Recenze Xiaomi Mi Band 3: král levných chytrých náramků

Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 3 patřil k nejočekávanějším produktům roku 2018. Pravidelní čtenáři už vědí, čím se liší od předchozí generace, nicméně jaký je v praxi? Novinku jsme důkladně otestovali a přinášíme vám její podrobnou recenzi.

Krátký pohled do historie

Historie chytrých náramků Mi Band se začala psát 22. července 2014, kdy společnost Xiaomi vypustila do světa první generaci. Ta ještě neměla displej – s uživatelem komunikovala pomocí tří barevných LED, prosvítajících skrz hliníkové tělo. Uměla počítat kroky, sledovat spánek a upozorňovat na události z připojeného telefonu (blikáním LED a vibracemi). 7. prosince 2015 přišla verze 1S, která barevné LED nahradila bílými, ale nově přidala snímač tepové frekvence.

Xiaomi Mi Band první generace měl jen tři LED
Xiaomi Mi Band první generace měl jen tři LED

7. června 2016 přišel zatím asi nejvýznamnější upgrade v podobě Mi Bandu 2. Nejzásadnějším rozdílem bylo nahrazení tří LED OLED displejem, k ovládání pak sloužilo kapacitní tlačítko.

Xiaomi Mi Band 2 měl už displej
Xiaomi Mi Band 2 měl už displej

Na aktuální generaci si natěšení zákazníci museli počkat bezmála dva roky – Xiaomi Mi Band 3 byl představen až 31. května 2018. Nejzásadnějším rozdílem proti „dvojce“ je dotekový displej, nicméně celkově je změn o něco více, jak ostatně uvidíte v této recenzi. Mi Band 3 je zatím nejlepším produktem této řady: nabídne větší obrazovku, zlepšuje odolnost proti vodě, disponuje baterií s vyšší kapacitou a schopností číst text zpráv na obrazovce.

Xiaomi Mi Band 3 má dotykový displej
Xiaomi Mi Band 3 má dotykový displej

Obsah balení

Náramek přišel v decentní bílé krabičce čtvercového půdorysu se stříbrným logem Mi. Z horní strany je průhledný odklápěcí kryt, pod kterým je v šedé podložce vsazeno jako drahokam tělo náramku. Nutno říci, že zabalený náramek působí skoro až luxusním dojmem.

Obsah balení Xiaomi Mi Band 3
Obsah balení Xiaomi Mi Band 3

V prostoru pod náramkem našel své místo silikonový řemínek černé barvy a rafinovaně skrytý nabíjecí kabel s konektorem USB. Součástí balení není napájecí adaptér, takže si budete muset vypomoci jiným – například od telefonu.

Silikonový řemínek
Silikonový řemínek

Provedení

Samotné tělo náramku se proti předchozí verzi značně prodloužilo. Překvapilo nás, že přesto poměrně pohodlně sedí na zápěstí. Poněkud se změnil způsob uchycení, takže tělo by nyní sice nemělo vypadávat, o to obtížněji se však vyndává v případě nutnosti připojit ho k nabíječce.

Obrazovka se nápadně leskne, až se na mysl vkrádá otázka, jak dlouho bude trvat, než se poškrábe. Během testu se nám to však nepovedlo, ačkoli jsme s náramkem několikrát zavadili o různé povrchy. Každopádně lesklý povrch ochotně zachytává mastné otisky prstů, takže ho budete muset sem tam přeleštit. V případě, že budete chtít přidat další stupeň ochrany v podobě tvrzeného skla či fólie, bude to tentokrát o něco složitější. Obrazovka už totiž není plochá, ale vypouklá do všech stran, což výrazně zvyšuje nároky na provedení.

OLED displej je nejen viditelně větší, ale také jasnější, takže čitelnost na přímém slunci je sice proti Mi Band 2 o něco lepší, stále však není dokonalá. Znaky jsou zobrazovány bílou barvou s lehce namodralým nádechem. Očividný je také jemnější rastr.

