Galaxy Watch 4 / Classic dostávají druhou betu OneUI 4.5

Společnost Samsung otevřela beta program pro hodinky Galaxy Watch 4 a Galaxy Watch 4 Classic již v květnu. O týden později pak vydala první beta verzi uživatelského rozhraní OneUI 4.5. A nyní přichází druhá beta verze s označením R860XXU1ZVF5, která se začala šířit Jižní Korejí.

Seznam změn v druhé beta verzi OneUI 4.5 pro Galaxy 4 / Classic (strojový překlad)

 • Opravy chyb
 • Vylepšená stabilita GPS
 • Vylepšený výkon aplikací
 • Stabilnější funkce sledování zdravotního stavu
 • Vylepšené měření běhu a plavání
 • Opravené zpomalování a pády aplikace Health
 • Stabilizována spotřeba energie
 • Opravena funkce fotografií na pozadí My Photo a My Style
 • Opraven problém se znakem AR emoji
 • Opraveno nezobrazování obrazovky pro příjem hovorů během přehrávání hudby na hodinkách
 • Opraven problém budíku, který po odložení zůstal zapnutý
 • Opraven problém se zobrazením a rozložením aplikace Počasí při zvětšení písma
 • Další vylepšení

Předchozí beta verze přidala rozhraní pro funkci dvou SIM karet, vylepšila oznámení, vestavěnou klávesnici (včetně přepisu hlasu a rozpoznávání rukopisu) a navíc přidala další možnosti nastavení budíků.

Pokud byste se chtěli zapojit do beta programu, budete potřebovat aplikaci Samsung Members. Také se musíte nacházet v podporovaném regionu – Spojených Státech nebo Jižní Koreji. S tím by ale podle zkušeností mohla pomoci VPN. Pokud je vše v pořádku, aplikace by vám měla nabídnout připojit se do programu. Pro získání konkrétně této aktualizace pak budete potřebovat také aplikaci Manager for Beta nainstalovanou přímo v hodinkách Galaxy Watch 4 / Classic.

[zdroj]

Samsung a Android 12: Druhá beta přinese barevné motivy podle tapety
Samsung One UI 4

Vzhledem k tomu, že vydání Androidu 12 pro telefony Pixel bylo odloženo, spousta nadšenců sleduje, kdo se o stabilní aktualizaci Číst dál...

Pračka se sušičkou Xiaomi má moderní design a barevný displej
Pračka se sušičkou Xiaomi má moderní design a barevný displej

Xiaomi uvedlo v uplynulých dnech na trh celou řadu zajímavých produktů. Patří mezi ně i nová pračka se sušičkou Xiaomi Číst dál...

Jak fotí Xiaomi Redmi 5 Plus? Přesvědčte se sami!

Telefony Xiaomi v minulosti rozhodně nepatřily k těm, které by zákazníky lákaly na špičkový fotoaparát. To se však v poslední Číst dál...

Xiaomi Redmi Note 11

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!

Daniel Macho

Jsem geek z Chomutova, který k technologiím tíhnul od dětství. Aktuálně se nejvíce věnuji fotografii a videu ve svém studiu White Whale Media. Dělám ale nejen videa na zakázku, ale i na svůj YouTube kanál, na kterém představuji své zážitky z cest. Také natáčím unboxingy pro tento blog a související e-shop. Mimo jsem také gamer, takže občas si zahraju něco na PC nebo na konzoli. Občas tedy i něco zastreamuji na Twitchi. Hraní na mobilu mi ale moc neříká. Také vládnu lokální komunitě nerdů tady u nás v Chomutově. Patříme pod celonárodní komunitu GUG.cz a pořádáme soutěžně naučné eventy pro každého.

Přihlásit odběr
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám svůj komentář!x