat, zda a kdy aktualizace přijde.

Dostal váš telefon aktualizaci?

Zdroj: xiaomifirmwareupdater.com.

Aktualizace na MIUI 12: které telefony už ji dostaly a které ještě čekají?
Aktualizace na MIUI 12: které telefony už ji dostaly a které ještě čekají?

Aktualizace na MIUI 12 probíhají od konce června tohoto roku, tedy něco málo přes čtvrt roku. Zatímco některé telefony už Číst dál...

Které telefony dostaly ve 40. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?
Které telefony dostaly ve 40. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?

Máme za sebou již 40. týden roku 2020, a protože je tu pondělí, podíváme se na to, které telefony dostaly Číst dál...

Které telefony dostaly ve 39. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?
Které telefony dostaly ve 39. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?

Ačkoli je toto pondělí státním svátkem, neochudíme vás o seznam telefonů, které minulý týden dostaly aktualizace Androidu a/nebo MIUI. Nutno Číst dál...

Přihlásit odběr
Upozornit na
guest
28 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Honza
Honza
1 měsíc před

MiMix 2 – zatím nenaskocila

Honza
Honza
Odpovědět  Karel Kilián
1 měsíc před

Dnes ráno naskočila.

Jirka
Jirka
1 měsíc před

Tak Note 8T zase nic. Nevím zda jsem neměl počkat na Note 9. Ani pořádně nevím v čem je Note 9 v zásadních parametrech lepší. Vím o baterii. Srovnávače které hodnotí lepší parametr o desetinu mm větší displej jsou k ničemu

Roland
Roland
Odpovědět  Jirka
1 měsíc před

Mui 12neda sa nainstalovat farmon som stiahol zip nefunguje

Libor
Libor
1 měsíc před

Dobrý den, nevíte prosím kdy by měly přijít na řadu telefony Honor, konkrétně 20 Pro?
Dekuji

moje jméno
moje jméno
Odpovědět  Karel Kilián
1 měsíc před

Výborně, jsem tu správně. A co Mi A3 ?

Michal
Michal
1 měsíc před

Pocophone F1 ani prd.

Lukáš
Lukáš
Odpovědět  Karel Kilián
1 měsíc před

Poco F1 mám již od večera nečekal jsem na OTA ale stáhl jsem si aktualizaci na netu

Denda
Denda
1 měsíc před

Zajímavé , mám note 9 pro a stále nic …. Jak jdou do p*ce

Miroslav Krojidlo
Miroslav Krojidlo
Odpovědět  Denda
1 měsíc před

Prosím žádný vulgarismy Předpokládám že update miui 12 bude konce řijna nebo v začátku listopadu to je můj předpověď musíš chvilku počkat 😀

Miroslav Krojidlo
Miroslav Krojidlo
Odpovědět  Karel Kilián
1 měsíc před

Taky si myslím 😀 může se to stát tento měsíc kdo ví 😀

Honza
Honza
1 měsíc před

Dobrý den předem chci říci, že tato správa není mířená na MIUI12. Chci se zeptat zda je možné odemknout bootloaderu bez mobilních dat. Předem děkuji za odpověď.
Honza

PlayDo
PlayDo
1 měsíc před

Dobrý den.

Mám Xiaomi Redmi Note 8T a stále nic.
Ještě počkám maximálně měsíc a jestli pořád nic nebude tak si asi stáhnu beta verzi i když jí zas tak moc nechci. Já tu dvanáctku prostě chci 😭

PlayDo
PlayDo
Odpovědět  Karel Kilián
1 měsíc před

Děkuji.

28
0
Napište nám svůj komentář!x
()
x