XM.cz
Prodej & servis
Od roku 2013
Výrobce: Samsung
Prémiová novinka - smartphone Samsung SM-S911B Galaxy S23 5G Dual SIM s 6,1" Dynamic AMOLED 2X displejem a certifikací odolnosti IP68. 50Mpx hlavní kamera + 12Mpx selfie, 3900mAh baterie, nová generace procesoru Snapdragon 8 Gen 2, 5G, eSIM, OS Android 13 - One UI 5.1, NFC, Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6E, Dolby Atmos.
Samsung SM-S911B Galaxy S23 5G Dual SIM
Výrobce: Samsung
Prémiová novinka - smartphone Samsung SM-S911B Galaxy S23 5G Dual SIM s 6,1" Dynamic AMOLED 2X displejem a certifikací odolnosti IP68. 50Mpx hlavní kamera + 12Mpx selfie, 3900mAh baterie, nová generace procesoru Snapdragon 8 Gen 2, 5G, eSIM, OS Android 13 - One UI 5.1, NFC, Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6E, Dolby Atmos.
Samsung a trend udržitelnosti
Každý telefon je zčásti vyroben z recyklovaného skla a plastu, vázaného na oceán, a je zabalen v krabici, vyrobené z recyklovaných materiálů.
Síla umělé inteligence - Nightography
Připravte se na galerii plnou epických nočních záběrů, které bude chtít každý. Vylepšená umělá inteligence Nightography udržuje detaily jasné, takže fotografie a videa při slabém osvětlení zůstanou jasné a barevné - od soumraku do úsvitu.
Technologie Dual Pixel
Technologie Dual Pixel předního fotoaparátu zaostřuje rychleji, a to i při slabém osvětlení. Objektově založená umělá inteligence poskytuje autentické barvy pro selfie, která konkurují skutečnému životu.
Spojení 50Mpx fotoaparátu a procesoru
50Mpx širokoúhlý fotoaparát pracuje ruku v ruce s výkonným procesorem a rychle kombinuje snímky, aby z nich extrahoval bity do jediné fotografie ve vysokém rozlišení. Přidejte technologii Detail Enhancer a máte kvalitu tak ostrou, že budete stále přibližovat.
Nová generace procesoru - Snapdragon 8 Gen 2
Když pozastavení není možné, tento vysoce výkonný procesor vylepší vaše hraní díky působivé výdrži baterie.
Expert RAW
Pořizujte snímky RAW ve vysokém rozlišení pro jasné a detailní snímky, připravené pro profesionální úpravy. Poté se dívejte na hvězdy, zatímco kamera přitahuje světlo, aby zachytila souhvězdí s dechberoucí jasností.
3900mAh baterie s rychlým nabíjením
Hrajte dál jako legenda s baterií s dlouhou výdrží a rychlým nabíjením.
Excelentní displej s ochranou očí
Hrajte nebo streamujte kdekoliv s adaptivní viditelností, poskytující optimální barvy a jas za jakéhokoliv světla. Adaptivní 120Hz obrazovka zjemňuje posouvání, zatímco Eye Comfort Shield chrání vaše oči před únavou, i když se díváte ve tmě.
Noční videa i za tmy
Nezachyťte tmu pouze fotografiemi. Získejte také ostrá noční videa. Nyní má dokonce i přední selfie kamera schopnost jasně zachytit klipy vás a vašich přátel po západu slunce.
Obsah balení:
Parametry
| Výška | 146.3 mm |
|---|---|
| Šířka | 70.9 mm |
| Hloubka | 7.6 mm |
| Hmotnost | 168 g |
| Distribuce | EU* |
| (*) | *Informace o distribuci si případně vyžádejte u obchodníka |
| Značka | Samsung |
| Modelová řada | Galaxy S23 |
| Počet SIM karet | 2 |
| Typ 1. SIM karty | nanoSIM |
| Typ 2. SIM karty | eSIM |
| Hybridní slot | Ne |
| Slot na paměťové karty | Ne |
| Konstrukce | Dotykový displej |
| Odolnost telefonu | Ano, IP68 |
| Velikost displeje | 6.1 " |
| Technologie displeje | Dynamic AMOLED 2X |
| Rozlišení displeje | 2 340 x 1 080 px |
| Jemnost displeje | 425 PPI |
| Typ procesoru | Qualcomm® Snapdragon™ 8 Gen 2 |
| Max. frekvence procesoru | 3.36 GHz |
| Operační paměť | 8 GB |
| Velikost úložiště | 128 GB, 256 GB, 512 GB |
| Zadní fotoaparát | 50 MPx |
| Přední fotoaparát | 12 MPx |
| Kapacita baterie | 3900 mAh |
| Bezdrátové nabíjení | Ano |
| Typ USB připojení | USB-C |
| WiFi | Ano |
| 5G | Ano |
| GPS | Ano |
| NFC | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Stereo reproduktory | Ano |
| 3,5mm jack | Ne |
| Operační systém | Android |
| Obchod s aplikacemi | Obchod Play |
| Nabíječka v balení | Ne |
Recenze
Recenze nakupujícího heureka.cz
Zatím krátce na nějaké zkušenosti..Ale co mě překvapilo, nebyla v tom žádná hra předinstalovaná, takže palec nahoru za to
Recenze nakupujícího heureka.cz
Co mám napsat za recenzi? Je to Galaxy S23. Moc, mooc nastavování.
Recenze nakupujícího heureka.cz
Kompaktní telefon odpovídající specifikaci
není skladem
| Zásilkovna - Doručení na výdejní místo | 79 Kč | |
| GLS | 119 Kč | |
| GLS - Doručení na ParcelShop | 79 Kč | |
| Zásilkovna - Doručení na adresu | 109 Kč | |
| Doručení do 20 dní | zdarma |
Termíny doručení jsou závislé na aktuální situaci a kapacitách přepravních společností.
0 příspěvků
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.
Pro využití diskuze se .