XM.cz
Prodej & servis
Od roku 2013
Výrobce: Braun
Kód: 7HJD000101
Braun ThermoScan 7, Dálkové snímání, Bílá, Ucho, 9 pol., LED, 34 - 42,2 °C
Braun IRT 6520 ThermoScan 7 bezdotykový teploměr, digitální, ušní, paměť na 9 měření
Výrobce: Braun
Kód: 7HJD000101
Braun ThermoScan 7, Dálkové snímání, Bílá, Ucho, 9 pol., LED, 34 - 42,2 °C
Produkt podléhá specifickým podmínkám při vrácení ve 14 dnech (viz. obchodní podmínky - odstavec 5.1)
Teploměr Braun IRT 6520 je digitální ušní teploměr s ultrarychlým měřením, které trvá jen 5 sekund. Disponuje patentovanou předehřátou měřicí sondou. Technologie Age Precision nabízí možnost nastavení věkové kategorie. Přehledný displej se zbarví podle naměřené teploty. Funkce ExacTemp™ vám pomůže v přesném měření pomocí světelné a zvukové signalizace. Paměť na 9 posledních měření vás potěší. Balení obsahuje výměnné hygienické nástavce.
Nezbytnost v každé domácí lékárničce je teploměr. Pro snadné a rychlé měření oceníte ušní teploměr Braun IRT 6520, kterému změření teploty trvá jen 5 sekund. Zejména při měření teploty u nejmenších dětí jistě oceníte jeho vlastnosti, díky kterým zbavíte miminka stresu z měření teploty a zároveň se můžete spolehnout, že měření bude přesné.
| Fyzické vlastnosti a barva | |
|---|---|
| Hmotnost | 38 g |
| Rozměry (Š x V x H) | 58 x 205 x 162 mm |
| Další vlastnosti | |
| Tepelný rozsah | 34 - 42,2 °C |
| Jednotka pro měř.teploty | ° C |
| Typ batérie | AA |
| Zvuková signalizace | Ano |
| Automatické vypnutí | Ne |
| Funkce paměti | Ano |
| Další parametry | |
| Určení teploměru | Baby friendly |
| Typ teploměru | Do ucha/na čelo |
| Rychlost měření | 5 s |
| Počet paměťových míst | 9 |
Recenze
Žádné hodnocení
Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.
Informace k získávání recenzískladem
| Zásilkovna - Doručení na výdejní místo | v úterý 26. 5. | 79 Kč |
| GLS | v úterý 26. 5. | 119 Kč |
| GLS - Doručení na ParcelShop | v úterý 26. 5. | 79 Kč |
| Zásilkovna - Doručení na adresu | v úterý 26. 5. | 109 Kč |
| Doručení do 20 dní | ve čtvrtek 11. 6. | zdarma |
Termíny doručení jsou závislé na aktuální situaci a kapacitách přepravních společností.
0 příspěvků
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.
Pro využití diskuze se .