Čitelnost na přímém slunci není dokonalá
Čitelnost na přímém slunci není dokonalá

Na spodní straně těla je tradičně optický snímač tepové frekvence, fungující na principu prosvětlování kůže zelenými LED a sledování změny barvy.

Xiaomi Mi Band 6
Na spodní straně těla je tradičně optický snímač tepové frekvence
Na spodní straně těla je tradičně optický snímač tepové frekvence

Řemínek doznal drobných změn

Řemínek je silikonový, prodává se v několika barvách – my jsme na test měli černou variantu. Zapínání je stejné jako v případě Mi Bandu 2, díky dvanácti otvorům lze nastavit velikost od 155 do 216 milimetrů. S ohledem na prakticky identické provedení očekáváme, že po čase se náramek začne samovolně rozepínat. Naštěstí není problém vyměnit ho za jiný, ať už originální nebo z nejrůznějších čínských e-shopů.

Řemínek má z hlediska zapínání podobné provedení jako předchozí generace
Řemínek má z hlediska zapínání podobné provedení jako předchozí generace

Z hlediska pocitu nošení na zápěstí můžeme konstatovat, že proti Mi Bandu 1 a Mi Bandu 2 jsme prakticky nepoznali žádný rozdíl.

Základní funkce náramku Mi Band 3

Mi Band 3 od Xiaomi je fitness náramek se schopností sledovat cvičení (ušlé kroky, překonanou vzdálenost, spálené kalorie), spánek (hluboký, lehký a celkovou dobu) a srdeční tep (automaticky nebo ručně). V aplikaci Mi Fit pak poskytuje statistické údaje za poslední den, týden nebo měsíc. Jednou z výhod je možnost propojení dat s platformou Google Fit.

Ovládání náramku

Jak již zaznělo, jednou z největších novinek náramku Mi Band 3 je dotekový displej. Ten tedy logicky slouží k jeho ovládání. Posunem nahoru/dolů můžete přepínat mezi jednotlivými sekcemi, pohybem do stran pak procházíte nabídky. Tlačítko pod displejem slouží k návratu na předchozí obrazovku (při klepnutí) nebo k potvrzení volby (při dlouhém podržení).

Obrazovka je poměrně citlivá, na doteky reaguje poměrně dobře, jen občas nebylo náramku zcela zřejmé, zda jsme posouvali horizontálně, nebo vertikálně. V takové situaci reagoval prostě – dané gesto ignoroval. Nabídka je vcelku dobře strukturovaná, jedinou výhradu máme k zobrazení stavu baterie v sekci s počítáním kroků. Přeci jen tento údaj bychom hledali v poslední sekci s informacemi zařízení.

Co nabídne dotekový displej?

Proti předchozí generaci jsme zaznamenali výrazně přesnější rozpoznání zvednutí ruky, abychom se mohli podívat na přesný čas. Letošní model reaguje na toto pohybové gesto téměř stoprocentně správně.

Mi Band 3 umí zobrazovat čas a datum, předpověď počasí, příchozí zprávy, e-maily, telefonní hovory a další oznámení. Větší OLED obrazovka s úhlopříčkou 0,78″ (Mi Band 2 měl displej s úhlopříčkou 0,42″) umožňuje čtení celého obsahu zprávy, v případě e-mailu pak odesílatele a předmětu.

Pojďme si nyní projít jednotlivé nabídky náramku Xiaomi Mi Band 3:

 • Na výchozí obrazovce se ukazuje přesný čas a aktuální datum, případně i počet kroků (dle zvoleného „ciferníku“).
 • Druhá obrazovka zobrazuje data o aktivitě a už nabídne horizontální přepínání mezi jednotlivými sekcemi. Na prvním místě ukazuje počet ušlých kroků, dále překonanou vzdálenost, spálené kalorie a poněkud nelogicky také stav baterie.
 • Třetí obrazovka slouží k měření srdečního tepu. Spustíte ho podržením tlačítka pod displejem, což dostatečně výmluvně naznačuje animace na obrazovce. Měření probíhá 15 sekund a jeho výsledkem je počet tepů za minutu.

