Luxusní Xiaomi Mi Mix 3 Forbidden City Edition přijde tento měsíc

Když koncem října představovalo Xiaomi svou podzimní vlajkovou loď Mi Mix 3, ukázalo také její speciální verzi Forbidden City Edition. Ta měla na trh přijít později a aktuálně to vypadá, že termín se pomalu ale jistě blíží.

Standardní Xiaomi Mi Mix 3 je již připraven v našem e-shopu, kde čekáme na naskladnění černé a modré varianty se 6 GB RAM a 128GB úložištěm, nebo s 8 GB RAM a 256GB úložištěm. Verzi Forbidden City Edition zatím z pochopitelných důvodů nenabízíme.

Xiaomi Mi Mix 3 Forbidden City Edition
Xiaomi Mi Mix 3 Forbidden City Edition

Forbidden City Edition na obzoru

Až koncem minulého týdne čínský výrobce oficiálně oznámil, že zahájení prodejů Xiaomi Mi Mix 3 Forbidden City Edition je plánováno na prosinec. Bohužel přesnější termín uveden nebyl.

Na přípravě této verze Xiaomi spolupracovalo s Palace Museum, které je pověřené správou komplexu historických budov vybudovaných v Pekingu, známých jako Zakázané město. Právě zde si Mi Mix 3 také odbyl svou premiéru.

Čím se tento model liší od běžného Mi Mix 3? V první řadě je to safírové modré zakřivené sklo obrazovky. Na modrých keramických zádech najdeme vyrytou mýtickou čínskou bestii zvanou Xie Zhi ve zlaté barvě. Tato šelma ze starých legend je považována za posvátné zvíře, které dokáže odradit zlo.

Zákazníci se mají na co těšit

Speciální vydání Xiaomi Mi Mix 3 přichází s 10 GB operační paměti a interním úložištěm s kapacitou 256 GB. K dispozici bude v dárkovém balení, přičemž součástí balení bude i malá bronzová soška, pozlacená 24karátovým zlatem. V příslušenství zákazník najde 10W bezdrátovou nabíječku a ochranné pouzdro.

Zákazníci dále získají datovou kartu Xiaomi, která jim ve vybraných zemích umožní čerpat až 10 GB dat měsíčně přes vysokorychlostní připojení dobu tří let a bezplatná data po dobu 20 dnů.

Ostatní specifikace sdílí Xiaomi Mi Mix 3 Forbidden City Edition s výchozím modelem. Srdcem je tedy osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 845, kterému sekunduje grafický akcelerátor Adreno 630. Obrazovka s úhlopříčkou 6,39″ nabídne rozlišení 2340 × 1080 obrazových bodů. Hlavní fotoaparát je duální, s rozlišením 2× 12 Mpx, přední pak disponuje kombinací 24+2 Mpx. Energii dodává akumulátor s kapacitou 3200 mAh.

Cena Xiaomi Mi Mix 3 Forbidden City Edition je stanovena na 4999 čínských jüanů, což je v přepočtu asi 16 600 Kč.

Co říkáte na Xiaomi Mi Mix 3 Forbidden City Edition? Líbí se vám?

Cena Xiaomi Mi Mix 3 Forbidden City Edition je stanovena na 4999 čínských jüanů
Cena Xiaomi Mi Mix 3 Forbidden City Edition je stanovena na 4999 čínských jüanů

Zdroje: xiaomitoday.com, gizmochina.com.

2 komentáře: „Luxusní Xiaomi Mi Mix 3 Forbidden City Edition přijde tento měsíc

 • 30. 1. 2019 (20:57)
  Permalink

  Jak to vypadá? Bude alespoň v únoru?

 • 31. 1. 2019 (6:49)
  Permalink

  @Teku
  Dobrý den,

  telefon už se prodává, ale bohužel pouze na čínském trhu.

  Karel Kilián

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.