Které telefony dostaly ve 36. týdnu aktualizace MIUI či Androidu?

Máme za sebou další týden, je tu pondělí, a to je na našem blogu okamžik, kdy se díváme, které telefony dostaly v uplynulém týdnu aktualizace MIUI či Androidu. Tentokrát to bylo jedenáct telefonů, z toho dva Poco, šest Redmi a tři Xiaomi.

Jako obvykle platí, že všechny aktuální modely telefonů, které najdete v našem českém i slovenském e-shopu, mají po rozbalení MIUI ve verzi 12.5 (některé již rovnou verzi 13). V souvislosti s novými verzemi by vás pak mohly zajímat tyto články:

Jen globální a evropské verze

V těchto článcích se zabýváme výhradně stabilními sestaveními pro telefony Xiaomi, Redmi a Poco určenými pro evropský a globální trh, která jsou určená pro všechny uživatele. Nevěnujeme pozornost indickým, indonéským, ruským, čínským, ani jiným lokálním verzím. Stejně tak nás v tomto směru nezajímají ani různá testovací sestavení, beta verze či telefony od operátorů. Pokud si nejste jisti tím, jakou verzi telefonu máte, poradí vám náš článek Jak poznat, zda máte evropskou, nebo globální verzi telefonu?

Které telefony dostaly aktualizace MIUI a/nebo Androidu?
Které telefony dostaly aktualizace MIUI a/nebo Androidu?

Stává se, že svůj model telefonu najdete na seznamu, ale ještě jste nedostali update. To je primárně dané tím, že aktualizace jsou uvolňovány postupně. Xiaomi je vydává nejprve na 1 % zařízení a pak čeká, zda se neobjeví nějaká chyba. Pokud se objeví chyba, aktualizace se zastavuje a provádí se oprava. Když se neprojeví žádný problém, je aktualizace po nějaké době uvolněna na dalších 10 % zařízení. Pak se opět čeká, zda se neobjeví nějaká chyba. Jestliže se objeví, aktualizace se zastavuje a provádí se oprava.

Pokud se ani na tomto vzorku neobjeví nějaká chyba, tak teprve pak je aktualizace vypuštěna na všechny telefony – i nadále je ale uvolňována postupně, aby se rozložila zátěž na aktualizační servery. To, že jste ještě nedostali aktualizaci, tedy může znamenat, že byl zjištěn nějak problém, čeká se na výsledky z daného kola, nebo jste prostě ještě nepřišli na řadu. Dalším možným důvodem je situace, kdy máte telefon koupený od mobilního operátora – v takovém případě musíte vyčkat, až update uvolní operátor, což může trvat až několik měsíců.

Které telefony dostaly ve 36. týdnu aktualizace MIUI či Androidu?

Telefony jsou v seznamu seřazeny v abecedním vzestupném pořadí. Najdete v něm všechny modely, které ve 36. týdnu, tj. od 5. do 11. září, dostaly aktualizaci MIUI či Androidu. V uplynulých sedmi dnech obdrželo update jedenáct telefonů, z toho dva Poco, šest Redmi a tři Xiaomi.

Telefony Poco

 • Poco F3 (evropská verze) dostává od 8. září 2022 aktualizaci na V13.0.8.SKHEUXM. Jde o MIUI 13.0 postavenou na Androidu 12.
 • POCO M5/Redmi 11 Prime 4G (evropská verze) dostává od 6. září 2022 aktualizaci na V13.0.3.SLUEUXM. Jde o MIUI 13.0 postavenou na Androidu 12.

Telefony Redmi

 • Redmi 9C NFC (evropská verze) dostává od 5. září 2022 aktualizaci na V12.0.14.QCSEUXM. Jde o MIUI 12.0 postavenou na Androidu 10.
 • Redmi 9T/Redmi 9 Power (evropská verze) dostává od 6. září 2022 aktualizaci na V12.5.9.RJQEUXM. Jde o MIUI 12.5 postavenou na Androidu 11.
 • Redmi Note 10 (globální verze) dostává od 6. září 2022 aktualizaci na V13.0.10.SKGMIXM. Jde o MIUI 13.0 postavenou na Androidu 12.
 • Redmi Note 10S (evropská verze) dostává od 5. září 2022 aktualizaci na V13.0.3.SKLEUXM. Jde o MIUI 13.0 postavenou na Androidu 12.
 • Redmi Note 11T Pro/Pro+ (evropská verze) dostává od 9. září 2022 aktualizaci na V13.0.6.SLOEUXM. Jde o MIUI 13.0 postavenou na Androidu 12.
 • Redmi Note 11T Pro/Pro+ (globální verze) dostává od 9. září 2022 aktualizaci na V13.0.3.SLOMIXM. Jde o MIUI 13.0 postavenou na Androidu 12.

