Recenze

Recenze Xiaomi Redmi Note 11S: pokračujte dál, tady není nic k vidění

Xiaomi pod svou značkou Redmi uvedlo další generaci extrémně populární řady smartphonů Redmi Note 11. Vedle základního modelu se pak i letos dostalo také na “Pro” variantu, tentokrát dokonce ve dvou verzích lišících se podporou 5G a pochopitelně i čipsetem. A nezapomnělo se ani na Xiaomi Redmi 11S, které pořádně proklepneme na následujících řádcích. Co všechno recenze Xiaomi Redmi 11S prozradí?

Obsah článku

Obsah balení

Na unboxing Xioami Redmi Note 11S s letmým představením smartphonu jste na našem blogu již mohli narazit. Nicméně i tak si ještě jednou projdeme, co že se to vlastně v krabičce, krom telefonu samotného, ukrývá. V první řadě musím zmínit, že se již neopakuje stejný přešlap jako u tabletu Xiaomi Pad 5 a ke Xiaomi Redmi Note 11S podporujícímu 33W nabíjení dostanete v balení adaptér o témže výkonu. Vedle toho zde pochopitelně máme také USB-C kabel, sponku pro vytažení šuplíčku na SIM karty a jako příjemný bonus i čirý TPU obal. Na můj vkus byl tento obal pocitově až příliš tlustý, nicméně znáte to – darovanému koni…

Xiaomi Redmi Note 11S a jeho konstrukce a design

Narovinu musím přiznat, že když jsem viděl první fotky a videa s Xioami Redmi 11S v dnes testované černé variantě, docela jsem se zhrozil, jak lacině na mě telefon působil. O to radši jsem, že realita není zdaleka tak špatná, jako právě zprostředkovaný první dojem. Ano, telefon má v černé barevné variantě opravdu velmi konzervativní design, který indikuje, že toto by nemělo být nijak drahé zařízení. Ovšem v ruce opravdu nepůsobí nijak lacině a z celkového zpracování telefonu jsem měl, i vzhledem k malému počátečnímu očekávání, až překvapivě dobrý dojem.

displej redmi note 11S

Konstrukce telefonu je kompletně plastová, pochopitelně s výjimkou čelní strany, kterou překrývá tvrzené sklo. Konkrétně zde máme tu čest s Corning Gorilla Glass 3, což je již poměrně letité, avšak napříč dostupnými telefony většiny výrobců stále hojně využívané řešení. Záda telefonu pak svým povrchem na omak připomínají mléčné sklo a i díky decentně zakulaceným okrajům pak telefon v rukou působí velmi příjemně. Co mě ale naopak na konstrukci telefonu nepotěšilo je řešení fotoaparátů. Z čistě estetického hlediska na mě úplně nejlépe nepůsobí řešení dvou opticky oddělených modulů fotoaparátů, které vypadá jakoby se Xiaomi na poslední chvíli rozhodlo na telefon přilepit ještě čtvrtý objektiv.

Xiaomi Redmi Note 11S

Ovšem když dám stranou čistě subjektivní vnímání designu novinky, musím si zalamentovat ještě nad jednou věcí – opravdu extrémně vystupujícím modulem fotoaparátu. Redmi 11S se tak v tomto ohledu blíží dokonce i Xiaomi Mi11 Ultra. U vzdáleného příbuzného je však výrazně vystouplý modul vzhledem k fotografické výbavě mnohem snáze obhajitelný. Téměř 3mm výstupek v rohu dnes testovaného smartphonu má pak pochopitelně za následek značnou nestabilitu při jeho položení na rovnou plochu.

