XM.cz
Prodej & servis
Od roku 2013
Výrobce: Xiaomi
Oblíbený chytrý náramek v novém provedení - Xiaomi Smart Band 9 přináší špičkový 1,62" AMOLED displej s jasem až 1200 nitů. 200+ ciferníků, 150+ sportovních aktivit, 233mAh baterie, výdrž až 21 dní, magnetické nabíjení cca 1 h, funkce „5 spánkových zvířat“, aplikace Mi Fitness, odolnost 5 ATM, Bluetooth 5.4, vyměnitelné náramky / řetízek.
Xiaomi Smart Band 9
Výrobce: Xiaomi
Oblíbený chytrý náramek v novém provedení - Xiaomi Smart Band 9 přináší špičkový 1,62" AMOLED displej s jasem až 1200 nitů. 200+ ciferníků, 150+ sportovních aktivit, 233mAh baterie, výdrž až 21 dní, magnetické nabíjení cca 1 h, funkce „5 spánkových zvířat“, aplikace Mi Fitness, odolnost 5 ATM, Bluetooth 5.4, vyměnitelné náramky / řetízek.
AMOLED displej s perfektním jasem
Špičkový jas AMOLED displeje dosahuje 1200 nitů, informace jsou stále dobře viditelné pod silným slunečním světlem. Je vybaven fotocitlivým modulem, dokáže přesně snímat okolní světlo a inteligentně upravovat jas displeje pro pohodlnější zážitek ze sledování.
200+ stylových ciferníků
S více než 200 různými ciferníky můžete mezi nimi přepínat podle nálady, osobních preferencí a oblečení. Můžete si jej také přizpůsobit nastavením fotografií z galerie.
S Xiaomi budete spát jako v bavlnce
Zaznamenejte si svůj dlouhodobý spánkový cyklus. Údaje o spánkovém cyklu v aplikaci Mi Fitness můžete použít jako referenci, abyste lépe porozuměli svým spánkovým návykům a vzorcům.
150+ sportovních aktivit pro nadšené sportovce
Zůstaňte motivováni pomocí pokročilých algoritmů pokrývajících metriky, jako je maximální spotřeba kyslíku, doba zotavení, výsledky tréninku, zátěž a další. Přesné sledování, bez ohledu na to, zda jedete na kole venku nebo se zapotíte uvnitř.
Excelentní výdrž baterie až 21 dní
Díky profesionálním senzorům s nízkou spotřebou a chytrým algoritmům spotřeby energie má Xiaomi Smart Band 9 mimořádnou výdrž baterie 21 dní při pravidelném používání
7 jedinečných řemínků
7 nových řemínků s jedinečnými materiály a barvami a s klasickým rychloupínacím mechanismem Xiaomi Smart Bands se bez námahy přizpůsobí vašim individuálním preferencím.
Xiaomi Smart Band 9 Running Clip
Běžecký klip Xiaomi nové generace s pohodlným připevněním a sejmutím. Sledujte a analyzujte svůj výkon pomocí 13 metrik, včetně kadence běhu, délky kroku a poměru doby kontaktu se zemí.
Náramek a voda
Xiaomi Smart Band 9 získal označení odolnosti proti vodě 5 ATM. (Zařízení není vodotěsné, náramek není vhodný pro horké sprchy, sauny a hloubkové potápění a při vodních sportech je nutné se vyvarovat přímého dopadu vysokorychlostní vody)
Technické parametry produktu Xiaomi Smart Band 9:
Typ zařízení:
Jazyk:
Materiál řemínku:
Nastavení řemínku:
Kompatibilita:
Senzory:
Barevná provedení:
Zdraví:
Odolnost:
Obsah balení:
Parametry
| Výška | 46.53 mm |
|---|---|
| Šířka | 21.63 mm |
| Hloubka | 10.95 mm |
| Hmotnost | 15.8 g, 27.4 g |
| Distribuce | Globální* |
| (*) | *Informace o distribuci si případně vyžádejte u obchodníka |
| Odolnosti | 5 ATM (zařízení není vodotěsné) |
| Velikost displeje | 1.62 " |
| Technologie displeje | AMOLED |
| Rozlišení displeje | 490 x 192 px |
| Jemnost displeje | 326 PPI |
| Kapacita baterie | 233 mAh |
| Vestavěná GPS | Ne |
| NFC | Ne |
| Verze Bluetooth | 5.4 |
| Reproduktor | Ne |
| Mikrofon | Ne |
| Operační systém | HyperOS |
| Podporovaný OS | Android, iOS |
| Tvar | Kulaté |
| Štítek | Výprodej |
Recenze
Recenze nakupujícího heureka.cz
Fungují normálně, a celém dlouho vydrží
Nosí je manželka, nestěžuje si, takže jsou asi v pohodě.
Recenze nakupujícího heureka.cz
Xiaomi Smart Band
Recenze nakupujícího heureka.cz
Velký a světlý displej
Slabá výdrž
Zmatený automatický jas
Tragická reakce na dotek
Divné menu
Na obrázku vypadá dobře. Displej čitelný, ale reakce na dotek tragická. Auto jas zmatený. Menu nepřehledné. Na to, že nemá GPS se rychle vybíjí. Za ty peníze zklamání. Předchozí Amazfit band lépe zvládal výkivy teplot.
128 ks skladem
| Zásilkovna - Doručení na výdejní místo | ve čtvrtek 14. 5. | 79 Kč |
| GLS | ve čtvrtek 14. 5. | 119 Kč |
| GLS - Doručení na ParcelShop | ve čtvrtek 14. 5. | 79 Kč |
| Zásilkovna - Doručení na adresu | ve čtvrtek 14. 5. | 109 Kč |
| Doručení do 20 dní | v úterý 2. 6. | zdarma |
Termíny doručení jsou závislé na aktuální situaci a kapacitách přepravních společností.
0 příspěvků
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.
Pro využití diskuze se .