Řada nových funkcí

 • Čtvrtá obrazovka přináší jednu z největších novinek této generace chytrého náramku: počasí. Ve výchozím stavu je zobrazována předpověď na aktuální den, horizontálním posunem se můžete podívat na zítřek a pozítří. Lokalitu, pro kterou mají být zobrazovány informace, nastavíte v aplikaci Mi Fit.
 • Pátá obrazovka je v duchu další novinky – zobrazuje totiž přijatá oznámení. Můžete tu listovat všemi notifikacemi, které náramek přijal z chytrého telefonu. To je praktické například v situaci, kdy nějaké oznámení nestihnete přečíst – zde si ho můžete v klidu zopakovat. Z náramku není možné – i s ohledem na velikost obrazovky – nijak na oznámení reagovat.
 • Šestá obrazovka obsahuje několik dalších aplikací. V první řadě tu jsou jednoduché stopky s možností pozastavení a opětovného spuštění. Další je funkce vyhledání telefonu, kdy z náramku můžete aktivovat vyzvánění mobilu i v situaci, kdy je v tichém režimu (musí být však v dosahu Bluetooth). Třetí položka slouží k výběru „ciferníku“ či lépe řečeno vzhledu úvodní, tedy první obrazovky. Na výběr jsou celkem tři možnosti, kdy lze vybírat způsob zobrazení času, data a počtu kroků. Poslední nabídka zobrazuje informace o náramku.

Pořadí těchto položek lze měnit v aplikaci Mi Fit, kde ty, jež nepoužíváte, můžete i úplně vypnout.

Zásadním problémem, který řešili majitelé prvních náramků Mi Band 3, byla čínština, které bylo možné zbavit se ve prospěch angličtiny buď přepnutím telefonu do anglického jazyka, nebo instalací upravené verze aplikace Mi Fit. V tomto směru lze předpokládat zprovoznění angličtiny v některé z budoucích aktualizací aplikace Mi Fit a následném updatu firmwaru.

Servis XM.cz

Sportujeme s náramkem

Zatímco předchozí generace byla víceméně schopna jen počítat vaše kroky, Mi Band 3 dokáže přesněji rozlišovat mezi chůzí, během (venku nebo na běžeckém trenažéru) a jízdou na kole. Během těchto činností si můžete nastavit upozornění vibrací, pokud je vaše srdeční frekvence nižší, než byste chtěli, nebo pokud běžíte pomaleji.

Mi Band 3 můžete se nosit v bazénu, vaně nebo při sprchování. Zatímco předchůdce splňoval certifikaci IP67, třetí generace deklaruje odolnost při ponoření až 5 atmosfér. Náramek bohužel neumí měřit plavecké výkony, což je trochu škoda, protože by se s ohledem na své vlastnosti pro takové účely hodil. Stále doufáme, že alespoň schopnost počítat tempa přinese některá z budoucích aktualizací.

Výdrž baterie

Jedním ze zásadních parametrů nositelné elektroniky je výdrž na jedno nabití. Přeci jen připojovat hodinky či náramek každý den k nabíječce brzy omrzí. Xiaomi Mi Band 3 má baterii s kapacitou 110 mAh, což je o 57 % více ve srovnání s předchozí generací (ta měla 70 mAh). Na druhou stranu má také větší obrazovku s vyšším rozlišením, která má v aktivním stavu větší odběr. Skutečná výdrž samozřejmě záleží na četnosti měření tepu, množství notifikací a tom, jak často budete rozsvěcet.

Výrobce udává výdrž na jedno nabití až 20 dní, což je prakticky stejně, jako u předchozí generace. Soudíme, že při průměrném používání (tj. občasná kontrola času a kroků, sem tam nějaké notifikace) nebude dosažení dvacetidenní výdrže sebemenším problémem. Nabití zcela vybitého náramku trvá lehce přes hodinu (samozřejmě záleží na použité nabíječce).

