Recenze Xiaomi Huami Amazfit GTR: elegantní chytré hodinky se zajímavou cenou i výdrží

Xiaomi se, vedle jiných odvětví, velmi dobře daří také na poli wereables (nositelností chcete-li) kde za svůj úspěch vděčí především levnému, ale velmi schopnému nármaku Xiaomi Mi Band. Ani zde však rozhodně nehodlá vsadit vše na jedinou kartu a ve hře má hned několik řad chytrých produktů pro vaše zápěstí. My se dnes podíváme na pomyslný střed nabídky a sice na chytré hodinky Xiaomi Huami Amazfit GTR.

V balení najdete pouze nutný základ

Prodejní balení hodinek Xiaomi Huami Amazfit GTR nikoho svým obsahem neoslní. V malé, hranaté krabičce totiž uživatel nalezne pouze samotné hodinky, základní manuál a k nabíjení hodinek určenou magnetickou kolébku s metr dlouhým kabelem zakončeným velkým USB A konektorem. Škoda, že v balení nenalezneme třeba ještě jeden náhradní pásek – ideálně jiné délky než ten na hodinkách.

Xiaomi Huami Amazfit GTR balení

Design je silnou zbraní Xiaomi Huami Amazfit GTR

Chytré hodinky Xiaomi Huami Amazfit GTR využívají kulatý displej a svým designem jsou velmi podobné klasickým hodinkám. Recenzovaná verze hodinek má vnější průměr pouzdra 47 mm přičemž větší část konstrukce je tvořena slitinou hliníku s tmavě šedým povrchem. Vedle testované hliníkové varianty je aktuálně v prodeji také verze z nerezové oceli a měli bychom se dočkat také příchodu titanové varianty. Zejména dámy by pak mohly ocenit menší, 42mm verzi a její barevné verze – zejména tedy růžovou a bílou variantu. Vedle těch je menší verze hodinek Xiaomi Huami Amazfit GTR dostupná také v, o poznání méně výrazné, černé a sportovní stříbrno-červené variantě.

Xiaomi Huami Amazfit GTR elegantní vzhled

Nezávisle na velikosti hodinek se pak můžete spolehnout na přítomnost tvrzeného skla Corning Gorilla Glass 3. Aby na displeji neulpívalo tolik otisků a nečistot, je krycí sklo doplněno o oleofóbní vrstvu. Okolo displeje je pak tmavě šedá luneta kombinující matný povrch s lesklou hranou a dvanácti body po obvodě. Tu mimochodem sdílí testovaná hliníková varianta s výše zmíněnou nerezovou verzí. Výrobce nezanevřel ani na fyzická tlačítka a tak jsou hodinky Xiaomi Huami Amazfit GTR vybaveny hned dvěma. Tato tlačítka pak výrazně usnadňují ovládání hodinek, k tomu se však ještě vrátíme později.

Zadní strana pouzdra je plastová a nalezneme zde senzor srdečního tepu spolu s dvojicí kontaktů sloužících k nabíjení hodinek. Pásek, se kterým je tato varianta hodinek Xiaomi Huami Amazfit GTR dodávána, tak trochu klame tělem. Na první pohled totiž působí jako klasický, hnědý, kožený či koženkový pásek. Brzy však zjistíte, že se jedná “pouze” o gumový pásek, který je se svrchní strany potažený koženkou. Proč se Xiaomi rozhodlo pro tuto variantu je otázkou. Možným vysvětlením je, že gumové pásky jsou prostě mnohem vhodnější ke sportovnímu využití. Design koženého pásku pak pro změnu ocení uživatelé prahnoucí po elegantnějších chytrých hodinkách.  Každopádně, pokud uživateli nebude přibalený pásek vyhovovat, není problém hodinky dovybavit jiným páskem či tahem a to díky standardnímu 22mm uchycení.

Xiaomi Huami Amazfit GTR spodní strana

K ovládání slouží AMOLED displej a tlačítka

Kruhový AMOLED displej o průměru 1,39″ lze jednoznačně považovat za chloubu hodinek Xiaomi Huami Amazfit GTR.  Rozlišení 454 x 454 dpi pak zajišťuje skvělou jemnost obrazu 326 ppi. Volba AMOLED technologie s sebou v tomto případě nese hned několik pozitiv. V první řadě se můžete spolehnout na živé barvy, dokonalou černou a s tím spojený skvělý kontrast. Displej hodinek Xiaomi Huami Amazfit GTR je navíc skvěle čitelný za různých světelných podmínek včetně slunečného dne. Další nepopiratelnou výhodou je fakt, že OLED displeje při zobrazení černé vypínají jednotlivé pixely (odtud ona “dokonalá černá”) a tím šetří energii. Použitý AMOLED displej je tím pádem vhodný i pro neustálé zobrazení základních informací v ambientním režimu. V neposlední řadě si pak displej, respektive samotné hodinky, zaslouží pochvalu za přítomnost automatické regulace jasu.

