Které telefony dostaly ve 47. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?

Začíná nám další týden a s ním samozřejmě přichází pravidelná dávka informací o tom, které telefony dostaly aktualizace MIUI a/nebo Androidu. V uplynulých sedmi dnech je dostalo pouze sedm modelů, z toho čtyři Redmi a tři Xiaomi.

Jako vždy platí, že všechny aktuální modely telefonů, které najdete v našem českém i slovenském e-shopu, dostaly či dostanou aktualizaci na MIUI 12. Kompletní přehled mobilů, jež obdrží novou verzi MIUI, najdete ve článku Aktualizace na MIUI 12 začnou koncem června, dostane je 48 telefonů. Kromě toho na našem blogu najdete i Seznam bezmála 50 telefonů Xiaomi, které dostanou Android 11 a Seznam 27 telefonů Xiaomi, které nedostanou aktualizaci na Android 11.

Pouze globální a evropské verze

V našich článcích se zabýváme výhradně stabilními sestaveními pro evropský a globální trh, která jsou určená pro všechny uživatele. Nevěnujeme pozornost indickým, indonéským, ruským ani čínským verzím a stejně tak nás v tomto směru nezajímají ani různá testovací sestavení, beta verze či telefony od operátorů. Pokud si nejste jisti tím, jakou verzi telefonu máte, poradí vám náš článek Víte, co znamenají písmena v označení verze MIUI?

Které telefony dostaly aktualizace MIUI a/nebo Androidu?
Které telefony dostaly aktualizace MIUI a/nebo Androidu?

Stává se, že svůj model telefonu najdete na seznamu, ale ještě jste nedostali update. To je primárně dané tím, že aktualizace jsou uvolňovány postupně. Xiaomi je vydává nejprve na 1 % zařízení a pak čeká, zda se neobjeví nějaká chyba. Pokud se objeví chyba, aktualizace se zastavuje a provádí se oprava. Když se neobjeví žádný problém, je aktualizace po nějaké době uvolněna na dalších 10 % zařízení. Pak se opět čeká, zda se neobjeví nějaká chyba. Jestliže se objeví, aktualizace se zastavuje a provádí se oprava.

Pokud se ani na tomto vzorku neobjeví nějaká chyba, tak se aktualizace vypustí na všechny telefony – i nadále je ale uvolňována postupně, aby se rozložila zátěž na aktualizační servery. To, že jste ještě nedostali aktualizaci, tedy může znamenat, že byl zjištěn nějak problém, čeká se na výsledky z daného kola, nebo jste prostě ještě nepřišli na řadu. Dalším možným důvodem je situace, kdy máte telefon koupený od mobilního operátora – v takovém případě budete muset vyčkat, až update uvolní operátor.

Které telefony dostaly ve 47. týdnu aktualizace MIUI či Androidu?

Telefony jsou v seznamu seřazeny v abecedním vzestupném pořadí. Najdete v něm všechny modely, které ve 47. týdnu, tj. od 16. do 22. listopadu dostaly aktualizaci MIUI či Androidu. Dnes je to sedm telefonů, z toho čtyři Redmi a tři Xiaomi.

Telefony Redmi

  • Redmi 7 (evropská verze) dostává od 19. listopadu 2020 aktualizaci na V11.0.11.0.PFLEUXM. Jde o MIUI 11 postavenou na Androidu 9.
  • Redmi 9C (globální verze) dostává od 20. listopadu 2020 aktualizaci na V12.0.6.0.QCRMIXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 10.
  • Redmi Note 7 (globální verze) dostává od 17. listopadu 2020 aktualizaci na V12.0.1.0.QFGMIXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 10.
  • Redmi Note 8 Pro (globální verze) dostává od 18. listopadu 2020 aktualizaci na V12.0.5.0.QGGMIXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 10.

Telefony Xiaomi

  • Xiaomi Mi 10T Lite (globální verze) dostává od 19. listopadu 2020 aktualizaci na V12.0.5.0.QJSMIXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 10.
  • Xiaomi Mi 10T/Xiaomi Mi 10T Pro/Redmi K30S Ultra (globální verze) dostává od 17. listopadu 2020 aktualizaci na V12.0.7.0.QJDMIXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 10.
  • Xiaomi Mi MIX 3 (globální verze) dostává od 20. listopadu 2020 aktualizaci na V12.0.2.0.QEEMIXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 10.