Xiaomi Redmi Note 11S obal

Redmi A3

Abych se ale mohl vrátit ke chvále. Líbí se mi zpracování bočního rámečku jehož napojení na záda smartphonu je zpracováno podobným způsobem, jaký bývá obvyklý zejména pro kovové rámečky. Od zad je tedy vizuálně jasně oddělen, jeho okraje mají sražené hrany s lesklým povrchem a rovné boky zase využívají matnou povrchovou úpravu. Pohled na horní stranu telefonu bezesporu potěší příznivce drátových sluchátek, jelikož Xiaomi Redmi 11S si stále zachovává 3,5mm jack. Pohled na tuto část smartphonu pak odhalí také jednu z jeho zbraní proti konkurenci v podobě mřížky druhého hlasitého reproduktoru – která je vlastně jen vábnička, jak se dočtete níže. IR vysílač pro ovládání domácí elektroniky je pak pěknou třešničkou a chybět zde nesmí ani sekundární mikrofon. Na spodní hraně pak, dle očekávání, nalezneme USB-C konektor ve společnosti hlasitého reproduktoru a primárního mikrofonu. Do plusů si pak můžete připočíst také zvýšenou odolnost vůči vodě a prachu, byť v tomto případě “pouze” s certifikací IP53.

záda redmi note 11S

Čtečka otisků prstů nezklame

Zatímco na levé straně nalezneme pouze slot pro SIM a microSD karty, na protější straně se nachází kolébka hlasitosti a nad povrch jen nepatrně vystouplé tlačítko napájení s integrovanou čtečkou otisků prstů. Od recenze Realme 8i, při jehož testování jsem měl s nahmatáním čtečky otisků problémy, mám z podobných řešení obavy. Ty se ale zde naštěstí nepotvrdily a to hned ze dvou důvodů. V první řadě povrch tlačítka napájení a tím i čtečka vystupuje nad povrch rámečku Redmi 11S nepatrně více než v případě zmíněného Realme. V řadě druhé pak pohodlnějšímu použití pomáhá umístění kolébky hlasitosti kousek nad čtečku otisků namísto na protější hranu telefonu.

čtečka otisků prstů Xiaomi Redmi Note 11S

Samotná čtečka si pak zaslouží pochvalu. Po přiložení prstu sice následuje více než vteřinová prodleva než dojde k odemknutí smartphonu. To je však způsobeno spíše systémem samotným jelikož k odemknutí telefonu stačí prst na čtečku přiložit na opravdu jen velmi krátkou chvíli. Zrovna tak přesnost čtečky je skvělá a případy, kdy jsem musel prst přikládat podruhé bych spočítal na prstech jedné ruky.

Xiaomi Redmi Note 11S v ruce

Xiaomi Redmi Note 11S a jeho displej

Jedním z potenciálních lákadel smartphonu Xiaomi Redmi 11S je bezesporu jeho 6,43″ AMOLED panel s 90Hz obnovovací frekvencí obrazu. Displej nabídne také, pro danou úhlopříčku zcela adekvátní, FullHD+ rozlišení a maximální svítivost 700 nitů. Právě díky, pro tuto kategorii smartphonů nadprůměrné, svítivosti je pak displej telefonu dobře čitelný i na slunci. Barevné podání je příjemně živé, avšak ne silně přesaturované, jak to bývá u AMOLED panelů poměrně časté. Pokud však preferujete živější barvy, můžete si v nastavení změnit barevné schéma či třeba pohrát s teplotou barev.

Přečtěte si také  Telefony Xiaomi 13T a 13T Pro: nejzásadnější podzimní novinky

Xiaomi Redmi Note 11S AMOLED displej

Redmi A3

Hardwarová výbava Xiaomi Redmi Note 11S

Není to tak dlouho, co jsem v recenzi Realme 8i lamentoval nad použitým čipsetem MediaTek Helio G96, který oproti předešlému Heliu G95 přináší pouze nižší grafický výkon. Na stejný čipset bohužel spoléhá také Xiaomi Redmi Note 11S. To je však navíc citelně dražší než Realme 8i a aby toho nebylo málo, předchůdce dnes testovaného smartphonu spoléhal právě na zmíněné Helio G95 s vyšším grafickým výkonem.

