XM.cz
Prodej & servis
Od roku 2013
Výrobce: Samsung
Samsung Galaxy A57 5G nabízí stylový design, pokročilý fotoaparát, 6,7" Super AMOLED Plus displej a dlouhou výdrž baterie.
Samsung SM-A576 Galaxy A57 5G Dual SIM
Výrobce: Samsung
Samsung Galaxy A57 5G nabízí stylový design, pokročilý fotoaparát, 6,7" Super AMOLED Plus displej a dlouhou výdrž baterie.
Samsung Galaxy A57 5G je smartphone navržený pro uživatele, kteří chtějí elegantní vzhled, chytré funkce, kvalitní fotoaparát a dlouhodobou softwarovou podporu. Přichází v tenčím a lehčím provedení s moderním lesklým povrchem, takže působí stylově a zároveň se pohodlně drží i v jedné ruce.
Design telefonu staví na štíhlém těle, lesklé zadní straně a výrazném modulu fotoaparátů s průhledným efektem, který zařízení dodává osobitý vzhled. Galaxy A57 5G je dostupný v barvách Awesome Navy, Awesome Gray, Awesome Icyblue a Awesome Lilac, takže si lze vybrat variantu odpovídající osobnímu stylu.
Velkou předností je dlouhodobá softwarová podpora. Galaxy A57 5G nabízí až 6 aktualizací operačního systému a 6 let bezpečnostních aktualizací, což přispívá k dlouhodobě aktuálnímu, zabezpečenému a spolehlivému používání zařízení.
Fotografická výbava zahrnuje 50Mpx širokoúhlý fotoaparát s OIS, 12Mpx ultraširokoúhlý fotoaparát a 5Mpx makro fotoaparát. Na přední straně se nachází 12Mpx selfie fotoaparát s podporou Super HDR, který umožňuje pořizovat živější a výraznější selfie videa s vylepšenými barvami a kontrastem.
Telefon je připraven i na focení za horších světelných podmínek. Funkce Nightography využívá vylepšený obrazový procesor ISP a snímač s pixely o velikosti 1 μm, které zachytí více světla. Výsledkem jsou jasnější videa, nižší úroveň šumu a více detailů i při slabém okolním osvětlení.
O lepší vzhled fotografií se stará také AI Segmentation, která automaticky rozpoznává pozadí, popředí a oblohu a upravuje jednotlivé části záběru, jako jsou pokožka, obličej, vlasy nebo tráva. K dalším úpravám slouží funkce Mazání objektů, která s pomocí umělé inteligence odstraní nežádoucí prvky ze scény, a Návrhy úprav, které přinášejí doporučení pro vylepšení fotografií a videí v reálném čase.
Praktickou funkcí je také Best Face, se kterou lze ze série snímků Motion Photo vybrat nejpovedenější výrazy obličejů a spojit je do jedné výsledné fotografie. Díky tomu lze snadněji vytvořit skupinové snímky, na kterých bude každý zachycen v co nejlepší podobě.
O obrazový zážitek se stará 6,7" FHD+ Super AMOLED Plus displej s tenčími rámečky, který přináší ničím nerušené sledování obsahu. Funkce Vision Booster pomáhá zachovat jasný a živý obraz při streamování, hraní i běžném používání telefonu.
Výdrž zajišťuje baterie s kapacitou 5 000 mAh, která nabízí až 2 dny používání na jedno nabití. Pro rychlé doplnění energie je připravena technologie Super Fast Charging 2.0, která umožňuje získat až 60 % kapacity za 30 minut nabíjení s kompatibilní nabíječkou.
O dostatek výkonu pro práci i zábavu se stará osmijádrový procesor, který oproti předchozímu modelu přináší vyšší výkon a až o 15 % rychlejší grafickou kartu. Pro efektivnější multitasking je k dispozici paměť LPDDR5X a zvětšená parní komora, která pomáhá omezovat přehřívání i při intenzivnějším používání.
Galaxy A57 5G přichází ve více paměťových variantách. K dispozici je 512 GB nebo 256 GB úložiště s 12 GB RAM a také 256 GB nebo 128 GB úložiště s 8 GB RAM, takže si lze zvolit konfiguraci podle vlastních nároků na výkon a prostor pro data.
Součástí zařízení je také One UI 8.5, které rozšiřuje možnosti přizpůsobení, produktivity a práce s inteligentními funkcemi. Praktické každodenní využití doplňuje Quick Share pro rychlé sdílení souborů a Smart Switch pro snadný přenos dat ze staršího zařízení, včetně zařízení s platformou iOS.
Mezi chytré funkce telefonu patří Circle to Search, Přepis hlasu, Mazání objektů, Návrhy úprav, Filtry, Automatický střih a Best Face, které rozšiřují možnosti každodenní práce i tvorby obsahu.
Obsah balení:
Parametry
| Výška | 161.5 mm |
|---|---|
| Šířka | 76.8 mm |
| Hloubka | 6.9 mm |
| Hmotnost | 179 g |
| Distribuce | EU/NON EU* |
| (*) | *Informace o distribuci si případně vyžádejte u obchodníka |
| Značka | Samsung |
| Modelová řada | Galaxy A57 |
| Počet SIM karet | 2 |
| Typ 1. SIM karty | nanoSIM |
| Typ 2. SIM karty | nanoSIM |
| Hybridní slot | Ne |
| Slot na paměťové karty | Ne |
| Odolnost telefonu | Ano, IP68 |
| Velikost displeje | 6.7 " |
| Technologie displeje | Super AMOLED Plus |
| Rozlišení displeje | 2 340 x 1 080 px |
| Jemnost displeje | 385 PPI |
| Typ procesoru | Samsung Exynos 1680 |
| Max. frekvence procesoru | 2.9 GHz |
| CPU | Octa-core |
| GPU | Xclipse 550 |
| Operační paměť | 8 GB, 12 GB |
| Velikost úložiště | 128 GB, 256 GB, 512 GB |
| Zadní fotoaparát | 50 MPx, 12 MPx, 5 MPx |
| Přední fotoaparát | 12 MPx |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Bezdrátové nabíjení | Ne |
| Typ USB připojení | USB-C |
| WiFi | 802.11 a/b/g/n/ac/6e |
| 5G | Ano |
| GPS | GPS / Glonass / Galileo / Beidou / QZSS |
| NFC | Ano |
| Verze Bluetooth | 6.0 |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Stereo reproduktory | Ano |
| 3,5mm jack | Ne |
| Operační systém | Android |
| Obchod s aplikacemi | Obchod Play |
| Nabíječka v balení | Ne |
Recenze
Žádné hodnocení
Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.
Informace k získávání recenzískladem
| Zásilkovna - Doručení na výdejní místo | ve středu 22. 4. | 79 Kč |
| GLS | ve středu 22. 4. | 119 Kč |
| GLS - Doručení na ParcelShop | ve středu 22. 4. | 79 Kč |
| Zásilkovna - Doručení na adresu | ve středu 22. 4. | 109 Kč |
| Doručení do 20 dní | ve středu 13. 5. | zdarma |
Termíny doručení jsou závislé na aktuální situaci a kapacitách přepravních společností.
0 příspěvků
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.
Pro využití diskuze se .