Způsob nabíjení je identický s Mi Bandem 2
Způsob nabíjení je identický s Mi Bandem 2

Co nás trochu zamrzelo, byl způsob nabíjení, který je identický s Mi Bandem 2. Spočívá v tom, že vyjmete tělo z náramku, vsunete ho do lůžka v nabíjecím kabelu a připojíte k nabíječce. Po nabití tělo odpojíte a vrátíte zpět do náramku. Opakovanou manipulací s tělem pochopitelně dochází k namáhání a opotřebování náramku. To se sice během krátkého testu neprojevilo, nicméně zkušenosti s Mi Bandem 2 dostatečně ukázaly slabiny tohoto řešení. Nabíjení přes tradiční konektor microUSB nebo ještě lépe magnetickou nabíječkou, kterou jsme mohli vyzkoušet u náramku Xiaomi Amazfit COR, by bylo přeci jen praktičtější.

Mi Band 3 sází na stejný způsob nabíjení jako Mi Band 2
Mi Band 3 sází na stejný způsob nabíjení jako Mi Band 2

Spojení s telefonem

Spojení náramku s telefonem tradičně zajišťuje aplikace Mi Fit, která je v Obchodě Play dostupná zdarma. Je kompletně lokalizována do češtiny a po chvilce používání se jeví jako poměrně logická. Z technického hlediska probíhá komunikace přes Bluetooth, přičemž Mi Band 3 podporuje tento protokol ve verzi 4.2

Pokud ještě nemáte, budete si muset při první párování založit účet Xiaomi, do kterého se následně ukládají vaše data. O naměřené hodnoty tak nepřijdete ani v případě, kdy vyměníte telefon za nový.

Sekce Souhrn

V první sekci, která se zobrazí po spuštění aplikace, můžete sledovat aktuální naměřená data, jako je počet ušlých kroků, délka spánku, údaje o poslední aktivitě či poslední měření tepové frekvence. Po klepnutí na jednotlivé položky si můžete prohlížet podrobnější data, včetně historie záznamů.

V případě ušlých kroků aplikace vypočítává také vzdálenost a spálené kalorie. Můžete porovnávat data po dnech, týdnech a měsících. Nechybí celkový souhrn za posledních 30 dní.

Spánek detekuje náramek automaticky a není nutné jeho sledování nijak zapínat. Problém nastává při nepravidelném režimu – například pokud spíte po noční směně přes den, tak Mi Band tuto situaci nepozná. Náramek měří dobu hlubokého a mělkého spánku, porovnává s ostatními uživateli a také umožňuje pohled na historické hodnoty v grafickém přehledu. K dispozici je také hodnocení kvality spánku – například jestli nechodíte spát moc pozdě, či nespíte-li příliš krátkou dobu.

Poco F3

V sekci aktivit se můžete podívat na své sportovní výsledky, naměřené v sekci Aktivity, na kterou se podíváme v další kapitole. K dispozici jsou všechna zaznamenaná cvičení, v detailech pak najdete informace o pohybu v jednotlivých tepových zónách, graf vývoje tepové frekvence, maximální a průměrnou hodnotu tepu.

Sekce Srdeční tep ukazuje seznam naměřených hodnot, možná poněkud překvapivě však v této verzi neumožňuje měření tepu aktivované z telefonu. Dále můžete v sekci Souhrn zaznamenávat a sledovat svou váhu (případně tak můžete činit automaticky pomocí váhy Mi Smart Scale). Poměrně motivační je také překonávání série po sobě jdoucích dní, kdy jste překonali zadaný počet kroků.

Sekce Aktivita

V sekci Aktivita můžete sledovat své sportovní výkony ve čtyřech typech sportů: běh venku, běh na běžeckém pásu, jízda na kole a chůze. V tomto případě náramek počítá kroky a pravidelně měří tep, zatímco aplikace v telefonu sleduje polohu podle GPS. Je celkem logické, že tento způsob aktivního sledování je zátěží na baterii, a to jak náramku, tak telefonu. Na oplátku ale získáte pěkně zpracovaná data, ukazující nejen kde jste se během cvičení pohybovali, ale také jak se měnila vaše tepová frekvence.

