XM.cz
Prodej & servis
Od roku 2013
Výrobce: Xiaomi
Výkonný Xiaomi Pad 8 Pro s 11,2" 3.2K displejem, Snapdragon 8 Elite, dlouhou výdrží a pokročilými AI funkcemi.
Xiaomi Pad 8 Pro
Výrobce: Xiaomi
Výkonný Xiaomi Pad 8 Pro s 11,2" 3.2K displejem, Snapdragon 8 Elite, dlouhou výdrží a pokročilými AI funkcemi.
Xiaomi Pad 8 Pro je výkonný tablet navržený pro náročnou práci, kreativitu i multimediální zábavu. Kombinuje mobilní platformu Snapdragon® 8 Elite vyráběnou moderním 3nm procesem, jemný 3.2K displej s obnovovací frekvencí až 144 Hz, systém Xiaomi HyperOS s funkcemi Xiaomi HyperAI a velkou baterii 9200 mAh s rychlým 67W HyperCharge. Díky tomu nabízí výkon a funkce blížící se práci na počítači v kompaktním tabletovém provedení.
Tablet využívá celokovové unibody tělo, které je pevné a zároveň lehké. Konstrukce má tloušťku pouze 5,75 mm a hmotnost 485 g, takže je pohodlná pro dlouhodobé používání i přenášení. K dispozici je také verze s matným sklem, která má tloušťku 5,80 mm a hmotnost 494 g. Xiaomi Pad 8 Pro je dostupný v barvách Gray, Blue a Pine Green.
Navzdory tenké konstrukci nabízí tablet vysokou výdrž díky baterii o kapacitě 9200 mAh. Podporuje rychlé 67W HyperCharge, které umožňuje rychlé doplnění energie. Podle výrobce zvládne až 18,38 hodiny přehrávání videa nebo přibližně 13,93 hodiny online schůzek.
Pro práci i multimédia je připraven 11,2palcový displej s poměrem stran 3:2, který poskytuje více prostoru pro dokumenty, tabulky nebo prezentace. Panel nabízí rozlišení 3200 × 2136, maximální jas až 800 nitů, 12bitovou barevnou hloubku, podporu DCI-P3, jemnost 345 PPI, technologii Adaptive HDR, funkci Wet Touch a adaptivní obnovovací frekvenci až 144 Hz.
Speciální Matte Glass verze využívá technologii AG nano-texture a optickou AR antireflexní vrstvu, která výrazně snižuje odlesky. Díky tomu dochází až k 70% snížení odrazivosti displeje a přibližně 44% zlepšení odolnosti proti odleskům, což přispívá k pohodlnějšímu sledování obsahu.
Zvuk zajišťují čtyři reproduktory s podporou Dolby Atmos®. Tablet navíc podporuje až 200% zvýšení hlasitosti, což poskytuje výraznější a pohlcující zvuk při sledování filmů, hraní her nebo videohovorech.
O výkon zařízení se stará Snapdragon® 8 Elite Mobile Platform, která je vyráběna moderním 3nm procesem společnosti TSMC. Platforma využívá architekturu s dvojicí výkonných jader a poskytuje výrazné navýšení výkonu oproti předchozí generaci. Podle testů přináší až 81% zvýšení výkonu CPU, 103% zvýšení výkonu GPU a přibližně 66% vyšší skóre v AnTuTu.
Díky tomuto výkonu tablet zvládá náročný multitasking, práci s velkými daty i graficky náročné hry, které mohou běžet ve vysokém rozlišení a s plynulou snímkovou frekvencí.
Systémovým základem je Xiaomi HyperOS 3, který přináší intuitivní prostředí, propojení mezi zařízeními a integraci inteligentních funkcí. Součástí systému je Xiaomi HyperAI, které propojuje AI funkce napříč aplikacemi a scénáři používání.
Mezi dostupné AI funkce patří například AI Art, které dokáže převádět náčrty na hotové obrázky pomocí generativní AI. Dále AI Writing pomáhá s tvorbou textů, shrnutím obsahu nebo úpravou stylu psaní v různých aplikacích.
Další funkcí je AI Translate Conversation, která umožňuje automatické rozpoznání jazyka a překlad konverzací v reálném čase. Tablet také podporuje AI Calculator, který usnadňuje zapisování matematických vzorců a řešení složitějších výpočtů.
