Xiaomi Mi Band 3 Explorer Edition: novinka s průsvitným náramkem

Xiaomi oficiálně láká na sociální sítí Weibo na speciální verzi svého oblíbeného chytrého náramku. Jedná se o Xiaomi Mi Band 3 Explorer Edition. Čím se tato verze liší od běžného provedení? Nejen to se dozvíte v dnešní aktualitě.

Xiaomi Mi Band 3 Explorer Edition

Označení „Explorer Edition“ použil čínský výrobce například pro speciální verzi své vlajkové lodě Xiaomi Mi 8. Od základní varianty se tato liší designem, kterému dominuje částečně průhledná zadní strana, pod kterou jsou vidět údajné součástky.

Xiaomi Mi 8 Explorer Edition
Xiaomi Mi 8 Explorer Edition

V případě náramku Xiaomi Mi Band 3 Explorer Edition se do útrob zařízení nepodíváte. Speciální edice se od základní verze liší jen jednou věcí: průsvitným náramkem mléčné barvy. Samotné tělo zařízení zůstalo černé a z hlediska provedení a výbavy je identické s běžně dostupnou verzí. Kontrastní kombinace černého těla a mléčného náramku však působí poměrně zajímavě. Dosud byl Mi Band 3 nabízen s černým, modrým a oranžovým náramkem.

Xiaomi Mi Band 3 Explorer Edition
Xiaomi Mi Band 3 Explorer Edition

Zahraniční zdroje informují, že tato verze nepůjde do prodeje, ale bude možné ji získat jen s pomocí štěstí. Zatím sice nejsou známy bližší podrobnosti, nicméně můžeme předpokládat, že se bude jednat o výhru v nějaké soutěži.

Xiaomi Mi Band 3: 1 milion prodaných kusů za 17 dní

O nově představené produkty Xiaomi je nebývalý zájem. Tak například vlajkové lodě Xiaomi Mi 8 se prodal milion kusů během osmnácti dní. Ještě lépe jde na odbyt nová generace chytrého náramku, které k překročení milionové hranice stačil o jeden den méně.

Milion prodaných kusů za 17 dní
Milion prodaných kusů za 17 dní

Mezi Mi Bandem 2 z roku 2016 a letošním Mi Bandem 3 sice nejsou velké rozdíly (viz náš článek Xiaomi Mi Band 3 vs Mi Band 2: vyplatí se přejít na novou verzi?), přesto jsou nové funkce pro zákazníky natolik zajímavé, že vzali obchody doslova útokem.

Jak se vám líbí Xiaomi Mi Band 3 Explorer Edition?

Zdroje: gizmochina.com, gizchina.com, gizmochina.com, gizchina.com.

Recenze Xiaomi Mi Band 3: král levných chytrých náramků

Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 3 patřil k nejočekávanějším produktům roku 2018. Pravidelní čtenáři už vědí, čím se liší od Číst dál...

Xiaomi Mi Band 3 vs Mi Band 2: vyplatí se přejít na novou verzi?

Skoro přesně dva roky si museli majitelé náramků Xiaomi Mi Band 2 počkat na novou verzi. Nyní stojí před otázkou: Číst dál...

Xiaomi Mi Band 3 bude prodejní hit. Zákazníci předobjednali 650 tisíc kusů

Ve čtvrtek 31. května představila čínská společnost Xiaomi tři zásadní produkty: vlajkovou loď Xiaomi Mi 8, novou verzi MIUI 10 Číst dál...

Redmi 9
Redmi 9
Přihlásit odběr
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám svůj komentář!x
()
x