Xiaomi Redmi Note 7
  • Výměna LCD1990 Kč s DPH
  • Výměna baterie990 Kč s DPH
Xiaomi Redmi Note 8 (8T)
  • Výměna LCD2190 Kč s DPH
  • Výměna baterie990 Kč s DPH
Xiaomi Mi A2 Lite
  • Výměna LCD1890 Kč s DPH
  • Výměna baterie890 Kč s DPH

Care+

XMCARE


999 Kč

826 Kč bez DPH


Skladem

Plán ochrany Care+

Užijte si špičkový servis a podporu od specialistů na Xiaomi. Každý telefon z naší nabídky má záruční lhůtu 24 měsíců. Care+ rozšiřuje tuto záruku o další rok (12 měsíců) navíc - dohromady tedy po dobu 3 let (36 měsíců) záruky a pokrývá navíc až dvě náhodná poškození, každé z nich do výše 400 Kč (na každou z obou oprav 400 Kč vč. daně) a to po dobu dvou let.

V případě uplatnění prodloužené záruky CARE+ bude k reklamaci přistupováno jako při zákonem dané záruce s vyjímkou nemožnosti dobropisování v posledních 12-ti měsících.

Dokumenty ke stažení: Prodloužená záruka CARE+

Napiš recenzi!

Hodnocení 
28.05.2019

Vymena za jiny telefon

Kdy mam narok na vymenu telefonu za jiny telefon kdykoliv bych se mi rozbil?

Hodnocení 
16.05.2018

Plnění

Dobrý den, pokud mi třeba praskne displej a oprava bude stát třeba 2000,- tak se mi o ty 400,- sníží cena opravy? Děkuji

XiaomiMobile.cz:

Dobrý den,
přesně tak.

Recenze

Care+

Care+

}

Péče o zákazníky

Kupte si Xiaomi od lidí, kteří mu rozumí nejlépe

Poraďte se, než nakoupíte. Jsme tu pro vás. Naši specialisté zodpoví vaše dotazy a poradí s vaším nákupem. Xiaomi je nová dynamická společnost, rádi vám tedy zodpovíme i dotazy ohledně nejlákavějších novinek.

Podporujeme českou MIUI komunitu

Jsme hrdými partnery zakladatelů MIUI CZ, kteří již několik let ve spolupráci s programátory z Xiaomi spravují naši národní lokalizaci a týdenní aktualizace. I díky nim je MIUI podle mnoha recenzentů nejkvalitnější a nejintuitivnější verze (ROM) Androidu na světě. Posouzení však necháme na vás. Troufnete si vydat se do úžasného světa MIUI?

Nejspolehlivější  Xiaomi shop v ČR