Příští aktualizace MIUI či Androidu

To je pro tento týden vše. Na další informace o tom, které telefony dostaly aktualizaci MIUI a/nebo Androidu, se můžete těšit za týden – tedy v pondělí 30. listopadu. Závěrem podotýkáme, že nemá smysl ptát se, kdy který telefon dostane novou verzi, protože Xiaomi bohužel oficiálně nepublikuje informace o plánovaných aktualizacích či jejich termínech. Nezbývá tedy než čekat, zda a kdy aktualizace přijde.

Dostal váš telefon aktualizaci?

Zdroj: xiaomifirmwareupdater.com.

Které telefony dostaly ve 2. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?
Které telefony dostaly ve 2. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?

Máme za sebou druhý týden roku 2021, a protože je pondělí, podíváme se na to, které telefony dostaly aktualizace MIUI Číst dál...

Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Které telefony dostaly v 1. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?
Které telefony dostaly v 1. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?

Máme za sebou první celý týden roku 2021, a protože je pondělí, budeme se společně dívat na to, které telefony Číst dál...

Které telefony dostaly ve 3. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?
Které telefony dostaly ve 3. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?

Máme tu poslední lednové v pondělí, a to na našem blogu znamená, že se podíváme na to, které telefony dostaly Číst dál...

Roborock S5 Max
Přihlásit odběr
Upozornit na
guest
26 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
JPacák
JPacák
2 měsíců před

Stáhnul jsem si aktualizaci 12.0.3. záplaty k 1.11. a konečně si, po restartu telefonu, pamatuje nastavení centra ovládání!

Jaroslav
Jaroslav
2 měsíců před

Tak Mi 10 global dnes stažena Miui 12.2.1 postavená na android 11.

Tomas
Tomas
2 měsíců před

Mam mi8 a mam taky od minulého tydne. Od ty doby nechodí notifikace na hodinky

Tomas
Tomas
Odpovědět  Karel Kilián
1 měsíc před

Dobrý den,
Kdyz hodinky odparuju, nemuzu je pak uvest do tovarniho nastavení. Jinak vse toto jsem udelal, jen v jinym pořadí a stale nic. Děkuji MT

Tomas
Tomas
Odpovědět  Karel Kilián
1 měsíc před

Dobrý den,
Děkuji za radu. MT

Julius
Julius
2 měsíců před

Koupilsem honor n3muzu se prihlasot chce to stry ucet teen nevim

erpe
erpe
Odpovědět  Julius
2 měsíců před

Asi kradenej, blahopřeju 😉

Lukas
Lukas
2 měsíců před

Xiaomi Mi 8, aktualizace miui 12.0.1 mi vyskočila v pátek… Nové centrum v roletce se mi nelíbí, možná zlepšení výdrže baterky(??), Pro mě až moc zbytečně animací, i ta nová tapeta…

Filip
Filip
2 měsíců před

Konečně jsem se dočkal aktualizace na MIUI 12 (Redmi Note 7)

Last edited 2 měsíců před by Filip
jara
jara
2 měsíců před

Dostal někdo aktualizaci na Redmi 6 a 6a?Je to dva měsíce co vyšla aktualizace a pořád nic.

Jara
Jara
Odpovědět  Karel Kilián
2 měsíců před

Přesně tyto aktualizace jsem měl na mysli z 22 září.

Jan
Jan
2 měsíců před

Dobrý den mi note 10 od vodafonu, po přehrání na eu rom 12.01.0 QFDEUXM přišla 24.11. 12.03.0 QFDEUXM

Šotek
Šotek
1 měsíc před

Dnes mě přišla aktualizace na 12.0.5
QGGMIXM
Píšou :
-Zlepšení stability systému
-Snížení spoždění při načítání systémových procesů …

26
0
Napište nám svůj komentář!x
()
x