3 (ne)známé produkty Xiaomi: odvlhčovač, holicí strojek a karaoke

Je tu pátek, a to kromě nadcházejícího víkendu znamená také další (již 62.) pokračování našeho seriálu 3 (ne)známé produkty Xiaomi. Tentokrát vám představíme zařízení na odvlhčení textilií a nábytku, maličký holicí strojek a karaoke.

Xiaomi Delmar Dehumidifier – odstraňovač vlhkosti

Xiaomi často pro své produkty využívá crowdfunding – tedy způsob financování, kdy se zájemci složí na rozjezd výroby, a pokud je projekt úspěšný, začne se vyrábět. To je i případ novinky s názvem Xiaomi Delmar Dehumidifier.

Xiaomi Delmar Dehumidifier
Xiaomi Delmar Dehumidifier

Jde o bezdrátový odstraňovač vlhkosti, tedy přístroj, který působením intenzivního tepla vysouší předměty, se kterými je v kontaktu. Dokáže eliminovat všechny druhy vlhkosti a bakterií. Hlavice dosahuje teploty 55 stupňů Celsia, horký vzduch pak proniká hluboko pod povrch a vysouší do hloubky.

Odstraňovač vlhkosti
Odstraňovač vlhkosti

Hlavní zdroj tepla je doplněn o dvojitou vibrační desku, vylepšující přenášení tepla do hloubky tkaniny. Zařízení je vybaveno baterií s kapacitou 2500 mAh, na jedno nabití vydrží fungovat až 45 minut. K dispozici jsou tři úrovně sušení: standardní, silná a horká.

Delmar Dehumidifier
Delmar Dehumidifier

Odvlhčovač Delmar bude vyrábět a dodávat společnost Foshan Shunde Delmar Electric Co., Ltd. Aktuálně je v rámci crowdfundingu nabízen za 699 čínských jüanů, což je v přepočtu asi 2260 Kč.

Xiaomi Mijia Smate Electric Razor – holicí strojek

Xiaomi už uvedlo několik holicích strojků s různým designem a vlastnostmi. Ve všech případech se jedná o kvalitní výrobky, které splní požadavky náročných zákazníků. Zatím poslední novinkou v tomto segmentu je Xiaomi Mijia Smate Electric Razor. Hodlá lákat na kompaktní rozměry, nízkou cenu a skvělé funkce.

Xiaomi Mijia Smate Electric Razor
Xiaomi Mijia Smate Electric Razor

Stejně, jako jiné produkty této značky, má i Xiaomi Mijia SMATE Electric Razor minimalistický a elegantní design. K dispozici jsou dvě barevné varianty – černá a bílá. Horní část má stříbrnou barvu, stejně jako podstavec s portem pro nabíjení. Pod stříbrným vrškem se nacházejí tři rotující břity tenké jen 0,1 milimetru.

Holicí strojek
Holicí strojek

Strojek má rozměry 118 x 32 x 32 milimetrů a váží 136 gramů. Je tedy extrémně lehký, což ho předurčuje pro používání na cestách. Samozřejmě je odolný vodě dle standardu IPX7, takže se nemusíte obávat jeho namočení či ponoření do vody. Je vyroben z kovu a plastu, kvalitní konstrukce také zaručuje odolnost proti nárazům nebo pádům.

Je odolný vodě dle standardu IPX7
Je odolný vodě dle standardu IPX7

Baterie s kapacitou 600 mAh vydrží fungovat přibližně dvě a půl hodiny. Nabíjení probíhá pomocí micro USB portu. Pokud vám holení trvá pět minut, zvládne Xiaomi Mijia Smate Electric Razor na jedno nabití fungovat celý měsíc.

Xiaomi Mijia Smate Electric Razor
Xiaomi Mijia Smate Electric Razor

Součástí balení je kromě holicího strojku nabíjecí kabel, kartáček na čištění, cestovní taštička a uživatelská příručka. Pořídit ho můžete například na serveru Cafago.com za cenu 24,33 eur, což je v přepočtu asi 630 Kč.

Xiaomi Mini K – karaoke

Další produkt, který se objevil na crowdfundingové platformě, je z poněkud neobvyklého segmentu. Xiaomi Mini K bude zajímat především milovníky karaoke. Jde o malý mikrofon s integrovaným reproduktorem, který lze pomocí speciální aplikace používat ve spojení s mobilním telefonem. Aplikace je však aktuálně dostupná pouze v čínštině, zařízení se s mobilem spojuje přes sluchátkový konektor.

Xiaomi Mini K
Xiaomi Mini K

Výrobcem a prodejcem je v tomto případě čínská společnost  Hangzhou Taoma Technology Co., Ltd.. Vzhled však byl přizpůsoben designovému jazyku Xiaomi, je tedy jednoduchý, s jemnými konturami a nespornou elegancí. Zařízení je tenké jen dva centimetry (rozměry jsou 128 x 41 x 20 mm), s baterií o kapacitě 400 mAh váží jen 60 gramů.

Karaoke do kapsy
Karaoke do kapsy

Tento malý karaoke nástroj je kompatibilní se všemi hudebními platformami a díky třem úrovním zvukové intenzity je schopen nabídnout uživatelům uspokojivou radost z multimediálního zážitku. Stereoskopický efekt malého reproduktoru dovoluje použití Xiaomi Mini K i v hlučném prostředí.

Karaoke do kapsy
Karaoke do kapsy

Zařízení bude k dispozici ve dvou barvách: bílé a modré. Prodejní cena 99 čínských jüanů (v přepočtu jen asi 320 Kč) vypadá lákavě, předpokládáme však, že v různých internetových obchodech výrazně poskočí směrem vzhůru. Například na AliExpressu ho pořídíte za 25,50 dolarů, tj. asi 570 Kč.

Další díly seriálu 3 (ne)známé produkty Xiaomi

Který z dnes představených produktů byste rádi našli v našem e-shopu?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.