Xiaomi Huami Amazfit GTR čitelnost displeje

Servis XM.cz

Aby uživatel nemusel s ovládáním spoléhat výhradně na displej, jsou na boku hodinek již výše zmíněná tlačítka. Vrchní tlačítko s červeným zvýrazněním má na starost pouze návrat na domovskou obrazovku a vypnutí hodinek. Druhé, níže umístěné tlačítko je pak programovatelné a můžete si na něj nastavit jednu z předdefinovaných akcí. Po jeho stisku tak můžete zobrazit například notifikace, ovládání hudebního přehrávače, záznam fyzické aktivity, rychle nastavit připomenutí či spustit cvičení a jiné. Jen je velká škoda, že na tlačítko lze nastavit pouze jedinou akci. Škoda, že u druhého tlačítka nelze využívat dvojitý a delší stisk, čímž by rázem vzrostla praktičnost tohoto tlačítka.

Výdrž Xiaomi Huami Amazfit GTR potěší

Uvnitř hodinek Xiaomi Huami Amazfit GTR se nalézá baterie o nadstandardní kapacitě 410 mAh. Ta, v kombinaci s úsporným hardwarem, dává příslib solidní výdrže na jedno nabití. Ostatně i samotný výrobce hodinkám v tomto směru věří a udává při “běžném využití” výdrž na baterii až 24 dní, to ovšem při velmi konkrétních činnostech a druhu použití. Při neustále zapnutém měření srdečního tepu, spánkovém monitoru, automatickém jasu displeje a desítkách notifikací denně hodinky v našem testu zvládly vydržet 15 dní na jedno nabití.

Xiaomi Huami Amazfit GTR hardwarová tlačítka

 

Při testu dosažená výdrž je sice o něco nižší, než jakou udává výrobce ale i tak se rozhodně jedná o skvělý výsledek. Navíc musíme brát v úvahu, že během testu mnohem častěji zavítáme do menu hodinek, testujeme různé funkce či objevujeme možnosti použitého systému. Všechny tyto činnosti se pak do výdrže na jedno nabití výrazně promítají. Dále je pak potřeba si také uvědomit, že výdrž baterie bývá u podobných zařízení velmi proměnlivá i při běžném použití. Stačí aby měl uživatel rušnější období a rázem se může výdrž zkrátit i o několik dní jen v důsledku vyššího množství příchozích notifikací. Výrobcem udávaná výdrž 24 dní tak nutně nemusí být nereálná. Nabití baterie z 15 na 100% zabralo 15W adaptéru 1 hodinu 38 minut.

Prostředí hodinek je spíše strohé

Daní za velmi slušnou výdrž na jedno nabití je relativně okleštěný systém. Xiaomi Huami Amazfit GTR lze v této disciplíně případě přirovnat spíše k chytrým náramkům, než chytrým hodinkám v právem slova smyslu. Oproti “plnohodnotným” operačním systémům, jakými jsou například konkurenční Wear OS či Tizen se tak připravte na některé kompromisy. Mezi ty hlavní patří nemožnost instalace dalších aplikací a s tím spojená prakticky nulová provázanost mezi hodinkami a aplikacemi třetích stran. Dále nemůžete počítat ani s uživatelsky přístupným interním úložištěm a tím pádem si přímo z hodinek hudbu do svých bezdrátových sluchátek rozhodně nepošlete. Na takového hlasového asistenta pak můžete zapomenout úplně. V neposlední řadě se pak snaha o co nejlepší optimalizaci spotřeby projevila také na animacích, které rozhodně nepatří mezi nejplynulejší.

