3 nejlepší témata: čistější témata v duchu telefonů Google Pixel

Máme tu pátek a již posedmé se scházíme nad výběrem zajímavých grafických témat pro telefony Xiaomi, Redmi a Poco s grafickou nadstavbou MIUI. Toto prostředí mnozí kritizují za příliš velkou barevnost, takže se dnes podíváme na přesně opačný pól a ukážeme vám témata, jimiž můžete MIUI přiblížit čistému prostředí z telefonů Google Pixel.

Práce s aplikací Témata je jednoduchá a intuitivní. Pokud s ní však nemáte žádné zkušenosti, může se vám hodit náš návod MIUI 12 – tipy a triky: Témata aneb Jak kompletně změnit vzhled MIUI. Mimo jiné v něm vysvětlujeme i to, jak zálohovat aktuální téma a jak se k němu v případě potřeby vrátit.

Google pixel

Dnešní přehlídku začneme tématem pojmenovaným prostě Google pixel, jehož autorem je color, který se nijak netají zjevnou inspirací. Téma si dosud stáhlo více než 6,4 milionů uživatelů a je k dispozici zdarma, takže se před jeho instalací nebudete muset dívat na reklamy.

Dominujícím prvkem je v tomto případě typická tapeta, zachycující ulici v dešti. Můžete se těšit na kruhové ikony, z nichž autor mnohé přepracoval, aby lépe odpovídaly designovému jazyku Material. Drobných úprav se dočkalo Ovládací centrum, naopak odemykací obrazovka je skoro nezměněná.

Pixel Xtended

Jako další tu máme téma Ritika Sharmy, který své dílko pojmenoval Pixel Xtended. Tentokrát se ani tak nejedná o kopii prostředí telefonů Google Pixel, jako spíše o inspiraci jeho čistotou. Instalace tématu je zdarma – dosud si ho vyzkoušelo více než 9,2 milionů lidí.

Téma je laděné do optimisticky světlých barev a na první pohled zaujme tapetou s lehce nazelenalým nádechem. Ikony mají tentokrát tvar čtverce s bílými okraji a zaoblenými hranami. Centrum ovládání dostalo jen lehký tuning a zamykací obrazovka přináší informaci o aktuálním datu, čase a počasí.

Pixel Double

Do třetice všeho dobrého tu máme ještě jedno téma Ritika Sharmy – tentokrát se jmenuje Pixel Double a přináší dobře známou tapetu s mořským pobřežím. Toto téma si nainstalovalo 8,8 milionů lidí a je taktéž k dispozici zadarmo, takže se nebudete muset dívat na reklamy.

Dominantním prvkem je již zmíněná tapeta, na které čekají kruhové ikony. Mírných úprav doznalo systémové nastavení a Centrum ovládání. Na odemykací obrazovce jsou k vidění informace o aktuálním datu, čase a ikona počasí.

Další díly seriálu 3 nejlepší témata

Na další pokračování seriálu 3 nejlepší témata se můžete těšit následující pátek – tedy 17. září. Budeme rádi, když se v komentářích podělíte o to, jaká témata máte rádi vy.

3 nejlepší témata: převlékněte MIUI do růžových tónů
3 nejlepší témata: převlékněte MIUI do růžových tónů

Máme tu poslední zářijový pátek a na našem blogu věnujeme poslední pracovní dny nejlepším tématům pro MIUI. Tentokrát jsme vybrali Číst dál...

3 nejlepší témata: černé motivy pro telefony s AMOLED obrazovkou
3 nejlepší témata: černé motivy pro telefony s AMOLED obrazovkou

Máme tu pátek, a to na našem blogu znamená, že vám budeme představovat nejlepší grafická témata, kterými můžete oživit prostředí Číst dál...

3 nejlepší témata: proměňte MIUI tak, aby vypadalo jako Samsung One UI
3 nejlepší témata: proměňte MIUI tak, aby vypadalo jako Samsung One UI

Máme tu první pátek v září a na našem blogu se pomalu ale jistě stává tradicí, že vám v poslední Číst dál...

Redmi Note 10 Pro
Přihlásit odběr
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
bobasso
bobasso
15 dní před

Vím o tématu „Pixel 5“ (vývojář akman). Jde instalovat na MIUI 12.5
comment image
comment image
comment image
comment image

3
0
Napište nám svůj komentář!x
()
x