Fotoaparát Poco F1 dostane režim zpomaleného videa a noční mód

Pocophone chystá významnou aktualizaci svého prvního telefonu. Beta verze MIUI 10.8.12.4 mimo jiné vylepšuje fotoaparát Poco F1, který bude uměl natáčet zpomalené video a pořizovat snímky za zhoršených světelných podmínek.

Co bude umět fotoaparát Poco F1?

Fotoaparát Poco F1 již nyní zvládá natáčení zpomaleného videa – konkrétně rychlosti 120 a 240 snímků za sekundu. Aktualizace na MIUI 10.8.12.4 beta přináší „super pomalé“ („Super SloMo“) natáčení videa rychlostí 960 fps.

Pro lepší výsledky fotografování při slabém osvětlení zahrnuje aktualizace režim „Super Low-Light“, určený speciálně pro nepříznivé světelné podmínky. V kostce funguje tak, že telefon pořídí osm snímků s různou expozicí a vzájemně je zkombinuje do jednoho jasně osvětleného snímku. Tento mód byl představen s Xiaomi Mi Mix 3.

Další změny v beta verzi MIUI 10.8.12.4 se týkají systémového nastavení, konkrétně sekce Aplikace, kde došlo k restrukturalizaci položek. Zde by se však nemělo jednat o nic zásadního.

Fotoaparát Poco F1 dostane režim zpomaleného videa a noční mód
Fotoaparát Poco F1 dostane režim zpomaleného videa a noční mód

Zatím jen v beta verzi

Nainstalovat a vyzkoušet nové funkce mohou v tuto chvíli pouze uživatelé, kteří jsou součástí testovacího programu pro Poco F1. Velikost aktualizačního balíčku, který v takovém případě obdrží, je 184 MB. Je třeba poznamenat, že jelikož jde o beta verzi operačního systému, některé funkce nemusí pracovat podle očekávání.

Lze předpokládat, že pokud nebudou v této verzi MIUI nalezeny žádné zásadní chyby, bude v dohledné době uvolněna jako aktualizace i pro běžné uživatele. Konkrétní termín, kdy by se tak mělo stát, však není v tuto chvíli znám.

Pokud si hledáte levný telefon se špičkovým hardwarem, který v brzké době zvládne natáčení zpomaleného videa v 960 fps, je Poco F1 jasnou volbou. V našem e-shopu ho pořídíte za cenu od 8290 Kč (za verzi se 6 GB RAM a 64GB úložištěm). Tento mobil jsme také důkladně otestovali a výsledky jsme přinesli v podrobné recenzi.

Co říkáte na to, že fotoaparát Poco F1 zvládne natáčení při 960 fps?

Zdroje: gizmochina.com, fonearena.com, digit.in, telecomtalk.info.

Mohlo by Vás také zajímat
Pocophone F1 konečně dostává aktualizaci na Android 10!

Již zítra má značka Pocophone představit svůj druhý telefon - Poco X2. Tentokrát však půjde o zařízení střední třídy. Nezapomíná Číst dál...

Pocophone F1 bude umět natáčet zpomalená videa ve 4K a 60 fps

Když byl představen telefon Pocophone F1, sliboval výrobce mimo jiné i časté aktualizace. Několik měsíců po uvedení můžeme konstatovat, že Číst dál...

Telefon Poco F1 dostává aktualizaci na Android 9 Pie

Založení separátní značky Pocophone, respektive Poco vyvolalo v segmentu mobilních telefonů značný rozruch. Jednou z deklarovaných vlastností byly, mimo jiné, Číst dál...

Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.