Redmi Note 11S tloušťka

Co se konkrétních parametrů použitého čipsetu týče, 12nm procesem vyráběný MediaTek Helio G96 obsahuje čtyřjádrový procesor s dvojicí výkonných Cortex-A76 a šesticí úsporných Cortex-A55 jader taktovaných až na 2,05 GHz. Výše skloňovanou grafikou je dvoujádrová Mali-G57 (oproti tomu Helio G95 disponuje čtyřjádrovým čipem Mali-G76). Pochválit však musím 6GB kapacitu operační paměti i u základních modelů Xiaomi Redmi Note 11S. Úložiště je zase u všech verzí typu UFS2.2 a mělo by tak poskytovat dostatečnou rychlost pro danou kategorii. Konkrétně jsou pak k dispozici paměťové varianty 6/64, 6/128 a 8/128 GB. Některé uživatele pak zajisté potěší přítomnost slotu na microSD kartu.

Xiaomi Redmi Note 11S benchmarky

Výše uvedené srovnání parametrů dvou spřízněných čipsetů od MediaTeku pak víceméně potvrzují i výsledky benchmarků. Až na výjimky se v nich Xiaomi Redmi Note 11S zaostává za již dříve testovaným Realme 7 využívající právě Helio G95. Na druhou stranu musím být fér a uznat, že k podobným krokům, kdy novější smartphone nabídne méně výkonu než jeho předchůdce se v poslední době uchyluje čím dál více výrobců a ne vždy je rozdíl takto malý. Zářným příkladem budiž smartphony Realme 8i a jeho nástupce Realme 9i, kde jsou rozdíly v benchmarcích ve prospěch staršího modelu i třetinové. Co se herního vyžití týče, platí, že na telefonu poběží hratelně prakticky libovolná hra pro Android, ale u náročnějších titulů jako například Genshin Impact musíte počítat s nižšími FPS i grafickými detaily.

AnTuTu Benchmark

Tradičně testujeme telefony v AnTuTu Benchmarku, který porovnává jejich výkony v oblasti procesoru, grafiky, paměti a uživatelské zkušenosti. Výsledkem je skóre, které slouží ke komplexnímu porovnání dvou a více zařízení.

3D Mark

Pokud hledáte benchmark, který co nejlépe prověří herní výkon (nejen) smartphonu, jen těžko najdete vhodnější nástroj než 3DMark. Stejně jako hra, také tento benchmark zatěžuje především grafické jádro použitého čipsetu.

Test Wild Life

Test Wild Life Extreme

Test Sling Shot Extreme OpenGL ES

Test Sling Shot Extreme Vulkan

Xiaomi Smart Band 8

Geekbench 5

Výsledky testů s jedním jádrem

Přečtěte si také  Recenze Roidmi Smart Car Charger 3S: nabíječka do auta s FM rádiem

Výsledky testů s více jádry

MIUI 13, které si ještě zaslouží péči

Již po vybalení telefonu z krabičky bude na uživatele čekat nejnovější verze, nebojím se říct legendárního, grafického prostředí MIUI. Tato, v pořadí již třináctá, iterace MIUI byla evropským zákazníkům představena souběžně právě s řadou smartphonů Xioami Redmi Note 11. Novinky v MIUI 13 se pak nesou zejména ve znamení vylepšení výkonu, bezpečnosti a vzhledu prostředí. Například jsme se dočkali re-designu widgetů, některých ikon či nového fontu. V oblasti bezpečnosti se pak dostalo na odemykání obličejem, které by i přes absenci dodatečného 3D senzoru nemělo být možné oklamat pomocí fotografie.

Bohužel, nová verze MIUI se neobešla bez chyb. Ba co víc, nese s sebou některé chyby přítomné již v MIUI 12.5. Konkrétně mohu zmínit například nemožnost nastavit interval po který bude aktivní Allways on Display či jej nechat zapnutý permanentně. Možná kosmetická, nicméně stále poměrně nepříjemná je pak chyba, kdy se po přepnutí světlého/tmavého režimu špatně mění barva fontu na obrazovce Google Feed v launcheru. V neposlední řadě mě pak během testování trápily nefunkční oznámení příchozích SMS.