Sekce Profil

V této sekci najdete prakticky veškerá nastavení náramku Mi Band.

Pod položkou Moje zařízení například můžete:

 • Nastavit náramek pro inteligentní odemykání obrazovky.
 • Zapnout/vypnout upozornění na příchozí hovor. Na displeji náramku by se mělo zobrazovat jméno volajícího (což se ovšem neděje), tlačítkem lze hovor odmítnout, aniž byste museli vytahovat telefon z kapsy.
 • Jednou z novinek Mi Bandu 3 je připomínání bez nutnosti mít telefon v dosahu náramku. Takové připomínky lze nastavit v aplikaci jako jednorázové, nebo opakované. V určený čas se na obrazovce zobrazí text připomínky a náramek začne vibrovat.
 • Tradiční funkcí je budík, který budí vibracemi náramku v zadaný čas. Samozřejmě ani zde nechybí možnost opakování ve zvolené dny týdne. Bohužel ani s Mi Band 3 se nevrátila funkce chytrého buzení, která budila spáče ve fázi mělkého spánku.
 • Nechybí upozornění aplikací. Je jen na vás, z jakých programů chcete dostávat oznámení na náramek. Díky většímu displeji se na Mi Bandu 3 ukazuje i text oznámení, tedy například jméno odesílatele zprávy, případně část obsahu. Problém však dělají znaky s českou diakritikou, které náramek zobrazuje jako otazník ve čtverečku.
 • Pokud máte sedavé zaměstnání, určitě oceníte oznámení při nečinnosti. Zde si nastavíte čas, kdy program sleduje vaši aktivitu (typicky pracovní dobu). Pokud pak během hodiny neujdete určitý počet kroků, náramek zavibruje a výmluvnou animací vás upozorní, že byste se měli protáhnout nebo projít.
 • Aplikace také může upozorňovat na přijaté SMS. V takovém případě zobrazuje na displeji náramku odesílatele a text krátké textové zprávy.
 • V případě, že dosáhnete nastaveného počtu kroků za den, může vás náramek pochválit zavibrováním a animací.
 • Šikovný je režim Nerušit, kdy Mi Band nevibruje, aby vás nebudil. Buď si můžete nastavit pevný časový interval, nebo automatickou detekci spánku, která funguje překvapivě spolehlivě.

Další možnosti profilu

Z telefonu lze vyhledat náramek (vzdáleně na něm spustit vibrace), zapnout/vypnout jeho viditelnost přes Bluetooth, aktivovat automatické měření tepu v určeném intervalu (citelně vybíjí baterii) či nastavit město, pro které bude na náramku zobrazována předpověď počasí.

Kromě toho si v sekci Profil můžete nastavit denní počet kroků, které chcete ujít, případně hmotnost, na kterou se chcete dostat. Přes nabídku Přidat účty můžete Mi Fit propojit s platformou Google Fit, kde můžete sbírat data o svém způsobu života a aktivitách z více aplikací.

Srovnání s předchozí generací

Celkem přirozeně vyvstává otázka, zda je lepší pořídit si Xiaomi Mi Band 3, nebo předchozí generaci Mi Band 2. Zatímco v případě porovnání Mi Bandu 2 a první generace to bylo jasné – displej místo tří LED byl velkým krokem vpřed – tentokrát je situace složitější.

Příjemně nás překvapilo, že přes citelně větší velikost obrazovky a tím i celého těla se náramek nosí stejně pohodlně, jako předchozí verze. Řemínek je prakticky identický, stejný zůstal i způsob nabíjení, kvůli čemuž očekáváme v dlouhodobém horizontu opotřebování náramku. Stejný je i způsob zapínání, respektive rozepínání.

Dotekový displej je rozhodně dobrý nápad a Mi Band 3 díky němu dokáže nabídnout o něco více funkcí – například zobrazení předpovědi počasí na dva dny dopředu. Jemnější obrazovka s vyšším rozlišením pak umí zobrazit více znaků, takže se na ní vejde třeba text přijaté zprávy. Případné problémy s českými znaky lze vyřešit například použitím aplikací třetích stran. Z hlediska čitelnosti na slunci jsou na tom obě generace náramků víceméně podobně.