Základní obrazovkou prostředí hodinek Xiaomi Huami Amazfit GTR pochopitelně nemůže být nic jiného, než ciferník. Výrobcem předinstalované naleznete v hodinkách pouze dva, prostřednictvím oficiální aplikace Amazfit si však můžete vybrat z několika desítek dalších ciferníků. Zrovna tak si zde můžete vytvořit ciferník s vámi vybranou fotografií. I když, ciferník je asi silné slovo – v podstatě se jedná o digitální hodiny a datum zobrazené nad vámi vybraným obrázkem. I to se však počítá a řada uživatelů tuto možnost určitě ocení. Škoda, že Xiaomi Huami Amazfit GTR nenabídnou žádný ciferník, na kterém by si uživatel mohl vybrat, které informace chce mít na očích – narozdíl od Amazfit GTS, kde tato možnost je. Zrovna tak nepočítejte s “živými” ciferníky, kde by jste se jedním kliknutím mohli dostat třeba k měření srdečního tepu. Na ikonu srdečního tepu můžete klikat jak zběsilí, ale stejně vám nezbude nic jiného než se k tomuto měření dostat tažením  doprava.

Notifikace se ukrývají v hlavní nabídce

Druhým tažením se pak dostanete k údajům o uražené vzdálenosti a spálených kaloriích. Obojí pak funguje stejně i po tažení doleva, jen pochopitelně v opačném pořadí. Škoda je také toho, že se nenašlo místo i pro obrazovku s posledními notifikacemi. K těm tak musíte přistupovat z menu, nebo nastavit rychlý přístup k nim na fyzické tlačítko. Pozitivní ovšem je, že hodinky i přes fakt, že jejich rozhraní v češtině není, podpora českých znaků v notifikacích nechybí. Shora dolů se rozbalí nabídka rychlých přepínačů, na které zároveň nalezneme také informace o stavu baterie a připojení. Hlavní nabídka se pak vysouvá od spodního okraje a nalezneme v ní tyto položky:

 • Status – informace o aktuálním počtu kroků, tepové frekvenci, ušlé vzdálenosti a počtu upozornění na neaktivitu
 • PAI – zobrazení získaného skóre a času v různé fyzické zátěži
 • Hearth rate – měření srdečního tepu a jejich záznam
 • Workout –  různé druhy cvičení
 • Activities – záznamy posledních cvičení
 • Weather – předpověď počasí zahrnující sílu větru, UV index, vlhkost vzduchu a časy východu/západu slunce
 • Music – ovládání hudebního přehrávače spárovaného telefonu
 • Notifications – aktuální upozornění
 • Alarms – na hodinkách nastavitelné budíky
 • Event reminder – časované upomínky, které je potřeba zadat přes aplikaci Amazfit
 • More – další funkce, zde nalezneme časovač, kompas či vyhledání telefonu jeho zazvoněním

Ani sportovci nezůstanou ochuzeni

Xiaomi Huami Amazfit GTR si dokáží najít uplatnění také při sportu. O to se postará celá plejáda zabudovaných senzorů. Jejich výčet zahrnuje senzor srdečního tepu, 6-osý akcelerometr, 3-osý kompas. barometr a v neposlední řadě pochopitelně také GPS. Poměrně mile nás překvapila vysoká přesnost při měření srdečního tepu. V porovnání s konvenčním tlakoměrem se odchylka měření pohybovala pouze v řádu jednotek procent. Další důležitou součástí pro monitorování fyzické aktivity je rozhodně GPS. Ta má v tomto případě bohužel problémy s městskou zástavbou. Mnohdy stačily i poměrně nízké domy v okolí a hodinky se již potýkaly se ztrátami signálu. Nejedná se však o nic, u podobných zařízení překvapivého. GPS se vždy aktivuje automaticky po spuštění patřičného cvičení. Výčet sledovatelných aktivit je přitom vskutku pestrý:

Apple AirPonds Pro 2
 • běh
 • chůze
 • jízda na kole
 • běžecký pás
 • indoor cycling
 • venkovní plavání
 • plavání v bazénu
 • cvičení na eliptickém trenažeru
 • výšlap
 • trailový běh
 • lyžování
 • volné cvičení

Z výše uvedených musíme zvlášť vyzdvihnout možnost využít hodinky i při plavání. To je umožněno díky voděodolnosti do 5 ATM, což je dostatečná hodnota pro povrchové plavání i šnorchlování. Spolehnout se zde můžete na měření uplavané vzdálenosti. s rozpoznáváním plaveckých stylů nepočítejte. U všech typů cvičení pak máte přehled o tom, v jakém aerobním pásu se aktuálně nacházíte. Hodinkám Xiaomi Huami Amazfit GTR  pochopitelně nechybí ani softwarové motivační prostředky v čele s nastavitelným denním cílem počtu kroků. Zrovna tak vás hodinky mohou vyzvat k fyzické činnosti poté, co delší dobu sedíte. Bohužel nelze nastavit, jak dlouho vás mají hodinky nechat sedět bez upozornění. Můžete však alespoň nastavit časové rozmezí, kdy vás mají hodinky upomínat a také vypnout tato upozornění mezi 12 a 14 hodinou.

