Xiaomi Redmi Note 7
  • Výměna LCD1990 Kč s DPH
  • Výměna baterie990 Kč s DPH
Xiaomi Redmi Note 8 (8T)
  • Výměna LCD2190 Kč s DPH
  • Výměna baterie990 Kč s DPH
Xiaomi Mi A2 Lite
  • Výměna LCD1890 Kč s DPH
  • Výměna baterie890 Kč s DPH

Vrácení zboží a reklamace

Záruční lhůta je 24 měsíců, pokud jsme ji sami neprodloužili. Máte též možnost si ji sami prodloužit prostřednictvím programu Care+.

V případě, že telefon, který jste si u nás zakoupili, nefunguje jak by měl, postaráme se samozřejmě o nápravu. Váš telefon uzdravíme v našem specializovaném servise.

Jak nejlépe postupovat při reklamaci:

Zařízení je možné zaslat k nám pomocí pošty nebo kurýrských společností s vyplněným reklamačním formulářem a s kompletním balením na adresu XM.cz, Pláničkova 443/5, Praha 162 00.

Pokud chcete telefon předat osobně, můžete tak učinit v naší provozovně na Praze 6 (poblíž metra Petřiny), kde se Vám pracovník reklamačního oddělení bude plně věnovat. S sebou přineste doklad o koupi a kompletní balení.

V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat e-mailem na info@xm.cz.


Vrácení do 14 dnů

Pokud jste zjistili, že Vám telefon nevyhovuje a chcete jej vrátit, telefon pošlete na naši adresu viz kontakt - Pláničkova 443/5, 162 00, Praha 6 nebo nás kontaktujte e-mailem pro případnou asistenci. Telefon vracejte i odpárovaným Xiaomi účtem (i když si nejste vědomi, že tam nějaký máte - máte ho tam téměř jistě a my ho bez Vašeho hesla nebudeme schopni odpárovat ani po uvedení do továrního nastavení). Děkujeme.

 

Reklamce/ vrácení telefonu - prosíme, čtěte pozorně:

1. Dokumenty stáhněte, vytiskněte a vyplňte všechny požadované údaje.

2. Přiložte k zásilce pečlivě vyplněné dokumenty.

3. Při reklamaci vždy zasílejte příslušenství!

4. Důležité: Odstrante PIN/gesto, kterým zamykáte telefon

5. Zásilku odešlete na adresu viz sekce Kontakt

 

- Reklamace

- Vrácení zbožíPozn.: V případě pozáruční/mimo záruční opravy uveďte místo čísla objednávky servisní číslo přidělené servisním oddělením.


Poptávka servisu

Péče o zákazníky

Kupte si Xiaomi od lidí, kteří mu rozumí nejlépe

Poraďte se, než nakoupíte. Jsme tu pro vás. Naši specialisté zodpoví vaše dotazy a poradí s vaším nákupem. Xiaomi je nová dynamická společnost, rádi vám tedy zodpovíme i dotazy ohledně nejlákavějších novinek.

Podporujeme českou MIUI komunitu

Jsme hrdými partnery zakladatelů MIUI CZ, kteří již několik let ve spolupráci s programátory z Xiaomi spravují naši národní lokalizaci a týdenní aktualizace. I díky nim je MIUI podle mnoha recenzentů nejkvalitnější a nejintuitivnější verze (ROM) Androidu na světě. Posouzení však necháme na vás. Troufnete si vydat se do úžasného světa MIUI?

Nejspolehlivější  Xiaomi shop v ČR