Xiaomi Mi Band 3 Explorer Edition: novinka s průsvitným náramkem

Xiaomi oficiálně láká na sociální sítí Weibo na speciální verzi svého oblíbeného chytrého náramku. Jedná se o Xiaomi Mi Band 3 Explorer Edition. Čím se tato verze liší od běžného provedení? Nejen to se dozvíte v dnešní aktualitě.

Xiaomi Mi Band 3 Explorer Edition

Označení „Explorer Edition“ použil čínský výrobce například pro speciální verzi své vlajkové lodě Xiaomi Mi 8. Od základní varianty se tato liší designem, kterému dominuje částečně průhledná zadní strana, pod kterou jsou vidět údajné součástky.

Xiaomi Mi 8 Explorer Edition
Xiaomi Mi 8 Explorer Edition

V případě náramku Xiaomi Mi Band 3 Explorer Edition se do útrob zařízení nepodíváte. Speciální edice se od základní verze liší jen jednou věcí: průsvitným náramkem mléčné barvy. Samotné tělo zařízení zůstalo černé a z hlediska provedení a výbavy je identické s běžně dostupnou verzí. Kontrastní kombinace černého těla a mléčného náramku však působí poměrně zajímavě. Dosud byl Mi Band 3 nabízen s černým, modrým a oranžovým náramkem.

Xiaomi Mi Band 3 Explorer Edition
Xiaomi Mi Band 3 Explorer Edition

Zahraniční zdroje informují, že tato verze nepůjde do prodeje, ale bude možné ji získat jen s pomocí štěstí. Zatím sice nejsou známy bližší podrobnosti, nicméně můžeme předpokládat, že se bude jednat o výhru v nějaké soutěži.

Xiaomi Mi Band 3: 1 milion prodaných kusů za 17 dní

O nově představené produkty Xiaomi je nebývalý zájem. Tak například vlajkové lodě Xiaomi Mi 8 se prodal milion kusů během osmnácti dní. Ještě lépe jde na odbyt nová generace chytrého náramku, které k překročení milionové hranice stačil o jeden den méně.

Milion prodaných kusů za 17 dní
Milion prodaných kusů za 17 dní

Mezi Mi Bandem 2 z roku 2016 a letošním Mi Bandem 3 sice nejsou velké rozdíly (viz náš článek Xiaomi Mi Band 3 vs Mi Band 2: vyplatí se přejít na novou verzi?), přesto jsou nové funkce pro zákazníky natolik zajímavé, že vzali obchody doslova útokem.

Jak se vám líbí Xiaomi Mi Band 3 Explorer Edition?

Zdroje: gizmochina.com, gizchina.com, gizmochina.com, gizchina.com.

Hlasový asistent Xiao AI bude po aktualizaci podporovat angličtinu

Jedním z trendů současnosti jsou takzvaní „hlasoví asistenti“, tedy aplikace, které jsou schopné na základě vyřčených pokynů plnit různé úkoly. Číst dál...

Nahrávání hovorů na Androidu končí! Google stáhne všechny aplikace z Obchodu Play
Nahrávání hovorů

Společnost Google nedávno provedla několik změn v zásadách Obchodu Play. Ty vstoupí v platnost 11. května. Jednou z těchto změn Číst dál...

10 novinek MIUI 9, které určitě budete chtít vyzkoušet

26. července představila společnost Xiaomi novou verzi své ROM. V tomto článku vám stručně představíme 10 novinek MIUI 9, které Číst dál...

Xiaomi 12X 5G Dual SIM
Poco F3

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!

Přihlásit odběr
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám svůj komentář!x