Aplikace Amazfit umí mile překvapit

Pro spárování s telefonem, synchronizaci dat a v neposlední řadě také detailnější nastavení hodinek Xiaomi Huami Amazfit GTR  je zde aplikace Amazfit. První milé překvapení přichází již po jejím prvním spuštění – je kompletně počeštěná. Ale i v jiných ohledech jsme byli s aplikací plně spokojení. V první řadě musíme zmínit jednoduchý, přehledný ale přitom líbivý design. Zrovna tak s propojením telefonu – v našem případě Xiaomi Mi Note 10 s Androidem 9 a MIUI 11 – nebyl nejmenší problém, synchronizace během testu fungovala jak měla a notifikace chodily spolehlivě. Vytknout bychom mohli snad jen trochu delší synchronizaci fitness dat po spuštění aplikace.

Jakmile však data sesynchronizujete, dostanete ucelený pohled na proběhlá cvičení. Zde zjistíte nejen základní údaje jakými jsou délka cvičení, uražená vzdálenost či nejvyšší naměřený srdečný tep. K dispozici máte i různé grafy a to včetně překrytí. V jednom grafu tak krásně třeba vývoj vaší rychlosti spolu s vývojem tepové frekvence. Zjistit můžete také kolik času jste strávili v jednotlivých aerobních pásmech či stoupání/klesání v rámci uražené trasy. Právě trasu si navíc můžete u aktivit jako běh, chůze či jízda na kole prohlédnout také na mapě. Aplikace poskytuje také data o vašem dlouhodobém vývoji v čele s výpočtem BMI. Zrovna tak dokáže spočítat množství vody či svalstva v těle. Sečteno a podtrženo, aplikace v kombinaci s hodinkami Xiaomi Huami Amazfit GTR dokáže poskytnou slušnou várku informací. Jen škoda, že aplikace dokáže sdílet data pouze se službou Strava.

Xiaomi Huami Amazfit GTR grafy

Závěr recenze Xiaomi Huami Amazfit GTR

Testované hodinky Xiaomi Huami Amazfit GTR jsou jednoznačně skvělým chytrým doplňkem pro každý den. Dokáží zaujmout hned v několika ohledech. Odhlédneme-li od designu, který se nám líbil velmi, ale jeho vnímání je čistě subjektivní, zbyde i tak hned několik důvodů ke koupi. Zmínit můžeme například velmi dobrou výdrž na baterii, kruhový displej se skvělou jemností i dostatečnou čitelností či voděodolnost do 5 ATM. Někoho může mrzet poměrně okleštěný systém, který neumožňuje žádné rozšíření pomocí doinstalovatelných aplikací, či ne úplně spolehlivá GPS. Na druhou stranu, to jsou již věci, které dokáží napravit až mnohem dražší chytré hodinky či sport trackery. Ani jedno však nemají Xiaomi Huami Amazfit GTR za úkol nahradit, nemluvě o tom, že se prodávají za přinejmenším poloviční cenu než zmíněné wereables.

Xiaomi Huami Amazfit GTR verze

Cena a dostupnost

Chytré hodinky Xiaomi Huami Amazfit GTR je momentálně možné v našem e-shopu zakoupit ve verzi z hliníkové slitiny a nerezové oceli. Za první jmenovanou, dnes testovanou verzi zaplatíte 3 690 Kč. Pokud se rozhodnete pro nerezovou variantu, ta vás vyjde o sto korun levněji – tedy na 3 590 Kč.

Amazfit BIP Lite 1S: levné chytré hodinky se 30denní výdrží, GPS a NFC
Amazfit BIP Lite 1S: levné chytré hodinky se 30denní výdrží, GPS a NFC

Společnost Huami dnes představí své nové chytré hodinky Amazfit BIP Lite 1S. Jejich silnou stránkou má být nadprůměrná výdrž baterie Číst dál...

Jak hodinky Amazfit obnovit do továrního nastavení
Jak hodinky Amazfit obnovit do továrního nastavení

Je tu závěrečné pokračování naší série článků s podrobnými návody k chytrým hodinkám Amazfit a možnostech jejich nastavení v rámci Číst dál...