Tablet nabízí také pokročilé nástroje pro produktivitu. Enhanced Workstation Mode rozšiřuje možnosti Docku a umožňuje ponechat více aplikací pro rychlý přístup. K dispozici jsou také nové režimy rozdělení obrazovky, například Split-Screen Quick Switch s poměrem 1:9 nebo Vertical Split-Screen, který umožňuje současné sledování videa a psaní poznámek.
Pro efektivnější práci na webu tablet nabízí PC-level browser, který připomíná rozhraní desktopového prohlížeče. Nabízí lištu záložek, vylepšený panel nástrojů, podporu přetahování panelů a souborů, náhled při najetí kurzorem a více než 40 klávesových zkratek.
Tablet podporuje také WPS Office PC, který umožňuje práci s dokumenty ve formátech Word, PPT a Excel s rozhraním podobným klasickému počítači.
Xiaomi Pad 8 Pro je navržen také pro práci napříč různými ekosystémy. Lze jej použít jako bezdrátový externí displej pro MacBook a umožňuje také přenos souborů mezi zařízeními Xiaomi a Apple, což usnadňuje práci mezi různými platformami.
Tablet podporuje příslušenství Xiaomi Focus Pen Pro, které má minimalistický beztlačítkový design, hmotnost 17,5 g a velmi nízkou latenci pro plynulé psaní nebo kreslení. K dispozici je také Xiaomi Pad 8 / 8 Pro Focus Keyboard s plovoucí konstrukcí, stabilním stojanem a možností nastavení sklonu až do 124°.
Xiaomi Pad 8 Pro tak spojuje tenkou konstrukci, kvalitní displej, výkonný hardware, dlouhou výdrž baterie, pokročilé AI funkce a nástroje pro práci na úrovni počítače. Díky tomu je vhodný pro uživatele, kteří hledají tablet pro produktivitu, studium, kreativní práci i zábavu.
Obsah balení:
Parametry
| Výška | 251.22 mm |
|---|---|
| Šířka | 173.42 mm |
| Hloubka | 5.75 mm |
| Hmotnost | 485 g |
| Distribuce | EU/NON EU* |
| (*) | *Informace o distribuci si případně vyžádejte u obchodníka |
| Značka | Xiaomi |
| Modelová řada | Pad 8 |
| Materiály | Skleněná přední strana, hliníkový rám, hliníková zadní strana |
| Počet SIM karet | - |
| Typ 1. SIM karty | - |
| Typ 2. SIM karty | - |
| Hybridní slot | Ne |
| Slot na paměťové karty | Ne |
| Velikost displeje | 11.2 " |
| Technologie displeje | IPS LCD |
| Rozlišení displeje | 3 200 x 2 136 px |
| Jemnost displeje | 345 PPI |
| Typ procesoru | Qualcomm® Snapdragon™ 8 Elite |
| Max. frekvence procesoru | 4.32 GHz |
| CPU | Octa-core |
| GPU | Adreno 830 |
| Operační paměť | 8 GB, 12 GB |
| Velikost úložiště | 256 GB, 512 GB |
| Zadní fotoaparát | 50 MPx |
| Přední fotoaparát | 32 MPx |
| Kapacita baterie | 9200 mAh |
| Typ USB připojení | USB-C |
| WiFi | 802.11 a/b/g/n/ac/6/7 |
| 5G | Ne |
| GPS | Ne |
| NFC | Ne |
| Verze Bluetooth | 5.4 |
| Čtečka otisků prstů | Ne |
| Stereo reproduktory | Ano |
| 3,5mm jack | Ne |
| Operační systém | HyperOS |
| Obchod s aplikacemi | Obchod Play |
| Nabíječka v balení | Ne |
Recenze
Žádné hodnocení
Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.
Informace k získávání recenzískladem
| Zásilkovna - Doručení na výdejní místo | ve středu 15. 4. | 79 Kč |
| GLS | ve středu 15. 4. | 119 Kč |
| GLS - Doručení na ParcelShop | ve středu 15. 4. | 79 Kč |
| Zásilkovna - Doručení na adresu | ve středu 15. 4. | 109 Kč |
| Doručení do 20 dní | v úterý 5. 5. | zdarma |
Termíny doručení jsou závislé na aktuální situaci a kapacitách přepravních společností.
0 příspěvků
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.
Pro využití diskuze se .