Zrovna nadšený pak nejsem ani z optimalizace a to hned v několika směrech. V recenzích telefonů s více než 60Hz displejem velmi často zmiňuji, že právě více Hz displej krásně podtrhuje dobrou optimalizaci systému, zde to však příliš neplatí. I při aktivním 90Hz režimu některé animace působí jakoby displej fungoval přinejlepším v 60Hz režimu. A když doopravdy přepnete na 60Hz, umí být tyto animace vyloženě trhané. Aby toho ale nebylo málo, setkal jsem se i vyloženě se záseky a zpomalení celého systému. Většinou sice stačilo jen vypnout/zapnout obrazovku, rozhodně však nejde o něco, co by bylo možné s mávnutím ruky tolerovat.

Konektivitou dva kroky za konkurencí

Jednou ze slabin Xiaomi Redmi Note 11S je bezesporu jeho konektivita. V první řadě u testovaného kousku výrobce zapomněl na NFC, takže zapomeňte na to, že budete pomocí telefonu platit v obchodech. Telefon se však běžně prodává i ve verzi s NFC. Z použití již zastarávajícího čipsetu pak pramení absence podpory standardu Wi-Fi 6 a sítí páté generace. Zrovna tak Bluetooth je zde přítomno “pouze” ve verzi 5.0, troufnu si však tvrdit, že to drtivé většině uživatelů nijak vadit nebude. Na druhou stranu telefon nabídne alespoň podporu dvou SIM karet a to při zachování slotu na microSD kartu. Co se služeb na určování polohy týče, přítomno je vše, co byste si mohli přát – tedy GPS, GLONASS, GALILEO i Beidou. Při navigaci v autě smartphone fungoval bezchybně, během pěší navigace v zástavbě se ale projevili občasné problémy s přesností.

Výdrž baterie Xiaomi Redmi Note 11S je skvělá

Od jednoho z největších negativ Xiaomi Redmi Note 11S plynule přecházíme na jednu z jeho nejsilnějších zbraní. Uvnitř telefonu se ukrývá 5 000 mAh baterie, která dokáže vcelku pohodlně udržet telefon od nabíječky i po dobu dvou dní. Ty se přitom skládaly z řady mailů, komunikace přes instant messengery, pár hodin poslechu hudby, trochy telefonování a sledování YouTube. Summa summárum s Xiaomi Redmi Note 11S lze dosáhnout na 7 – 8 hodin aktivního používání denně, což je jednoznačně skvělá hodnota. Co se nabíjení týče, 33W adaptér dodávaný se samotným telefonem dokáže doplnit energii v baterii z 15 na 100 % za přibližně 1 hodinu 5 minut.

Samsung Galaxy Buds2

Stereo reproduktory a 3,5mm jack

Stydět se Xiaomi Redmi Note 11S určitě nemusí ani v oblasti audia. O hlasitý přednes se stará hned dvojice reproduktorů, přičemž se jedná o vcelku obvyklou sestavu klasického hlasitého reproduktoru a zesíleného sluchátkového reproduktoru. Mřížka na horní hraně telefonu tak nenáleží k dedikovanému hlasitému reproduktoru. Ze zvoleného řešení pak plyne i fakt, že zatímco spodní reproduktor poskytuje zejména střední tóny, telefonní reproduktor dodává zejména výšky a navíc i s pocitově nižší hlasitostí. Celkově pak musím hlasitý výstup pochválit, hlubší tóny by zde sice mohly být více zastoupeny, ale jinak je zvuk až překvapivě čistý a navíc i velmi hlasitý. Xiaomi Redmi Note 11S potěší díky 3,5mm jacku i příznivce drátových sluchátek, nicméně zde bych zvukový výstup hodnotil přinejlepším jako průměrný. A to jsem věnoval poměrně hodně času jeho nastavení a hrátkám se systémovým ekvalizérem.

