Podívejte se na Redmi 5 a Redmi 5 Plus dva dny před představením

Na čtvrtek 7. prosince má společnost Xiaomi naplánovanou tiskovou konferenci. Kromě jiného zde představí dva nové telefony: Redmi 5 a Redmi 5 Plus. Chcete vidět, jak vypadají? V naší aktualitě máme oficiální fotky i video!

Očekávané novinky jsou na spadnutí
Očekávané novinky jsou na spadnutí

O novinkách v portfoliu čínského giganta je známo prakticky vše (viz náš včerejší článek) a dokonce uniklo několik údajných snímků. Je celkem logické, že s blížícím se datem představení chce výrobce získat pozornost médií, odborné i laické veřejnosti.

V rámci tohoto záměru vypustila společnost Xiaomi několik videí se dvěma populárními čínskými herci, avizujícími chystané novinky. V následujícím klipu můžete zhlédnout tři videa, zobrazující smartphony Redmi 5 a Redmi 5 Plus s celoobrazovkovým designem. Jeden z nich je v černé barvě, zatímco druhý je bílý. Ve snímcích se však neobjevují žádné klíčové funkce očekávaných novinek.

Na videích si můžete prohlédnout, jak budou nové chytré telefony vypadat v praxi. Konstrukce předních a zadních panelů se zcela shoduje s posledními úniky. Mimo jiné se potvrzuje, že minimalistické rámečky kolem obrazovky nejsou tak tenké, jako například u Samsungu Galaxy S8 či LG V30. Snímač otisků prstů je, dle původních předpokladů, situován na zadní straně zařízení a tělo je podle všeho z kovu.

Redmi 5 a Redmi 5 Plus na oficiálních obrázcích

Ani dva dny před tiskovou konferencí však nebyly uvedeny žádné technické charakteristiky. Obdivovat vzhled novinky můžete i na oficiálních obrázcích, které na Twitteru publikoval marketingový ředitel Donovan Sung.

Lze usuzovat, že telefony budou dostupné přinejmenším ve čtyřech barvách: černé, zlaté, modré a růžové. To se zdá jako poměrně dobrá volba: zatímco růžová míří především na dámské publikum a modrá na pány, zlatá a černá jsou univerzální barvy.

Celkově je zjevné, že i v levnější modelové řadě hodlá čínský výrobce nabídnout pěkně vypadající zařízení, odpovídající jeho standardním designovým zvyklostem.

Líbí se vám očekávané modely Redmi 5 a Redmi 5 Plus?

Zdroje: gizmochina.com, xiaominews.su, gizchina.com, gizmochina.com, xiaominews.su, xiaomininja.com, gizchina.com.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.