Které telefony dostaly ve 46. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?

Uplynul nám další týden a jak se na našem blogu XM.cz stalo zavedeným zvykem, podíváme se na to, které telefony dostaly aktualizace MIUI a/nebo Androidu. Tentokrát to bude třináct telefonů, z toho sedm Redmi a šest Xiaomi.

Jako vždy platí, že všechny aktuální modely telefonů, které najdete v našem českém i slovenském e-shopu, dostaly či dostanou aktualizaci na MIUI 12. Kompletní přehled mobilů, jež obdrží novou verzi MIUI, najdete ve článku Aktualizace na MIUI 12 začnou koncem června, dostane je 48 telefonů. Kromě toho na našem blogu najdete i Seznam bezmála 50 telefonů Xiaomi, které dostanou Android 11 a Seznam 27 telefonů Xiaomi, které nedostanou aktualizaci na Android 11.

Jen globální a evropské verze

V našich článcích se zabýváme výhradně stabilními sestaveními pro evropský a globální trh, která jsou určená pro všechny uživatele. Nevěnujeme pozornost indickým, indonéským, ruským ani čínským verzím a stejně tak nás v tomto směru nezajímají ani různá testovací sestavení, beta verze či telefony od operátorů. Pokud si nejste jisti tím, jakou verzi telefonu máte, poradí vám náš článek Víte, co znamenají písmena v označení verze MIUI?

Které telefony dostaly aktualizace MIUI a/nebo Androidu?
Které telefony dostaly aktualizace MIUI a/nebo Androidu?

Stává se, že svůj model telefonu najdete na seznamu, ale ještě jste nedostali update. To je primárně dané tím, že aktualizace jsou uvolňovány postupně. Xiaomi je vydává nejprve na 1 % zařízení a pak čeká, zda se neobjeví nějaká chyba. Pokud se objeví chyba, aktualizace se zastavuje a provádí se oprava. Když se neobjeví žádný problém, je aktualizace po nějaké době uvolněna na dalších 10 % zařízení. Pak se opět čeká, zda se neobjeví nějaká chyba. Jestliže se objeví, aktualizace se zastavuje a provádí se oprava.

Pokud se ani na tomto vzorku neobjeví nějaká chyba, tak se aktualizace vypustí na všechny telefony – i nadále je ale uvolňována postupně, aby se rozložila zátěž na aktualizační servery. To, že jste ještě nedostali aktualizaci, tedy může znamenat, že byl zjištěn nějak problém, čeká se na výsledky z daného kola, nebo jste prostě ještě nepřišli na řadu. Dalším možným důvodem je situace, kdy máte telefon koupený od mobilního operátora – v takovém případě budete muset vyčkat, až update uvolní operátor.

Které telefony dostaly ve 46. týdnu aktualizace MIUI či Androidu?

Telefony jsou v seznamu seřazeny v abecedním vzestupném pořadí. Najdete v něm všechny modely, které ve 46. týdnu, tj. od 9. do 15. listopadu dostaly aktualizaci MIUI či Androidu. Dnes je to třináct telefonů, z toho sedm Redmi a šest Xiaomi.

Telefony Redmi

 • Redmi 6 Pro (globální verze) dostává od 12. listopadu 2020 aktualizaci na V12.0.4.0.PDMMIXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 9.
 • Redmi 7 (globální verze) dostává od 11. listopadu 2020 aktualizaci na V11.0.7.0.PFLMIXM. Jde o MIUI 11 postavenou na Androidu 9.
 • Redmi 9C (evropská verze) dostává od 9. listopadu 2020 aktualizaci na V12.0.5.0.QCREUXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 10.
 • Redmi Note 9 Pro (evropská verze) dostává od 13. listopadu 2020 aktualizaci na V12.0.1.0.QJZEUXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 10.
 • Redmi Note 9 Pro (globální verze) dostává od 9. listopadu 2020 aktualizaci na V12.0.1.0.QJZMIXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 10.
 • Redmi Note 9S (evropská verze) dostává od 11. listopadu 2020 aktualizaci na V12.0.2.0.QJWEUXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 10.
 • Redmi Note 9S (globální verze) dostává od 14. listopadu 2020 aktualizaci na V12.0.2.0.QJWMIXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 10.

Telefony Xiaomi

 • Xiaomi Mi 10T/Xiaomi Mi 10T Pro/Redmi K30S Ultra (evropská verze) dostává od 13. listopadu 2020 aktualizaci na V12.0.11.0.QJDEUXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 10.
 • Xiaomi Mi 8 Pro (globální verze) dostává od 12. listopadu 2020 aktualizaci na V12.0.1.0.QECMIXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 10.
 • Xiaomi Mi 9 (evropská verze) dostává od 11. listopadu 2020 aktualizaci na V12.0.3.0.QFAEUXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 10.
 • Xiaomi Mi 9 (globální verze) dostává od 11. listopadu 2020 aktualizaci na V12.0.3.0.QFAMIXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 10.
 • Xiaomi Mi 9 Lite/Xiaomi Mi CC 9 (evropská verze) dostává od 9. listopadu 2020 aktualizaci na V12.0.4.0.QFCEUXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 10.
 • Xiaomi Mi Note 10/Xiaomi Mi Note 10 Pro/Xiaomi MI CC 9 Pro (evropská verze) dostává od 12. listopadu 2020 aktualizaci na V12.0.2.0.QFDEUXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 10.

Příští aktualizace MIUI či Androidu

To je pro tento týden vše. Na další informace o tom, které telefony dostaly aktualizaci MIUI a/nebo Androidu, se můžete těšit za týden – tedy v pondělí 23. listopadu. Závěrem podotýkáme, že nemá smysl ptát se, kdy který telefon dostane novou verzi, protože Xiaomi bohužel oficiálně nepublikuje informace o plánovaných aktualizacích či jejich termínech. Nezbývá tedy než čekat, zda a kdy aktualizace přijde.

