Které telefony dostaly ve 36. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?

Máme tu pondělí, a to na našem blogu znamená, že se podíváme na to, které telefony dostaly v uplynulém týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu. Tentokrát to bylo pouhých sedm telefonů: jeden model Poco, čtyři modely Redmi a dva modely Xiaomi.

Jako obvykle platí, že všechny aktuální modely telefonů, které najdete v našem českém i slovenském e-shopu, mají po rozbalení MIUI ve verzi 12 (některé již rovnou verzi 12.5). V souvislosti s novými verzemi by vás pak mohly zajímat tyto články:

Jen globální a evropské verze

V těchto článcích se zabýváme výhradně stabilními sestaveními pro evropský a globální trh, která jsou určená pro všechny uživatele. Nevěnujeme pozornost indickým, indonéským, ruským, čínským, ani jiným lokálním verzím. Stejně tak nás v tomto směru nezajímají ani různá testovací sestavení, beta verze či telefony od operátorů. Pokud si nejste jisti tím, jakou verzi telefonu máte, poradí vám náš článek Víte, co znamenají písmena v označení verze MIUI?

Které telefony dostaly aktualizace MIUI a/nebo Androidu?
Které telefony dostaly aktualizace MIUI a/nebo Androidu?

Stává se, že svůj model telefonu najdete na seznamu, ale ještě jste nedostali update. To je primárně dané tím, že aktualizace jsou uvolňovány postupně. Xiaomi je vydává nejprve na 1 % zařízení a pak čeká, zda se neobjeví nějaká chyba. Pokud se objeví chyba, aktualizace se zastavuje a provádí se oprava. Když se neprojeví žádný problém, je aktualizace po nějaké době uvolněna na dalších 10 % zařízení. Pak se opět čeká, zda se neobjeví nějaká chyba. Jestliže se objeví, aktualizace se zastavuje a provádí se oprava.

Pokud se ani na tomto vzorku neobjeví nějaká chyba, tak teprve pak je aktualizace vypuštěna na všechny telefony – i nadále je ale uvolňována postupně, aby se rozložila zátěž na aktualizační servery. To, že jste ještě nedostali aktualizaci, tedy může znamenat, že byl zjištěn nějak problém, čeká se na výsledky z daného kola, nebo jste prostě ještě nepřišli na řadu. Dalším možným důvodem je situace, kdy máte telefon koupený od mobilního operátora – v takovém případě musíte vyčkat, až update uvolní operátor, což může trvat až několik měsíců.

Které telefony dostaly ve 36. týdnu aktualizace MIUI či Androidu?

Telefony jsou v seznamu seřazeny v abecedním vzestupném pořadí. Najdete v něm všechny modely, které ve 36. týdnu, tj. od 6. do 12. září, dostaly aktualizaci MIUI či Androidu. V uplynulých sedmi dnech dostalo aktualizace pouhých sedm telefonů: jeden model Poco, čtyři modely Redmi a dva modely Xiaomi.

Telefony Poco

  • Poco X3 GT (globální verze) dostává od 6. září 2021 aktualizaci na V12.5.5.0.RKPMIXM. Jde o MIUI 12.5 postavenou na Androidu 11.

Telefony Redmi

  • Redmi 10 (globální verze) dostává od 7. září 2021 aktualizaci na V12.5.5.0.RKUMIXM. Jde o MIUI 12.5 postavenou na Androidu 11.
  • Redmi Note 10 (globální verze) dostává od 10. září 2021 aktualizaci na V12.5.3.0.RKGMIXM. Jde o MIUI 12.5 postavenou na Androidu 11.
  • Redmi Note 8 Pro (evropská verze) dostává od 6. září 2021 aktualizaci na V12.5.3.0.RGGEUXM. Jde o MIUI 12.5 postavenou na Androidu 11.
  • Redmi Note 8 Pro (globální verze) dostává od 10. září 2021 aktualizaci na V12.5.3.0.RGGMIXM. Jde o MIUI 12.5 postavenou na Androidu 11.

Telefony Xiaomi

Příští aktualizace MIUI či Androidu

To je pro tento týden vše. Na další informace o tom, které telefony dostaly aktualizaci MIUI a/nebo Androidu, se můžete těšit za týden – tedy v pondělí 20. září. Závěrem podotýkáme, že nemá smysl ptát se, zda nebo kdy který telefon dostane novou verzi, protože Xiaomi bohužel oficiálně nepublikuje informace o plánovaných aktualizacích či jejich termínech. Nezbývá tedy než čekat, zda a kdy aktualizace přijde.

Dostal váš telefon aktualizaci?

Které telefony dostaly ve 35. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?
Které telefony dostaly ve 35. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?

Máme tu první zářijové pondělí, a to na našem blogu znamená, že se podíváme na to, které telefony dostaly v Číst dál...

Které telefony dostaly ve 34. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?
Které telefony dostaly ve 34. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?

Máme tu poslední srpnové pondělí. První pracovní den nového týdne už více než rok patří novým verzím softwaru pro telefony Číst dál...

Chytrý telefon Xiaomi Mi 11 Lite
Které telefony dostaly ve 33. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?
Které telefony dostaly ve 33. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?

Máme tu předposlední prázdninové pondělí. První den pracovního týdne vám vždy zpříjemňujeme informacemi o tom, které telefony dostaly v uplynulých Číst dál...

Redmi Note 10
Přihlásit odběr
Upozornit na
guest
10 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
M&K
M&K
13 dní před

Mam dotaz na majitele telefonu s nejnovejsimi aktualizacemi – v minulosti se psalo, ze by nejake nove MIUI melo prinest velmi praktickou funkci, ktera pri nahravani casosberu vypne po nejake dobe displej, aby cele hodiny zbytecne nesvitil. Mate to nekdo na svem telefonu? Diky za info

Michal
Michal
Odpovědět  M&K
12 dní před

Chtěl jsem napsat, že mě displej zhasíná, ale pak mi došlo, že k tomu používám aplikaci Framelapse. Teď vyzkoušeno s předinstalovanou aplikací foťáku a máte recht, nelze ani displej zhasnout 🤔 Aha 🤦

Jakub
Jakub
12 dní před

Dobrý den,
Dneska ráno asi v 3:30 dorazila aktualizace na MIUI 12.5 na Redmi note 7.

Screenshot_2021-09-14-14-22-43-317_com.android.settings.jpg
Lu De
Lu De
8 dní před

Nová verze pro Mi 9T

IMG_20210918_125557.jpg
Patrik
Patrik
6 dní před

Dobrý den, můj telefon Xiaomi redmi note 10 5g nedostane 12.5 MIUI ani android 12?

10
0
Napište nám svůj komentář!x
()
x