Připomeňte si nejdůležitější momenty roku 2018 z pohledu Xiaomi
Začal nám nový rok 2019, což je ideální okamžik pro ohlédnutí se za tím uplynulým. Jak vypadal rok 2018 z pohledu Xiaomi? Odpověď můžete najít v necelou minutu trvajícím videoklipu, který společnost publikovala 31. prosince.
Odebírejte nás na Telegramu na https://t.me/xm_cz a sledujte naši skupinu na Facebooku!!
Jak vypadal rok 2018 z pohledu Xiaomi?
Čínský gigant v krátkém sestřihu shrnuje uplynulých 364 dní. Jako jeden z nejdůležitějších momentů ukazuje například vstup na hongkongskou burzu cenných papírů. Klip však zmiňuje i další podstatné události – například představení vlajkové lodě Xiaomi Mi 8, kterou v našem e-shopu pořídíte již za cenu od 10290 korun. Pokud s koupí ještě váháte, doporučujeme prostudovat naší podrobnou recenzi tohoto mobilu.
Stranou pozornosti nezůstal ani jeden z nejrevolučnějších telefonů současnosti – Xiaomi Mi Mix 3 s výsuvnou konstrukcí. Ten se však do našeho online obchodu teprve připravuje. Jeho představení v Zakázaném městě byla jednoznačně jednou z největších událostí roku.

V klipu také můžete narazit na záběry, připomínající spolupráci se švédským výrobcem nábytku IKEA. Spojení dvou gigantů ve svých oborech má přinést zajímavá řešení v rámci chytré domácnosti, jak jsme zmiňovali koncem listopadu.
Odebírejte nás na Telegramu na https://t.me/xm_cz a sledujte naši skupinu na Facebooku!!
Xiaomi se daří, rok 2019 bude ještě lepší!
Ve videu pak nechybí ani další zajímavé produkty a technologie. Zmínit můžeme telefon Mi 8 Lite, bezdrátové nabíjení, vysavač, skládací elektrické kolo a mnohé další. Ukazuje tak, že Xiaomi již dávno není jen výrobcem chytrých telefonů.
Čínskému výrobci se skutečně daří, a přestože nedávné zprávy ukázaly, že došlo k celosvětovému poklesu prodejů smartphonů, Xiaomi je spolu s firmami Huawei, Apple, Samsung, Vivo a OPPO mezi výjimkami, kterým se podařilo dosáhnout slušných výsledků.
Rok 2019 bude pro Xiaomi možná ještě lepší. Například Xiaomi Mi MIX 3 5G se může stát prvním smartphonem s podporou rychlých mobilních sítí 5G. Letošní vlajkové lodě Mi 9 a Mi Mix 4 pak údajně mají být prvními smartphony společnosti, vybavenými třemi fotoaparáty na zadní straně.
Jaký byl podle vás rok 2018 z pohledu Xiaomi? Dobrý, nebo špatný?
Zdroje: gizmochina.com, pokoleniesmart.pl.