Telefony Xiaomi

 • Xiaomi 11T Pro (evropská verze) dostává od 6. září 2022 aktualizaci na V13.0.15.SKDEUXM. Jde o MIUI 13.0 postavenou na Androidu 12.
 • Xiaomi Mi 10 (globální verze) dostává od 5. září 2022 aktualizaci na V13.0.7.SJBMIXM. Jde o MIUI 13.0 postavenou na Androidu 12.
 • Xiaomi Mi 10T/Xiaomi Mi 10T Pro/Redmi K30S Ultra (globální verze) dostává od 5. září 2022 aktualizaci na V13.0.6.SJDMIXM. Jde o MIUI 13.0 postavenou na Androidu 12.

Příští aktualizace MIUI či Androidu

To je pro tento týden vše. Na další informace o tom, které telefony dostaly aktualizaci MIUI a/nebo Androidu, se můžete těšit za týden – tedy v pondělí 19. září. Závěrem podotýkáme, že nemá smysl ptát se, zda nebo kdy který telefon dostane novou verzi, protože Xiaomi bohužel oficiálně nepublikuje informace o plánovaných aktualizacích či jejich termínech. Nezbývá tedy než čekat, zda a kdy aktualizace přijde.

Dostal váš telefon aktualizaci?

MIUI 13: přehled nejčastějších chyb a problémů
MIUI 13: přehled nejčastějších chyb a problémů

Xiaomi postupně vydává aktualizace na MIUI 13 pro telefony Xiaomi, Redmi a Poco. Jak už to bývá, nová verze není Číst dál...

Xiaomi představilo novinky své nejlevnější řady: Redmi 6 a Redmi 6A

Již minulý týden čínský gigant avizoval, že v úterý 12. června představí novinku své nejlevnější modelové řady: Xiaomi Redmi 6. Číst dál...

Xiaomi Mi Band 7
Chyba v aplikaci Google znemožňovala telefonování. Co s tím?
Chyba v aplikaci Google znemožňovala telefonování. Co s tím?

Někteří uživatele telefonů se systémem Android se v uplynulých dnech potýkali s chybou aplikace Google, která jim znemožňovala telefonování - Číst dál...

Poco F4 GT 5G

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!

Přihlásit odběr
Upozornit na
guest

19 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Dan schlaffer
Dan schlaffer
8 měsíců před

Uz docela dlouho cekam na update redmi 9 na miui 13 nevite kdy dostane aktualizaci?

Michal
Michal
8 měsíců před

By mě zajímalo,kdy spustí aktualizaci na Evropskou Redmi note 11 pro 5G na Android 12

Tube
Tube
Odpovědět  Michal
8 měsíců před

Až uvidíte (debilní) podbarvovaní aplikací posle tapety, tak Vás to přejde.
Třeba u SMS (RCS) je to fakt nepříjemné…

Last edited 8 měsíců před by Tube
Tube
Tube
Odpovědět  Tube
8 měsíců před

Mělo tam být PODLE tapety. Už to nejde upravit…

Michal
Michal
Odpovědět  Karel Kilián
8 měsíců před

Nechápu to , proč není i pro Evropu…, třeba Evropská Redmi note 11 pro+ 5G už android 12 má a mají je i nižší modely

Tomáš
Tomáš
8 měsíců před

Nejde mi aktualizace Xiaomi 7

Patrik Princ
Patrik Princ
8 měsíců před

Pořád čekám na aktualizaci pro Redmi Note 9S, existuje verze pro Mi Pilot, ale tu nenainstaluji když Mi Pilot nejsem.

Daniel
Daniel
8 měsíců před

Dobrý den, rád bych se chtěl zeptat, kdy dostanu aktulizaci na miui 13 a android 12
na Xiaomi Redmi Note 10s..
čekám na aktulizaci už 3 měsíce a pořád nic…
a nevím, kdy my aktulizace dorazí…

Petr
Petr
8 měsíců před

Tak jsem se dočkal miui 13 a android 12 na redmi note 9 pro! 😱🥳 13.0.1.0.SJZEUXM

Last edited 8 měsíců před by Petr
Karel
Karel
8 měsíců před

Dobrý den.
Po aktualizaci mi telefon Redmi 9T nejde zapnout.
předem děkuji za radu přeji hezký den

19
0
Napište nám svůj komentář!x