3 nejlepší dubnová MIUI témata: Angry Birds, iOS 15.5 a Google

Máme tu pátek, a přestože je dnes státní svátek, neošidíme vás o pravidelnou várku grafických témat pro telefony s grafickou nadstavbou MIUI. Tentokrát jsme se podívali na nová dubnová témata a vybrali jsme tři, která nám připadala nejzajímavější: Angry Birds, iOS 15.5 a Google.

Všechna tři témata najdete v aplikaci Témata, která je součástí softwarového vybavení telefonů s MIUI. Práce s touto aplikací je jednoduchá a intuitivní, nicméně pokud s ní nemáte žádné zkušenosti, může se vám hodit náš návod MIUI 12 – tipy a triky: Témata aneb Jak kompletně změnit vzhled MIUI. Mimo jiné v něm vysvětlujeme i to, jak zálohovat aktuální téma a jak se k němu v případě potřeby vrátit.

Angry Birds

Jako první tu máme grafické téma inspirované legendární hrou od studia Rovio – Angry Birds. Stojí za ním zkušený Desity, jež má ve svém portfoliu více než 150 děl. Stahovat budete balíček velký 23 MB, přičemž se budete muset podívat na reklamu, protože se jedná o prémiové téma.

Na domovské obrazovce vás čeká tapeta se třemi modrými „rozzuřenými ptáky“. Ikony aplikací jsou stylizované do herních postaviček, což však mírně degraduje jejich přehlednost. Modifikované je i Centrum ovládání a systémové nastavení. Na odemykací obrazovce vás jistě rozveselí dynamické animace s legendárními Angry Birds v hlavní roli.

iOS 15.5

Další téma dnešního přehledu je inspirované grafikou telefonů s nakousnutým jablkem ve znaku. Jmenuje se iOS 15.5 a jeho autorem je Bhavuk Verma. Toto téma je k dispozici zdarma, takže váš před stažením balíčku velkého 17,9 MB nečeká nutnost sledování reklamy.

Na domovské obrazovce vás čeká tapeta zjevně inspirovaná tapetami z iPhonů 12. Některé ikony jsou upraveny do stylu známého z iOS, většina jich však zůstává v původní podobě. Mění se spodní navigační lišta i Centrum ovládání, naopak systémového nastavení se téma nedotýká. Odemykací obrazovka je relativně čistá – ukazuje aktuální čas a datum, navíc přidává zástupce pro rozsvícení LED a spuštění fotoaparátu.

Google

Do třetice všeho dobrého tu máme grafické téma nazvané Google, jež je zjevně inspirované moderním designovým jazykem Material You. Jeho autorem je Zishankhan a balíček velký 23,8 MB můžete stáhnout bez koukání na reklamní sdělení.

Na domovské obrazovce vás čeká abstraktní rozmazané pozadí a kruhové ikony, přičemž některé přebírají vzhled příslušných aplikací od Googlu. Centrum ovládání zůstává beze změn, zato v systémovém nastavení se můžete těšit na modifikované ikony sekcí. Na odemykací obrazovce vás pak čeká aktuální čas, datum a teplota, přičemž její vzhled lze upravovat po klepnutí na tlačítko se třemi čárkami.

Další díly seriálu 3 nejlepší témata

Na další pokračování seriálu 3 nejlepší témata se můžete těšit následující pátek – tedy 22. dubna. Budeme rádi, když se v komentářích podělíte o to, jaká témata máte rádi vy.

Telefon Redmi Go představen! Co nabízí nejlevnější z levných?

V pondělí jsme informovali o připravovaném telefonu Redmi Go, jehož premiéru jsme odhadovali na konec února v rámci MWC. Čínský Číst dál...

Xiaomi Redmi Note 11
Neoficiální seznam telefonů, které dostanou aktualizaci na Android 12
Kdo dostane aktualizaci na Android 12? Máme neoficiální seznam telefonů

Operační systém Android dostává jednou ročně velkou aktualizaci. Letos Google připravuje Android 12 a uživatele logicky zajímá, zda jejich telefony Číst dál...

MIUI 11 odhaluje nové ikonky v nastavení a další novinky
MIUI 11 odhaluje nové ikonky v nastavení a další novinky

Na rozdíl od většiny ostatních výrobců neváže Xiaomi svou nadstavbu MIUI na určitou verzi Androidu. To znamená, že stále aktuální Číst dál...

Povánoční výprodej je tady!

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!

Přihlásit odběr
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám svůj komentář!x