Recenze Redmi Buds 4 Pro: skvěle hrající sluchátka s ANC

Xiaomi není na trhu audia již dávno žádným nováčkem, a zejména jeho sluchátka tak není radno brát na lehkou váhu. Číst dál...

Bazar XM.cz

Xiaomi Huami Amazfit GTR

3 690 Kč
7.9

Design a zpracování

8.5/10

Displej

9.0/10

Výdrž baterie

8.0/10

Uživatelské rozhraní

6.0/10

Cena

8.0/10

Klady

 • elegantní vzhled
 • kvalitní displej
 • výdrž baterie
 • podpora plavání
 • snadné ovládání

Zápory

 • omezení použitého systému
 • absence češtiny
 • nepřesná GPS
 • nevyužitá tlačítka
Xiaomi Mi Band 7

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!

Přihlásit odběr
Upozornit na
guest

26 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Nefungující GPS!!! nevhodné pro záznam aktivit
Nefungující GPS!!! nevhodné pro záznam aktivit
3 let před

Vážení vážení zájemci o tyto hodinky rád bych vás upozornil obrovské problémy s GPS Sám tyto hodinky již půl roku vlastním. Dlouhodobě tento problém řeším s podporou Xiaomi jejich reakce na začátku byli aktualizovat systém nebo factory reset dnes na mé stížnosti již vůbec nereagují. Činnost GPS při cvičení je naprosto tragická v lepším případě vaše trasa probíhá přes potoky a přes střechy budov v tom horším případě trasa zaznamenaná vůbec. Tímto není ovlivnena pouze trasa na mapě ale jsou deformována i data o rychlosti a vzdálenosti. Pokud tedy někdo uvažujete o těchto hodinkách pro záznam sportovních aktivit tak jednoznačně doporučuji se těmto hodinkám vyhnout velkým obloukem.

Anonymní
Anonymní
3 let před

Článek obsahuje nepřesná tvrzení. Hodinky vlastním. Při použití aplikace, která není od výrobce, lze nastavit a používat i funkce, které v recenzi označují jako chybějící. Mám i tzv aktivní ciferník – kliknutím na obrázek se dostanu k funkcím atd. Jediný známý nedostatek je opravdu funkce gps, které je v rámci vlastních hodinek k ničemu
Lze ovšem v apce přepnout na použití gps telefonu, pokud jej máte u sebe.
Atdatd. Raději proctete fóra.

Karel Kilián
Odpovědět  Anonymní
3 let před

@Anonym
Dobrý den,

děkujeme za zpětnou vazbu. Na GPS hodinek byla nedávno vydána aktualizace, nicméně soudě z ohlasů to moc nezachránila.

Přeji hezký den.
Karel Kilián

Odpojovani hodinek
Odpojovani hodinek
3 let před

Dobrý den, jdu si pro radu… Hodinky xiaomi amazfit gtr 42mm používám s telefonem xiaomi redmi note 8t… Ve chvíli, kdy na telefonu zmáčknu čtvereček na vyčištění mezipameti tak mi zmizí aplikace amazfit i notify a hodinky mi hlásí, že jsou odpojene… Jde s tímto něco udělat? Děkuji za pomoc

Karel Kilián
Odpovědět  Odpojovani hodinek
3 let před

@Odpojovani hodinek
Dobrý den,

doporučuji postupovat dle našeho návodu jak zabránit ukončování aplikací? https://xm.cz/blog/jak-zabranit-ukoncovani-aplikaci/

Přeji hezký den.
Karel Kilián

Anonymní
Anonymní
3 let před

Mám dotaz. Budou mi tyto hodinky dobře fungovat s telefonem Xiaomi Redmi 3 ? Děkuji za odpověď.

Karel Kilián
Odpovědět  Anonymní
3 let před

@Anonym
Dobrý den,

ano, měly by, pokud je na telefonu alespoň Android 5.0 Lollipop.

Přeji hezký den.
Karel Kilián

Amazfit GTR
Amazfit GTR
2 let před

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli budou hodinky někdy v češtině

Karel Kilián
Odpovědět  Amazfit GTR
2 let před

@Amazfit GTR
Dobrý den,

nikdy se o tom nemluvilo ani nepsalo, takže bych to spíše nečekal.

