Tipy na nové aplikace #22: ODISapka, Spookies a Amazfit GTR 47 Watchfaces

Je tu definitivně poslední prázdninová neděle a my vám opět přinášíme várku nových programů z Obchodu Google Play, které stojí za pozornost. Dnes vás čeká aplikace ODISapka pro vyhledání spojení a nákup jízdenek v Moravskoslezském kraji, věrnostní program Spookies řetězce Kaufland a Amazfit GTR 47 Watchfaces s ciferníky pro tyto chytré hodinky.

ODISapka

Dnešní přehled začneme v českých luzích a hájích, tedy abychom byli zcela konkrétní, v Moravskoslezském kraji. Koordinátor integrovaného dopravního systému ODIS totiž připravil novou aplikaci ODISapka s možností on-line nákupu jízdenek.

Co aplikace ODISapka nabízí? V podstatě vše, co byste od programu tohoto typu mohli očekávat. Alfou a omegou je ovšem prodej jízdenek, a to jak jednotlivých, celosíťových, či na konkrétní spoj. K dispozici je také vyhledávač spojení.

V obchodě Play jsou jako hlavní jmenovány tyto funkce:

  • Vyhledávání spojení v rámci celého Moravskoslezského kraje a systému ODIS – autobusy, vlaky, MHD
  • Vyhledání podle aktuální polohy, mapy či ručně
  • On-line nákup jízdenek na vyhledané spojení
  • On-line nákup jednotlivých časových jízdenek ve vybraných městech
  • On-line nákup celosíťových 24hodinových jízdenek
  • Přehled odjezdů z nejbližších i vyhledaných zastávek, včetně zpoždění

Aplikace ODISapka je v Obchodě Play pouhých deset dnů, během kterých si ji nainstalovalo více než pět stovek uživatelů. Kvůli malému počtu hodnocení bohužel zatím nemá k dispozici údaj o průměrné známce. Instalační balíček velký 15 MB můžete použít na zařízeních s Androidem 5.0 a novějším.

ODISapka
ODISapka
Price: Free

Spookies

Další aplikace dnešního dílu se jmenuje Spookies a soudě z loga a odkazu na oficiálních stránkách, který vede na web obchodního řetězce Kaufland, předpokládáme, že půjde o zákaznickou věrnostní akci. Mnohé v tomto směru prozradil web slovenského Kauflandu, kde obdobná akce probíhala od ledna do března.

Popisek v Obchodě Play láká k hraní následujícím textem: „Sbírej magnetky Spookies a připrav se na dobrodružství. Strašidla v tvém mobilu ožívají a přenesou se až do tvého pokoje. A dokonce se s nimi můžeš i vyfotit! Načti si do digitální mapy postupně všech 48 magnetek Spookies a zjistíš, kde ve světě straší. Kromě strašlivé zábavy si tak potrénuješ zeměpis a dozvíš se zajímavosti z celého světa.“

České pojetí se pochopitelně může lišit, ale slovenská mutace fungovala tak, že za každých 20 eur nákupu (cca 520 Kč) dostávali zákazníci balíček s jednou figurkou Spookie a třemi nálepkami. Ty se pak vylepovaly do nálepkové knížky. Balíčky s figurkami bylo možné také koupit – jeden stál 50 eurocentů (tj. asi 13 Kč).

Každopádně aplikace Spookies je v Obchodě Play připravená už dva týdny, během kterých si ji stáhlo jen něco přes deset uživatelů. Kvůli malému počtu hodnocení bohužel zatím nemá k dispozici údaj o průměrné známce. 171 MB (!) velký balíček můžete instalovat na telefony a tablety s Androidem 6.0 a vyšším.

Spookies
Spookies
Developer: Effectivity
Price: To be announced

Amazfit GTR 47 Watchfaces

Alespoň do třetice všeho dobrého se podíváme do zahraničí – konkrétně na novou aplikaci Amazfit GTR 47 Watchfaces. Už z jejího názvu bude zkušenějším uživatelům zřejmé, že přináší neokoukané ciferníky pro chytré hodinky Amazfit GTR 47, které v prodáváme v našem českém e-shopu za 3490 Kč a ve slovenském online obchodě za 133 eur.

Poco X3 Pro

Popisek v Obchodě Google Play je v tomto případě poněkud stručný a hned ve svém úvodu slibuje kolekci těch nejlepších ciferníků. Příjemným faktem je lokalizace aplikace do 25 jazyků včetně češtiny. Ciferníky můžete řadit podle data přidání, hodnocení, počtu stažení a filtrovat dle dalších parametrů.

Dle autorů je aplikace Amazfit GTR 47 Watchfaces „perfektní pro nalezení ciferníku vašich snů.“ Nutno podotknout, že samotný program slouží jen ke stažení ciferníku a jeho instalaci je nutné provést přes oficiální aplikaci Amazfit (nyní nově Zepp).

Aplikace Amazfit GTR 47 Watchfaces je v Obchodě Play necelé tři týdny, během kterých si ji nainstalovalo více než tisíc uživatelů. Po prvních bezmála třiceti hodnoceních se může pyšnit velmi pěknou průměrnou známkou 4,9. Instalační balíček velký 10 MB můžete použít na zařízeních s Androidem 4.2 a novějším.

Amazfit GTR 47 Watchfaces
Amazfit GTR 47 Watchfaces
Developer: MASS Studio
Price: Free

Předchozí Tipy na nové aplikace

Víte o nějaké zajímavé nové aplikaci? Dejte nám o ní vědět v komentářích pod článkem!

Poco X3 Pro

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!

Přihlásit odběr
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám svůj komentář!x