Velká aktualizace pro Xiaomi Mi 9T posiluje herní výkon

19. července byla uvolněna velká aktualizace pro Xiaomi Mi 9T, která přináší MIUI ve verzi 10.3.10.0.PFJEUXM. Nač se majitelé tohoto nesporně povedeného telefonu mohou těšit? To vám prozradíme v této aktualitě.

Telefon Xiaomi Mi 9T, představený původně v Číně jako Redmi K20, prodáváme v našem e-shopu za cenu od 8667 Kč (černá varianta, 6+64 GB). To odpovídá jeho zařazení do vyšší střední třídy. Tento model s výsuvným předním fotoaparátem jsme už stihli i podrobně zrecenzovat a nutno říci, že výsledky dopadly velice dobře.

Velká aktualizace pro Xiaomi Mi 9T

Již velikost instalačního balíčku 573 MB ukazuje, jak zásadní aktualizace pro Xiaomi Mi 9T vlastně je. Kromě oprav zabezpečení přináší celou řadu vylepšení a vývojáři dokonce slibují posílení herního výkonu. Pojďme si tedy projít jednotlivé novinky.

Z hlediska bezpečnosti je nejdůležitější instalace bezpečnostních záplat – telefon tak dostane aktualizace systému, které Google vydal k červnu tohoto roku. Opravena byla chyba, kdy po přijetí oznámení nebylo možné obnovit hlasitost médií do původního stavu.

Pokud při fotografování používáte funkci zkrášlení (tlačítko s kouzelnou hůlkou), můžete se těšit na její optimalizaci. Hráče pak jistě potěší fakt, že aktualizace pro Xiaomi Mi 9T posiluje herní výkon telefonu. Byl také odstraněn problém, kdy se v režimu Game Turbo správně nezobrazovala doba trvání hands-free hovoru.

Poslední zásadní novinkou, kterou zmiňuje oficiální seznam provedených změn, je vyřešení problému, kdy se obrazovka telefonu samovolně vypínala. Odstraněny byly pochopitelně i další dosud nahlášené chyby a problémy, Xiaomi však nesdílelo jejich kompletní seznam.

Oficiální seznam provedených změn

Podívejme se nyní na oficiální seznam provedených změn (changelog), které přináší velká aktualizace pro Xiaomi Mi 9T na verzi 10.3.10.0.PFJEUXM.

  • Systém – Optimalizováno Aktualizace Bezpečnostní záplaty na verzi červen 2019. Zvýšení zabezpečení systému.
  • Zamykací obrazovka, Stavový řádek, Oznamovací roletka -Opraveno Hlasitost médií nelze obnovit do původního stavu po přijetí oznámení
  • Fotoaparát – Optimalizováno Funkce Zkrášlení
  • Posílení herní rychlosti – Opraveno Doba trvání hands-free hovoru se v režimu Game Turbo nezobrazovala správně
  • Další zlepšení a optimalizace – Opraveno Obrazovka se samovolně vypínala

Aktualizace je již dostupná formou OTA (Over The Air = vzduchem), takže pokud vám ji telefon ještě nenabídl, zkuste se podívat do Nastavení-O telefonu-Aktualizace systému-Zkontrolovat aktualizace.

Podle posledních informací ani tento update pro Xiaomi Mi 9T neřeší problémy s nefunkčností Android Auto. Telefon tedy nadále nelze připojit k žádnému autu s tímto systémem. V tomto případě nezbývá než čekat na vydání opravy,

Máte Xiaomi Mi 9T? Jak jste spokojeni s poslední aktualizací?

Servis XM.cz
Stáhněte si tapety z Redmi K20 a K20 Pro do svého telefonu!

Před týdnem představila značka Redmi své dvě novinky: telefony K20 a K20 Pro. Pro firmu se jedná o zásadní modely, Číst dál...

Aktualizace na MIUI 12 pro Xiaomi Mi 9T jsou pozastaveny!
Aktualizace na MIUI 12 pro Xiaomi Mi 9T jsou pozastaveny!

V posledních dnech se v komentářích pod články na našem blogu objevilo několik hlášení majitelů telefonů Xiaomi Mi 9T, kteří Číst dál...

Telefony Xiaomi Mi 9T dostávají aktualizaci na Android 10
Telefony Xiaomi Mi 9T dostávají aktualizaci na Android 10

Máme tu další zprávu pro nedočkavce, kteří se těší na aktualizaci na Android 10. Jako další přicházejí na řadu telefony Číst dál...

Servis XM.cz

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!

Přihlásit odběr
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám svůj komentář!x
()
x