Zkuste si více než dvacet tapet z telefonu Xiaomi Mi 9

Nová vlajková loď Xiaomi pro letošní rok – telefon Mi 9 – byla představena 20. února. Ještě se ani nezačala prodávat v Evropě a my už pro vás máme více než dvacet tapet, které si budou moci vychutnat budoucí majitelé tohoto zařízení.

Xiaomi Mi 9 vstupuje na trh jako aktuálně nejlepší telefon z nabídky čínského giganta. Se špičkovým procesorem Qualcomm Snapdragon 855 nabízí v současnosti nejvýkonnější hardware, kterým drtí i nedávno představený Samsung Galaxy S10.

Že přeháníme? Ale vůbec ne! Zatímco Galaxy S10 dosahuje v benchmarku AnTuTu skóre kolem 330 tisíc bodů, Xiaomi Mi 9 dosáhl hodnoty téměř 390 tisíc bodů. To máme asi o 15 % vyšší výkon za téměř poloviční cenu!

Více než dvacet tapet z telefonu Xiaomi Mi 9

Takřka tradicí každé modelové řady jsou nové tapety na pozadí obrazovky. Má je jak nejnovější Samsung, tak samozřejmě i nejvýkonnější telefon od Xiaomi. Součástí tohoto zvyku je i to, že někdo tyto tapety vyexportuje, zabalí a vystaví na web. Díky tomu je mohou vyzkoušet i majitelé jiných telefonů.

Více než dvacet tapet z telefonu Xiaomi Mi 9
Více než dvacet tapet z telefonu Xiaomi Mi 9

V tomto případě je to více než dvacet tapet z telefonu Xiaomi Mi 9. V následující galerii najdete jejich zmenšené náhledy, ale pokud byste je chtěli získat v původním rozlišení (tedy 1080 × 2340 obrazových bodů, s poměrem stran 19,5:9), použijte odkaz na konci článku.

Celý balíček čítá všech 24 tapet, jež jsou připraveny v interní paměti telefonů Xiaomi Mi 9. Je velký 34,5 MB a stáhnout ho můžete zde. Stažený soubor (ve formátu ZIP) stačí rozbalit, vybrat si tapetu a použít ji jako pozadí domovské nebo odemykací obrazovky.

Zkusíte tapety z Xiaomi Mi 9?

Zdroj: droidviews.com, xda-developers.com.

Xiaomi Mi 9 a Mi 9 SE: jaké jsou rozdíly a v čem jsou stejné?

Výrobci někdy používají u chytrých telefonů značení, které působí poněkud zmatečným dojmem. Příkladem budiž Xiaomi Mi 9 a Mi 9 Číst dál...

Testujeme telefon Xiaomi Mi 9! Čím nás zaujala vlajková loď?

Od středy 27. března testujeme aktuální vlakovou loď z dílny čínského giganta - telefon Xiaomi Mi 9. Během dvou dnů Číst dál...

Poco X3 Pro
Podívejte se na rozbalování Xiaomi Mi 9! Co najdete v krabičce?

O tom, že aktuální vlajková loď Xiaomi bude jen těžko hledat konkurenta, nemůže být pochyb. Co ale najdete v krabičce, Číst dál...

Poco X3 Pro
Přihlásit odběr
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám svůj komentář!x
()
x