Přeji hezký den.
Karel Kilián

Pechy
Pechy
2 let před

Dobrý den, v recenzích jsem se dočetla, že přichozí zprávu na hodinkách nelze přečíst celou, pouze tu část, která se zobrazí na ciferníku a nelze posunout dál. Je to pravdivá informace? Předem děkuji za odpověď. KP

Karel Kilián
Odpovědět  Pechy
2 let před

Dobrý den,

ano, u hodně dlouhých zpráv se obsah opravdu neukazuje celý. Zobrazuje se jen to, co v notifikacích na telefonu.

Přeji hezký den.
Karel Kilián

Jose
Jose
2 let před

Dobrý den, chci se zeptat, jestli dokážu s těmito hodinkami měřit nadmořskou výšku.

Karel Kilián
Odpovědět  Jose
2 let před

Dobrý den,

funkci měření nadmořské výšky bohužel hodinky Amazfit GTR nemají.

Přeji hezký den.
Karel Kilián

Michaela
Michaela
2 let před

Dobrý den, nedaří se mi nastavit aby chodily zprávy přes WhatsApp. Messenger a sms normálně chodí. Nevím kde je problém 🙂 prosím o radu

Last edited 2 let před by Michaela
Karel Kilián
Odpovědět  Michaela
2 let před

Dobrý den,

zkuste:
1. Odpárovat hodinky.
2. Odinstalovat aplikaci Amazfit/Zepp.
3. Uvést hodinky do továrního nastavení.
4. Znovu nainstalovat aplikaci Amazfit/Zepp a povolit všechna oprávnění, která bude požadovat.
5. Spárovat hodinky s aplikací.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Máca
Máca
2 let před

Dobrý den . Chci se zeptat jak dlouho vám vydrží hodinky nabité. Mě pouhých 7dni ,při běžném používání. Děkuji

Smolík
Smolík
Odpovědět  Máca
1 rok před

A nedobíjej do 100%,jen do 99% :(…

Karel Kilián
Odpovědět  Smolík
1 rok před

Dobrý den,

to si myslím, že situaci moc nepomůže.

Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vlasta
Vlasta
2 let před

Dobrý den,prosím ještě pořád se nedá nastavit čeština do hodinek?

Karel Kilián
Odpovědět  Vlasta
2 let před

Dobrý den,

ne, bohužel nedá. A nejsou ani informace, že by se v tomto směru mělo něco změnit.

Přeji hezký den.
Karel Kilián

Markéta
Markéta
2 let před

Dobrý den, jak dlouho vám vydrží nabité baterie v hodinkách Amazfit GTR 42 mm.
Děkuji

Karel Kilián
Odpovědět  Markéta
2 let před

Dobrý den,

jak píše kolega v recenzi „Při neustále zapnutém měření srdečního tepu, spánkovém monitoru, automatickém jasu displeje a desítkách notifikací denně hodinky v našem testu zvládly vydržet 15 dní na jedno nabití.“

Přeji hezký den.
Karel Kilián

Markéta
Markéta
Odpovědět  Karel Kilián
2 let před

Dobrý den,
vztahuje se reklamace na výdrž baterie . Mě vydrží asi 7 dní . Mám jenom zapnutý spánkový monitor a automatický jas displeje. Hodinky mám od 12.6.2020 a baterie to dělá od začátku co jsem si je koupila .
Děkuji

Karel Kilián
Odpovědět  Markéta
2 let před

Dobrý den,

na baterii je záruka jen šest měsíců. Výdrž hodně záleží na tom, kolik Vám na hodinky chodí notifikací.

Přeji hezký den.
Karel Kilián

Evča
Evča
1 rok před

Dobrý den, prosím o radu. Amazfit GTR 42 mm mám asi rok a půl. Jsem spokojená, jen teď nabití baterie mizí před očima a přestal se rozsvicovat display při zvednutí zápěstí. Nevím jak to rozchodil. Děkuji za pomoc.

Karel Kilián
Odpovědět  Evča
1 rok před

Dobrý den,

doporučil bych:
1. Odpárovat hodinky.
2. Odinstalovat aplikaci Amazfit/Zepp.
3. Uvést hodinky do továrního nastavení.
4. Znovu nainstalovat aplikaci Amazfit/Zepp a povolit všechna oprávnění, která bude požadovat.
5. Spárovat hodinky s aplikací.
Pokud to nezabere, pak patrně odchází baterka a jediným řešením bude její výměna.

Přeji hezký den.
Karel Kilián

26
0
Napište nám svůj komentář!x