Black Friday

Jako jedna z novinek Mi Bandu 3 byla prezentována možnost odmítnout příchozí hovor z náramku, nicméně to lze i s Mi Bandem 2 – tuto funkci přinesla jedna z aktualizací aplikace Mi Fit. Nesporným kladem je vyšší deklarovaná odolnost proti vodě, díky které se nemusíte bát s náramkem koupat a do 5 atmosfér ani potápět.

Výdrž na jedno nabití je víceméně stejná, jako u předchozí generace. Výrazně ji ovlivňuje to, jak často svítí displej náramku, kolikrát v průběhu dne vibruje, a především jak často si budete měřit tep. Celkově ale můžeme konstatovat, že obě generace bez problémů vydrží dvacet dní běžného používání a plné nabití pak trvá zhruba hodinu.

Příjemnou vychytávkou třetí generace je předpověď počasí na aktuální den, zítra a pozítří. Budete ji tak mít doslova po ruce a kdykoli se můžete podívat, zda je lepší vzít si na procházku deštník nebo plavky. Připomínky bez nutného připojení k telefonu jsme sice nevyužili, přesto věříme, že mohou být pro někoho užitečné.

Resumé

Náramek Xiaomi Mi Band 3 o něco posouvá laťku v segmentu nejlevnější nositelné elektroniky. Jeho cena sice bude přinejmenším zpočátku vyšší, než by si „zasloužil“, ale až časem spadne, těžko bude hledat konkurenci. Aktuálně je však velkým konkurentem Amazfit COR, který za relativně malý příplatek nabídne například barevný dotekový displej, lepší řemínek a praktičtější nabíjení.

Za co Mi Band 3 pochválíme? V první řadě to bude sada nabízených funkcí – tedy počítání kroků, sledování spánku či měření tepu. Na těchto základech staví náramky Xiaomi už od samotného počátku a nutno konstatovat, že fungují dobře. Přesnost měření je stejná, jako u předchozí generace, tedy dostatečná.

Příjemná je také rozšířená podpora notifikací – díky většímu displeji si můžete přímo z náramku číst obsah zpráv a oznámení. Chybějící podporu českých znaků snad časem vyřeší nějaký alternativní firmware – přímo z Číny v tomto směru řešení příliš nečekáme. Mi Band 3 nabízí i další zajímavé funkce, jako je předpověď počasí, možnost prozvonit telefon z náramku, připomínky nezávislé na telefonu či jednoduché stopky.

Nesporným kladem, který vynikne coby argument proti pořízení chytrých hodinek, je výdrž na jedno nabití. Dvacet dní určitě nebude při běžném používání žádný problém.

Mínus bohužel musíme dát za čitelnost na slunci, která je sice o něco lepší než u předchozí verze, nicméně stále není dokonalá.

Recenze Xiaomi 11T Pro: Kouzla jsou jinde, než výrobce tvrdí

Když jsem v polovině září psal svůj článek o představení dvojice telefonů Xiaomi 11T a Xiaomi 11T Pro, měl jsem Číst dál...

Blesková recenze Xiaomi Mi Note 2: Dravec se špičkovou výbavou a zakřiveným displejem
Xiaomi Mi Note 2
Redmi Note 10 Pro

Nejvybavenější telefon od Xiaomi k nám dorazil před několika dny, a tak jsme se jej rozhodli otestovat a podělit se o Číst dál...

Recenze Xiaomi Mi 9: vlajková loď, jak se sluší a patří

Jako každý rok na jaře přineslo i letos Xiaomi novou vlajkovou loď. Letošní model nese označení Mi 9 a na Číst dál...