Fotoaparát Xiaomi Redmi Note 11S

Xiaomi Redmi Note 11S se snaží potenciální kupce nalákat i na primární fotoaparát se 108MPx rozlišením. Ten využívá Samsung ISOCELL HM2, což je 1/1,52″ velký snímač s 0,7µm pixely. Stejný snímač nalezneme také ve smartphonech Xiaomi 11T a Xiaomi 11T Pro, ovšem ve spojení s objektivem o světelnosti f/1,75. V Redmi Note 11S si pak tento snímač musí vystačit s objektivem o světelnosti f/1.9. Primárnímu fotoaparátu pak sekunduje 8MPx ultraširokoúhlý fotoaparát a aby se uživatel necítil ošizen, dostane ještě dva 2MPx senzory – jeden pro makro a druhý pro lepší hloubku ostrosti.

Přečtěte si také  Recenze Xiaomi Mi MIX: Telefon z budoucnosti přichází

Fotoaparát Redmi Note 11S

Hardware fotoaparátu

 • 108MPx primární fotoaparát, 0,7 µm, f/1,9, PDAF
 • 8MPx ultraširokoúhlý fotoaparát, 1,12 µm, f/2,2, FF
 • 2MPx makro kamerka, f/2,4, FF
 • 2MPx senzor pro zachycení hloubky ostrosti

Jak fotí Xiaomi Redmi Note 11S?

Nehodlám chodit okolo horké kaše, fotografické schopnosti Xiaomi Redmi Note 11Sjednoznačně zklamaly. Začneme, jak jinak než, u hlavního fotoaparátu, který by teoreticky měl být jedním z velkých lákadel tohoto telefonu. Bohužel je to spíše naopak. Primární fotoaparát podává velmi nevyrovnané výsledky a to zejména v oblasti barevného podání a dynamického rozsahu. Zatímco na jednom snímku jsou barvy příjemně živé a mraky na obloze krásně viditelné, na snímku pořízeném jen o pár okamžiků a metrů dále jsou barvy mdlé a mraky se slévají s oblohou. Zvláštně zde funguje také AI vylepšení obrazu, které u drtivé většiny smartphonů dodá snímkům na saturaci, aby byly líbivější. Saturovanějších snímků po aktivaci této funkce jsem docílil i zde, ovšem ani tak jsem se při naprosto totožném nastavení nevyhnul občasnému pořízení další fotografie s mdlými barvami.

Xiaomi 13

Dochází také ke ztrátě detailů a nepříjemnému přeostřování. Pochválit mohu alespoň míru šumu, který se telefonu daří držet na uzdě. O redukci šumu se telefon pochopitelně snaží i při focení v noci. Tato snaha však vede k výraznému efektu olejomalby. Ten lze redukovat zapnutím nočního režimu. Po jeho aktivaci dojde také ke zlepšení ostrosti snímků a paradoxně také jejich celkovému ztmavení. Co mě však nemile překvapilo bylo jasně patrné slévání detailů. Ve finále tak mám problém sám určit, zda se mi méně líbí snímky s nebo bez nočního režimu. I při focení v noci tak Xiaomi Redmi Note 11S předvádí nevyrovnané výkony velmi závislé na konkrétní scéně.

Od ultraširokoúhlého fotoaparátu u levnějších zařízení toho obvykle ani mnoho neočekávám, vzhledem k nepřesvědčivým výkonům primárního fotoaparátu Redmi Note 11S bych zde ovšem byl za příjemné překvapení rozhodně vděčný. Bohužel, mě však ani ty dvakrát nepotěšily. Je na nich patrné nižší rozlišení snímače, detaily zde prakticky neexistují a v neposlední řadě zde moc dobře nefunguje vyvážení bílé a snímky často působí jako pod nažloutlým filtrem. Pochválit snad lze alespoň snaha o maskování šumu, byť i ta s ubývajícím světlem bere za své a v noci je pak už tento fotoaparát zcela nepoužitelný.

A co video?

