3 nejlepší témata: převlékněte si MIUI do stříbrných odstínů

Máme tu pátek, a to na blogu XM.cz znamená, že se podíváme na zajímavá grafická témata, jimiž můžete proměnit prostředí svého telefonu Xiaomi, Redmi a Poco. Protože jsme se minulý týden dívali na témata zalitá zlatem, dnes se podíváme na to, jak převléknout MIUI do stříbrných odstínů.

Práce s aplikací Témata je jednoduchá a intuitivní. Pokud s ní však nemáte žádné zkušenosti, může se vám hodit náš návod MIUI 12 – tipy a triky: Témata aneb Jak kompletně změnit vzhled MIUI. Mimo jiné v něm vysvětlujeme i to, jak zálohovat aktuální téma a jak se k němu v případě potřeby vrátit.

Glory Silver

Začneme futuristicky působícím stříbrným tématem Glory Silver od z předchozích dílů dobře známého Oujiana. Toto téma se těší značnému zájmu uživatelů – dosud zaznamenalo více než 25,6 milionů instalací. Je k dispozici zdarma, takže se nebudete muset dívat na reklamu.

Ač má být téma stříbrné, tapeta domovské obrazovky je černá a imituje karbon. Ikony všech aplikací dostávají novou podobu kruhu uprostřed plastického čtverce se 3D efektem. Některým aplikací připravil autor vlastní ikonky. Také Centrum ovládání se nese v odstínech šedi. Na odemykací obrazovce vás pak čekají ručičkové hodiny a poměrně efektní zelený ukazatel stavu baterie.

Jiyan Silver

Jako druhé tu máme grafické téma Jiyan Silver, za kterým stojí agit77. Také v tomto případě se počet instalací počítá v milionech – konkrétně si toto téma stáhlo více než 16,2 milionů uživatelů. Dalším pozitivem je, že je také k dispozici zdarma.

I v tomto případě se můžete těšit na černou tapetu, připomínající uhlí nebo meteorit. Všechny ikony získávají stříbrný rámeček a tvar kosočtverce se dvěma oblými rohy. Zásadně se promění také Centrum ovládání, které doslova hraje všemi barvičkami. Nezklame ani odemykací obrazovka s ukazatelem času, data a stavu baterie.

Silver Grey – hurá do stříbrných odstínů!

Do třetice všeho dobrého tu máme téma Silver Grey od akmana. Ze všech dnes prezentovaných témat je tím absolutně nejúspěšnějším – může se chlubit více než 46,9 miliony instalací. Jedná se o prémiové téma, takže vás před jeho stažením čeká krátká reklama.

Tentokrát se můžete těšit na tapetu, která na pohled připomíná kartáčovaný hliník. Všechny ikonky pak získají rámeček se šroubky v rozích, u některých aplikací autor připravil vlastní „kovové“ ikony. Centrum ovládání překvapí kombinací černé, červené a šedé barvy. Na odemykací obrazovce vás pak čekají stylové stříbrné ručičkové hodiny.

Další díly seriálu 3 nejlepší témata

Na další pokračování seriálu 3 nejlepší témata se můžete těšit následující pátek – tedy 22. října. Budeme rádi, když se v komentářích podělíte o to, jaká témata máte rádi vy.

Seznamte se: Proč si pořídit robotický vysavač? A jaký?
Seznamte se: Proč si pořídit robotický vysavač? A jaký?

Začněme parafrází otřepaného pořekadla: „Lidé se dělí na ty, za které uklízí robotický vysavač, a ty, kteří ho ještě nevyzkoušeli.“ Číst dál...

Sledujte nás na Telegramu
Rozdíly: Xiaomi Pad 5 vs. Realme Pad aneb Souboj aktuálních tabletů
Rozdíly: Xiaomi Pad 5 vs. Realme Pad aneb Souboj aktuálních tabletů

Je tu poslední listopadová neděle, což znamená, že se podíváme na rozdíly mezi dvěma zajímavými produkty. Tentokrát proti sobě postavíme Číst dál...

Aktualizace na Android 10 pro Xiaomi Mi A3 dorazí až v březnu
Aktualizace na Android 10 pro Xiaomi Mi A3 dorazí až v březnu

Velké nejasnosti panují kolem aktualizace na Android 10 pro Xiaomi Mi A3. Telefon, který byl součástí projektu Android One, přišel Číst dál...

Xiaomi Mi Band 6

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!

Přihlásit odběr
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám svůj komentář!x