Xiaomi Mi Band 3

1299
6.6

Design a zpracování

7.0/10

Uživatelské rozhraní

5.0/10

Propojení s chytrým telefonem

7.0/10

Výdrž baterie

8.0/10

Cena

6.0/10

Klady

 • Dobrá výdrž na jedno nabití
 • Zvýšená odolnost proti vodě
 • Dotekový displej
 • Podpora textu notifikací
 • Sada užitečných funkcí (počasí, stopky, ...)

Zápory

 • Slabší čitelnost na slunci
 • Čtverečky místo českých znaků
Black Friday

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!

Přihlásit odběr
Upozornit na
guest

31 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Maxx
Maxx
4 let před

V prodeji je China či International verze? Chybí mi info o verzi s NFC?

Díky

Renáta
Renáta
3 let před

poprosím o radu nezobrazí sa mi kto mi volá

Michal
Michal
Odpovědět  Karel Kilián
1 rok před

Prodejce by měl o této chybě informovat zákazníky.

Renáta
Renáta
3 let před

syn má tento náramok a telefon v slovenčine a zobrazí sa mu kto volá.
ja tam mám možnosti prepnúť len na bežecký pás a cvičenie, viac tam nemám.

Robert
Robert
3 let před

Můj náramek je primárně v čínském písmu a pro jeho naturalizaci jsem musel použít gadgebridge aplikaci. Chtěl by jsem svůj náramek přesvědčit aby se neustále neodpojoval a aby ukazoval počasí

Zdenka
Zdenka
3 let před

Dobrý den neukazuje se mi počasí. Jak to vyřešit. Dekuji

Soňa
Soňa
3 let před

Dobrý den, nejde mi spárovat náramek s telefonem – aplikace mi fit náramek nenajde a na náramku běží jen info,abych ho nejdříve spárovala 🙁

Jiří Opletal
Odpovědět  Soňa
3 let před

@Soňa
Dobrý den,

čili aplikace náramek „vidí“ ale při pokusu o spárování se stane co? Zobrazí se nějaká chybová hláška?

Jiří Opletal

Soňa
Soňa
3 let před

zkusila jsem mi fit odinstalovat a znovu nainstalovat,založila účet xiaomi a telefon píše zkuste náramek zresetovat – a to nevím jak

Tempomer
Tempomer
3 let před

Dobrý den. Má mi band 3 tempomrmer?)(myšleno při běhání třeba tempo 7min na 2km) dekuji

Naramek hodinky
Naramek hodinky
2 let před

Jde naramek xiomi 3 spojit aj z aplem telefonen jakýmkoli dekuji monika

Petra
Petra
2 let před

Dobry den,chtěla jsem se zeptat, jestli pasují náramky z mi band 3 i na mi band 5?Děkuji za odpověď

Drahoš
Drahoš
2 let před

Dobrý den.
Mám dotaz, jak se dá nastavit délka kroku. Nesouhlasí mi údaje ujité vzdálenosti se skutečností. Náramek mi ukazuje 4km a já jsem skutečně ušel 3,4km. Toto je bez telefonu v kapse, pouze s náramkem, tedy bez GPS.Děkuji

Michal
Michal
1 rok před

Vychválil jste tento náramek až do nebe,má to jedno velké Ale. Nedostatečný návod na spárování a ovládání v aplikaci Mi band, koupil jsem 2 x náramek a okamžitě jsem je reklamoval,nedařilo se náramky připojit a nefungovali sms.Reklamace proběhla výměnou ,ale zboží nadále vykazuje vadu.Stále se nezobrazují sms,a to,že se nezobrazuje jméno volajícího beru jako vadu kterou nemíním akceptovat.Dnes jsem odstoupil od smlouvy a požaduji vrácení peněz.

Denisa
Denisa
1 rok před

Dobrý den,
pasuje usb nabíječka z Band 2 i na Band 3?
děkuji

Jakub
Jakub
1 rok před

Dobrý den , mám Xiaomi mi band 3 a občas mi přijde na náramek upozornění z watsapp a občas ne i když je náramek připojen . Nevíte důvod?

karel
karel
11 měsíců před

jak nastavit čas buzení mám tam stále 7 hodin

31
0
Napište nám svůj komentář!x