Silnou stránkou fotoaparátu Xiaomi Redmi Note 11S nejsou ani jeho schopnosti v oblasti pořizování videozáznamu. Telefon dokáže zachytit maximálně FullHD video při 30 snímcích za vteřinu, což je i u telefonu této cenové kategorie vyloženě ostuda. Video navíc trápí podobné problémy s přeostřováním krajů objektů jako fotografie. A ani elektronická stabilizace zde nefunguje tak dobře, jako u starších levných smartphonů od Xiaomi, byť v tomto ohledu si Redmi Note 11S stále vede nadprůměrně. Pochválit mohu alespoň rychlost ostření na blízké i vzdálené objekty.

 

Závěr recenze Xiaomi Redmi Note 11S

Vždy jsem se řadil mezi fanoušky smartphonů s dobrým poměrem cena/výkon a dvojnásob to platilo u řady Redmi Note, která v tomto ohledu často dokázala přímo šokovat – v tom pozitivním slova smyslu. Zároveň jsem byl takovýmto smartphonům ochoten i ledasco s přimhouřením oka prominout. Bohužel, jak po přečtení recenze Xiaomi Redmi Note 11S patrně tušíte, zde to ani se zavřenýma očima nelze. Když začnu pozitivy, tak telefon nabídne velmi dobrý displej a skvělou výdrž na baterii, kombinovanou s rychlým nabíjením. Plusový bodík si Xiaomi odnáší také za, pro tuto cenovou kategorii nadstandardně hrající, stereo reproduktory a řadu uživatelů určitě potěší i zachovaný 3,5mm jack a infračervený port. Pominu-li extrémně vystouplý modul fotoaparátu, tak se mi líbí ještě i konstrukce a její zpracování.

Na druhé straně však stojí špatně optimalizovaný systém s řadou chyb navrch a velmi mírně řečeno nepřesvědčivý fotoaparát. Tyto dvě, z mého pohledu zásadní, negativa by na jednu stranu mohly i v poměrně brzké budoucnosti vyřešit, či alespoň zmírnit aktualizace. Na stranu druhou musím telefon hodnotit ve stavu v jakém je nyní a tak je nemohu jen tak snadno přejít. Softwarové aktualizace navíc nezmění použití již poměrně obstarožního čipsetu a slabou konektivitu v s chybějícím NFC v testované variantě. Schopnost natáčet pouze FullHD video při 30 snímcích pak už jen všemu nasazuje korunu.

Cena a dostupnost

Telefon Xiaomi Redmi Note 11S je k dispozici ve třech barevných variantách a sice testované černé “Graphote Gray”, bílé “Pearl White” a modré “Twilight Blue”. Na výběr pak máte rovněž ze tří paměťových variant a to 6/64 GB, 6/128 GB a 8/128 GB.

 

Xiaomi Redmi Note 11S

6 490 Kč
6.8

Výkon

5.5/10

Displej

8.0/10

Výdrž baterie

9.0/10

Fotoaparát

5.0/10

Cena

6.5/10

Klady

 • 90Hz AMOLED displej
 • výdrž baterie
 • stereo reproduktory
 • 2x SIM + microSD
 • kvalita zpracování

Zápory

 • fotoaparát
 • optimalizace
 • testované variantě chybí NFC
 • pouze FullHD video
 • nižší výkon
Sledujte nás na Telegramu

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!

Přihlásit odběr
Upozornit na
guest

17 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Klára
Klára
2 let před

Dobrý den

Dívala jsem se na webové stránky Xiaomi a máte v článku chybu.

Píšete, že telefon nemá NFC, ale na webových stránkách Xiaomi u telefonu Xiaomi Redmi Note 11S je napsáno, že telefon podporu NFC má.

Tak nevím, jakou variantu telefonu Xiaomi Redmi Note 11S jste testoval.

S pozdravem
Klára

Screenshot_2022-03-17-08-38-43-336.jpeg
Karel Kilián
Odpovědět  Klára
2 let před

Dobrý den,

já bych hlavně podotkl, že to, co je na snímku obrazovky, nejsou naše stránky 🙂
V našem e-shopu u tohoto telefonu NFC neuvádíme. Je ale možné, že časem bude dostupná verze bez i s NFC.

