Blíží se Pocophone F2, naznačují manažeři na Twitteru

Telefon Pocophone F1 byl jedním z největších hitů roku 2018. Představen byl koncem srpna loňského roku, přičemž se očekávalo, že do roka přijde nástupce. To se nakonec nestalo – mimo jiné i z důvodu změn na manažerských postech. Generální ředitel POCO India nyní naznačil, že Pocophone F2 se patrně blíží.

Pocophone F1 byl tak trochu jako neuvěřitelné zjevení. Telefon přišel s aktuálně nejlepším procesorem Qualcomm Snapdragon 845, který poskytoval špičkový výkon za atraktivní cenu – v našem e-shopu se prodával za cenu pod 9 000 Kč, později ještě levněji. Jak ukázala naše podrobná recenze, v rámci snahy o co nejnižší cenovku bylo nutné učinit několik kompromisů.

Dočkáme se Pocophone F2?

Až dosud kolovaly o Pocophone F2 jen nepotvrzené zvěsti. Naposledy se o nástupci oblíbené „ef jedničky“ mluvilo v souvislosti s odchodem šéfa společnosti Pocophone Jaie Maniho, který nepochybně stál za úspěchem telefonu Poco F1.

Poněkud překvapivé bylo pozdější představení telefonů Redmi K20 a K20 Pro, které se nyní v Evropě prodávají jako Xiaomi Mi 9T a Mi 9T Pro. Očekávalo se, že právě tato zařízení budou prodávána také pod značkou Pocophone, což se ale – přinejmenším dosud – nepotvrdilo.

Další zpráva přišla 19. září, kdy ředitel POCO India C Manhoman zveřejnil na sociální síti Twitter příspěvek, ve kterém píše:

  • Já: Xiaomi India prodalo 100 milionů chytrých telefonů!
  • Já: Mi Band 4 je dnes ve slevě!
  • Já: Přichází Redmi 8A!
  • Fanoušci: Kdy přijde POCO F2?
  • A já si připadám takto – a k příspěvku je připojeno video matematika, přemýšlejícího nad složitými rovnicemi.
Ředitel POCO India C Manhoman zmínil Pocophone F2
Ředitel POCO India C Manhoman zmínil Pocophone F2

Co to může znamenat?

Je otázkou, co C Manhoman svým tweetem zamýšlel. Možná jen chtěl naznačit, že ať udělá cokoli, fanoušky zajímá pouze Pocophone F2. Na druhou stranu už jen to, že zmínil dlouho očekávaný telefon, může být příslibem, že se v tomto směru něco děje.

Novou indicií může být příspěvek dalšího z vedoucích představitelů Xiaomi India Manu Kumar Jaina, který sdílel fotografii, na které je s vedoucím týmu Redmi Business Snehem Tainwalem. Zdá se, že v diskusi mluví o možném datu uvedení Pocophone F2.

Na fotografii, která již není dostupná, bylo za oběma manažery možné vidět tabulku, která vypadala jako časový plán možných termínů uvedení nových produktů. Proto se nezdá být úplně mimo myšlenka, že Pocophone F2 přijde v posledním čtvrtletí tohoto roku.

Takto by Poco F2 mohl vypadat
Takto by Poco F2 mohl vypadat

Těšíte se na představení Pocophone F2?

Zdroje: gizchina.com, twitter.com, xiaomitoday.com.

Roborock S5 Max

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.