3 nejlepší témata: převlékněte si MIUI do stříbrných odstínů

Máme tu pátek, a to na blogu XM.cz znamená, že se podíváme na zajímavá grafická témata, jimiž můžete proměnit prostředí svého telefonu Xiaomi, Redmi a Poco. Protože jsme se minulý týden dívali na témata zalitá zlatem, dnes se podíváme na to, jak převléknout MIUI do stříbrných odstínů.

Práce s aplikací Témata je jednoduchá a intuitivní. Pokud s ní však nemáte žádné zkušenosti, může se vám hodit náš návod MIUI 12 – tipy a triky: Témata aneb Jak kompletně změnit vzhled MIUI. Mimo jiné v něm vysvětlujeme i to, jak zálohovat aktuální téma a jak se k němu v případě potřeby vrátit.

Glory Silver

Začneme futuristicky působícím stříbrným tématem Glory Silver od z předchozích dílů dobře známého Oujiana. Toto téma se těší značnému zájmu uživatelů – dosud zaznamenalo více než 25,6 milionů instalací. Je k dispozici zdarma, takže se nebudete muset dívat na reklamu.

Ač má být téma stříbrné, tapeta domovské obrazovky je černá a imituje karbon. Ikony všech aplikací dostávají novou podobu kruhu uprostřed plastického čtverce se 3D efektem. Některým aplikací připravil autor vlastní ikonky. Také Centrum ovládání se nese v odstínech šedi. Na odemykací obrazovce vás pak čekají ručičkové hodiny a poměrně efektní zelený ukazatel stavu baterie.

Jiyan Silver

Jako druhé tu máme grafické téma Jiyan Silver, za kterým stojí agit77. Také v tomto případě se počet instalací počítá v milionech – konkrétně si toto téma stáhlo více než 16,2 milionů uživatelů. Dalším pozitivem je, že je také k dispozici zdarma.

I v tomto případě se můžete těšit na černou tapetu, připomínající uhlí nebo meteorit. Všechny ikony získávají stříbrný rámeček a tvar kosočtverce se dvěma oblými rohy. Zásadně se promění také Centrum ovládání, které doslova hraje všemi barvičkami. Nezklame ani odemykací obrazovka s ukazatelem času, data a stavu baterie.

Silver Grey – hurá do stříbrných odstínů!

Do třetice všeho dobrého tu máme téma Silver Grey od akmana. Ze všech dnes prezentovaných témat je tím absolutně nejúspěšnějším – může se chlubit více než 46,9 miliony instalací. Jedná se o prémiové téma, takže vás před jeho stažením čeká krátká reklama.

Tentokrát se můžete těšit na tapetu, která na pohled připomíná kartáčovaný hliník. Všechny ikonky pak získají rámeček se šroubky v rozích, u některých aplikací autor připravil vlastní „kovové“ ikony. Centrum ovládání překvapí kombinací černé, červené a šedé barvy. Na odemykací obrazovce vás pak čekají stylové stříbrné ručičkové hodiny.

Další díly seriálu 3 nejlepší témata

Na další pokračování seriálu 3 nejlepší témata se můžete těšit následující pátek – tedy 22. října. Budeme rádi, když se v komentářích podělíte o to, jaká témata máte rádi vy.

3 nejlepší témata: zkuste skleněné prostředí MIUI
3 nejlepší témata: zkuste skleněné prostředí MIUI

Máme pátek a poslední pracovní den týdne již čtvrt roku věnujeme přehledu zajímavých grafických témat. Dnes se podíváme na tři Číst dál...

Poco F3
3 nejlepší témata: převlékněte MIUI do stylu Material You
3 nejlepší témata: převlékněte MIUI do stylu Material You

Máme tu pátek a poslední pracovní den na našem blogu znamená, že přinášíme nabídku zajímavých grafických témat. Tentokrát se podíváme Číst dál...

3 nejlepší témata: kapky deště osvěží prostředí MIUI
3 nejlepší témata: kapky deště osvěží prostředí MIUI

Máme tu pátek, a to na našem blogu znamená, že vám představíme tři zajímavá grafická témata. Tentokrát jsme se inspirovali Číst dál...

Chytrý telefon Xiaomi Mi 11 Lite

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!

Přihlásit odběr
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám svůj komentář!x
()
x