3 nejlepší témata: nejzajímavější lednové trendy

Máme tu pátek, což na našem blogu již půl roku znamená, že se podíváme na grafická témata, kterými můžete oživit a ozvláštnit uživatelské rozhraní svého telefonu. Tentokrát se podíváme na nejzajímavější lednové trendy v oblasti témat pro MIUI.

Všechna tři témata najdete v aplikaci Témata, která je součástí softwarového vybavení telefonů s MIUI. Práce s touto aplikací je jednoduchá a intuitivní, nicméně pokud s ní nemáte žádné zkušenosti, může se vám hodit náš návod MIUI 12 – tipy a triky: Témata aneb Jak kompletně změnit vzhled MIUI. Mimo jiné v něm vysvětlujeme i to, jak zálohovat aktuální téma a jak se k němu v případě potřeby vrátit.

Greenery

Jako první tu máme téma Greenery od WPMGZS, které už v náhledu ostře kontrastovalo s počasím venku a doslova nabíjelo energii. Jedná se však o prémiové téma, což v praxi znamená, že se před jeho stažením 19 MB velkého balíčku budete muset podívat na reklamu.

Po aplikaci tématu asi nejvíc zaujme tapeta s jasně zelenou trávou a kapkami rosy. Některé ikony dostávají zajímavější vzhled, avšak většina jich zůstane beze změn. Žádné velké změny se neodehrají ani v Centru ovládání, ani v systémovém nastavení. Na odemykací obrazovce se kromě trávníků můžete těšit na hodiny s aktuálním časem a datem, které je bohužel v anglickém formátu.

Doughnut_3MDS

Zatímco první téma navozovalo atmosféru jarní přírody, to druhé vám doslova osladí život. Hlavním motivem tématu Doughnut_3MDS od 3MD je totiž americká kobliha neboli donut a čokoládová sušenka. Jen 3,9 MB velký balíček můžete stáhnout bez nutnosti sledovat reklamu. Aplikace Témata nás však na MIUI 12.5 varovala před problémy s kompatibilitou.

Jak již zaznělo, na domovské obrazovce vás čekají kreslené pamlsky. Ikony dostávají kruhový tvar s jakoby ohlodanými okraji. Centru ovládání vévodí sladce růžová, která se promítá i v některých modifikovaných ikonách. Na zamykací obrazovce vystřídá sušenku kelímek s kávou a samozřejmě nemůže chybět informace o datu a čase.

Pure White – lednové trendy

Do třetice všeho dobrého tu máme téma Pure White od Sofaine. Jak naznačuje název, vévodí mu bílá barva. Protože se jedná o prémiové téma, budete se muset před stažením jen 585 kB velkého balíčku podívat na reklamu.

Toto téma zaujme svou čistotou a jednoduchostí, Domovská obrazovka působí papírovým dojmem a ikonky jsou jakoby nakreslené tužkou. Centrum ovládání a systémové nastavení však zůstávají beze změn. Zamykací obrazovka je také jasně bílá a obsahuje pouze hodiny a aktuální datum.

Další díly seriálu 3 nejlepší témata

Na další pokračování seriálu 3 nejlepší témata se můžete těšit následující pátek – tedy 28. ledna. Budeme rádi, když se v komentářích podělíte o to, jaká témata máte rádi vy.

Slevový průvan: 12 slevových kódů na telefony, chytré náramky a hodinky
Slevový průvan: 12 slevových kódů na telefony, chytré náramky a hodinky

Přelom prázdnin bývá ve znamení takzvané okurkové sezóny - tedy období, kdy se děje minimum mediálně zajímavých událostí. Aby nebyla Číst dál...

Samsung Galaxy S23
3 nejlepší témata: zkuste skleněné prostředí MIUI
3 nejlepší témata: zkuste skleněné prostředí MIUI

Máme pátek a poslední pracovní den týdne již čtvrt roku věnujeme přehledu zajímavých grafických témat. Dnes se podíváme na tři Číst dál...

Tablet Xiaomi Mi Pad 4 Plus představen – láká na 10″ obrazovku

Takřka do poslední chvíle se podařilo čínskému výrobci utajit podrobnosti o tabletu Xiaomi Mi Pad 4 Plus, jehož oficiální představení Číst dál...

Apple AirPonds Pro 2

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!

Přihlásit odběr
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám svůj komentář!x