Přeji hezký den.
Karel Kilián

Buldr
Buldr
Odpovědět  Klára
2 let před

Redmi 11S 6/128 2201117SY kupovaný ve čtvrtek 17. března (CZC) v základu NFC nabízí, stejně tak netrpí nedostatky popsanými v recenzi např.: čtěčka reaguje a odemyká okamžitě bez prodlevy.

Po spuštění se telefon okamžitě aktualizoval na MUI 13.0.3

Karel Kilián
Odpovědět  Buldr
2 let před

Dobrý den,

ano, u tohoto modelu existuje verze s i bez NFC.

Přeji hezký den.
Karel Kilián

Peter Valo
Peter Valo
2 let před

Skúšal som tento telefon v recenzii. Takto. Niekde urobil Xiaomi krok vpred, niekde zase krok vzad. Oproti minulemu modelu mi tu chýba reverzne nabijanie, 4 k video. Na NFC je treba si dať pozor, pretože su rôzne verzie. Inak výborný amled displej s 90 HZ. Je super. Recenziu si môžete pozrieť tu. https://www.youtube.com/watch?v=BJe5PJfI6wo

Karel Kilián
Odpovědět  Peter Valo
2 let před

Dobrý den,

ano, je to přesně tak, jak píšete – překvapivě vůči loňskému Redmi Note 10S přichází Note 11S s několika překvapivými ústupky.

Přeji hezký den.
Karel Kilián

Buldr
Buldr
2 let před

Máte vyšší verzi MUI a chybí NFC. Model 2201117SY – tedy modrý Note 11S 6/128GB nenabízí jinou než 13.0.3 a nechybí NFC, stejně tak čtečka reaguje i odemyká bez vteřinové prodlevy

1647976491052.jpg
Karel Kilián
Odpovědět  Buldr
2 let před

Dobrý den,

záleží na tom, o jakou verzi se jedná. Vy máte evropskou, tam je opravdu poslední V13.0.3.0.RKEEUXM. V případě globální verze je poslední V13.0.5.0.RKEMIXM.

Přeji hezký den.
Karel Kilián

Simona
Simona
1 rok před

Dobrý den, chtěla bych se zeptat,zda podporuje SD karty? A jak případně ji lze “instalovat “? Mockrát děkuji za odpověď

Karel Kilián
Odpovědět  Simona
1 rok před

Dobrý den,

ano, telefon Redmi Note 11S podporuje paměťové karty formátu microSD. Telefon má na ně dedikovaný slot, to znamená, že můžete mít současně dvě SIM karty a současně i jednu paměťovou kartu. Karta se instaluje do stejného šuplíčku, do kterého se vkládají SIM.

Přeji hezký den.
Karel Kilián

Květa
Květa
1 rok před

Termín note 11s má NFC, normálně s telefonem platím,

Karel Kilián
Odpovědět  Květa
1 rok před

Dobrý den,

výrobce na oficiálních stránkách k NFC na Redmi Note 11S uvádí: „Dostupnost se na různých trzích liší“. Velmi pravděpodobně tak máte verzi s NFC.

Přeji hezký den.
Karel Kilián

Markéta nikol
Markéta nikol
8 měsíců před

Mám dotaz, focení selfie, lze nějak nastavit, abych měla správné zrcadlení?

Karel Kilián
Odpovědět  Markéta nikol
8 měsíců před

Dobrý den,

ano, když přepnete na přední fotoaparát, tak je v nastavení aplikace Fotoaparát možnost Zrcadlit přední fotoaparát.

Přeji hezký den.
Karel Kilián

Jakub
Jakub
5 měsíců před

Mám tento mobil a má NFC, platím ním každý deň, v Európe sa predáva verzia s NFC.

Last edited 5 měsíců před by Jakub
Karel Kilián
Odpovědět  Jakub
5 měsíců před

Dobrý den,

ano, tento telefon existuje jak ve verzi bez NFC, tak i ve variantě s NFC. Kolega tehdy testoval tu první zmíněnou.

Přeji hezký den.
Karel Kilián

17
0
Napište nám svůj komentář!x