Xiaomi ZMI Power Bank Mini: 3000mAh powerbanka ve tvaru rtěnky

Příslušenství Xiaomi si vybudovalo pověst dobré kvality za nízké ceny. Mezi nejoblíbenější patří externí baterie, kde se čínský výrobce etabloval hned celou řadou svých úspěšných modelů. Hlavními vlastnostmi byly a jsou: minimalistický design, kompaktnost, vysoká kapacita a nízká cenovka. V portfoliu nyní přibyla další novinka: 3000mAh powerbanka Xiaomi ZMI Power Bank Mini. ZMI je relativně neznámou dceřinou společností Xiaomi, která se orientuje především na výrobu nabíječek do aut a powerbank.

Co víme o Xiaomi ZMI Power Bank Mini?

Nová powerbanka nese označení ZMI Power Bank Mini a její cílovou skupinou budou zákazníci, pro které je aktuálně nejmenší 10000mAh model Xiaomi příliš velký. Pomyslnou korunu „nejmenší powerbanky v portfoliu“ tak převezme tento model. Jedná se o nejmenší externí baterii, kterou kdy společnost vydala. Kovové tělo zařízení má válcovitý tvar a je dlouhé 10,1 centimetru. V horní části se nachází vstupní konektor microUSB pro nabíjení a standardní port USB 2.0 pro připojení nabíjených zařízení. Vedle toho se sem vešlo ještě tlačítko pro zapnutí/vypnutí s integrovanou LED.

Horní hrana Xiaomi ZMI Power Bank Mini
Horní hrana Xiaomi ZMI Power Bank Mini

Powerbanka má na výstupu napětí 5 voltů při proudu 1 ampér, což znamená absenci podpory jakékoli formy rychlého nabíjení. Podporuje však mikro-proudové nabíjení pro náhlavní soupravy Bluetooth, fitness náramky a další malá zařízení. S uvedenou kapacitou vystačí maximálně na jedno plné nabití mobilního telefonu. Není bez zajímavosti, že samotný lithium-iontový akumulátorový článek vyrábí pro ZMI jihokorejská firma LG.

Powerbanka Xiaomi ZMI Power Bank Mini bude nabízena v tyrkysově modré barvě a v Číně přijde na 39,90 čínských jüanů, což je v přepočtu asi 130 korun. Je dodávána v decentní bílé krabičce s vyobrazením produktu, součástí balení pak je ještě návod a krátký kabel USB-microUSB.

Co je součástí balení nové powerbanky?
Co je součástí balení nové powerbanky?

V našem e-shopu pořídíte například 2. generaci powerbanky Xiaomi s kapacitou 20000 mAh za 988 Kč, s poloviční kapacitou pak za 499 Kč.

Měli byste zájem o powerbanku Xiaomi ZMI Power Bank Mini?

Zdroje: gizchina.com, andro-news.com, xiaominews.su, mi-room.ru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.