Dostal váš telefon aktualizaci?

Zdroj: xiaomifirmwareupdater.com.

Které telefony dostaly v 1. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?
Které telefony dostaly v 1. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?

Máme za sebou první celý týden roku 2021, a protože je pondělí, budeme se společně dívat na to, které telefony Číst dál...

Které telefony dostaly ve 2. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?
Které telefony dostaly ve 2. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?

Máme za sebou druhý týden roku 2021, a protože je pondělí, podíváme se na to, které telefony dostaly aktualizace MIUI Číst dál...

Které telefony dostaly ve 3. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?
Které telefony dostaly ve 3. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?

Máme tu poslední lednové v pondělí, a to na našem blogu znamená, že se podíváme na to, které telefony dostaly Číst dál...

Roborock S5 Max
Přihlásit odběr
Upozornit na
guest
32 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Petr
Petr
3 měsíců před

Zdravím,tak jsem se odhodlal a stáhnul aktualizaci na MIUI 12,pro Redmi Note 9 pro,V12.0.1.0.QJZEUXM.Přišla už mi v pátek,ale čekal jsem na reakce.Včera měl asi aktualizační server poruchu,ale dneska ráno už to šlo.Po instalaci jsem netrpělivě čekal,jak se to vyvine,ale jsem překvapen,telefon je svižný,dalo by se říct ,že svižnější než před tím.Zatím jede vše,jak má,takže spokojenost.Nové živé tapety se netrhají,běží hladce.Za mě palec nahoru….

Jiri
Jiri
Odpovědět  Petr
3 měsíců před

Zdravim, mohu potvrdit ze je po aktualizaci tel.rychlejsi,ale zatím jsem vypnul animace.mozna až udělám tovární nastavení tak to bude úplně ok.

Lucie Bradáčová
Lucie Bradáčová
3 měsíců před

Dobrý den, mám telefon redmi note 7 a k němu hodinky mi Band 5 po aktualizaci muimi nebo jak se to jmenuje mě začali vypadávat hodinky, do doby aktualizace zadny problém nebyl. Chci se zeptat co mám sti udělat aby fungovali jako předtím.dekuji. zkoušela jsem jsem restart, tovární nastavení.

Petr Kozohorský
Petr Kozohorský
3 měsíců před

Autor článku opomněl uvést mezi modely, které obdržely v období 9. – 15. listopadu 2020 aktualizaci, model Redmi Note 8T. Vlastním jej a aktualizace z MIUI 11 Android 9 na MIUI Global 12.0.1.0, Android 10 QKQ1.200114.002 mi přišla 10.11.2020.

Eliška
Eliška
3 měsíců před

Můžu se zeptat, nevíte někdo kdy už dojde i na Xiaomi Redmi note 8, protože pořád čekám a nic.

jackherer
jackherer
Odpovědět  Eliška
3 měsíců před

Také mám xiomi redmi note 8 , globalni . Zatim stale verze mui 11.0.11 a to co je ke stazeni pres Downmi hodi chybu

Crusty
Crusty
3 měsíců před

take mi to dorazilo na Redmi Note 9 Pro a zatim dobre

Michal
Michal
3 měsíců před

Dobrý den,
jak poznám globální a indickou verzi.
Mám redmi 7 a ještě jsem nic nedostal.
Děkuji

Michal
Michal
3 měsíců před

Chci se ještě zeptat. Jak je to s tím redmi 7. V článku píšete, že měl už dostat 11.11.2020 aktualizaci Miu,
ale píšete,že Miu 11a android 9.
Je to překlep nebo redmi 7 nedostane Miu 12 ??

Děkuji za odpověď
Hezký den

.S.
.S.
3 měsíců před

Dobrý den, mám Xiaomi Redmi Note 9 pro, verzi Global 11.0.3.
Jak je to s touhle verzí? Dostane a případně jak získat MIUI 12? Díky.

.S.
.S.
Odpovědět  Karel Kilián
3 měsíců před

To mě nenapadlo, že by to mohlo být tím. Od operátora poprvé, zrovna když se na aktualizaci tak těším. Nevíte, jak moc to bývá opožděné? Děkuji.

.S.
.S.
Odpovědět  Karel Kilián
3 měsíců před

Ještě jednou píšu. Na konci mám XM. Nemám tam TM. Znamená to tedy, že i když je od operátora, nebrzdí mi to on?

.S.
.S.
Odpovědět  Karel Kilián
3 měsíců před

Děkuji. V tom případě nechápu, proč nemám stále aktualizaci přístupnou. 🙁

.S.
.S.
Odpovědět  Karel Kilián
3 měsíců před

Tak proběhlo do továrního nastavení a zase MIUI 11. Už fakt nevím. Mobil v záruce je, mám ho od září. Ale do TM se mi s tím teda vůbec nechce, hlavně v této chvíli… Každopádně jste moc ochotný, díky.

LukášP
LukášP
Odpovědět  Karel Kilián
3 měsíců před

Zdravím. Vlastním Redmi Note 9 Pro od T-Mobile ( červenec 2020 ) a dokonce běžím na Miui 11.0.2.0 ( QJZEUXM ) . Když čtu příspěvky výše , jak to operátor zdržuje, tak si ještě na aktualizaci holt dlouho počkám.

Kryštof Kravar
Kryštof Kravar
3 měsíců před

Dobrý den,mám Redmi note 9 pro, od doby kdy jsem si ho koupil (U Vodafonu) tak mám jen miui 11.0.3 global a žádné aktualizace. Děkuji za pomoc

32
0
Napište nám svůj komentář!x
()
x