3 nejlepší MIUI témata: černo-bílé umění

Máme tu předposlední dubnový pátek, a to na našem blogu znamená, že vám představíme tři zajímavá MIUI témata. Tentokrát se zaměříme na černo-bílé umění, konkrétně jsme se v aplikaci Témata podívali do sekce „Painting Art“ a vybrali tři, která nás nejvíce zaujala.

Všechna tři témata najdete v aplikaci Témata, která je součástí softwarového vybavení telefonů s MIUI. Práce s touto aplikací je jednoduchá a intuitivní, nicméně pokud s ní nemáte žádné zkušenosti, může se vám hodit náš návod MIUI 12 – tipy a triky: Témata aneb Jak kompletně změnit vzhled MIUI. Mimo jiné v něm vysvětlujeme i to, jak zálohovat aktuální téma a jak se k němu v případě potřeby vrátit.

Cat Alley

Jako první tu máme lehce nazelenalé téma Cat Alley, jehož autorem je Feichao. Pokud se rozhodnete ho vyzkoušet, budete stahovat balíček velký jen 7,7 MB. Téma je k dispozici zdarma, což v praxi znamená, že před jeho instalací nebudete muset koukat na reklamu.

Na domovské obrazovce vás čekají tři koťátka, ale většina plochy zůstane jasně bílá, aby na ní vynikly menší čtvercové ikony. Systémové nastavení a Centrum ovládání však zůstává beze změn. Na odemykací obrazovce najdete údaje o aktuálním čase, počtu dní do konce roku, grafy s údaji o kapacitě baterie a průběhu dne či kalendář s označeným dneškem.

Simple Spaceman

Autorem tématu Simple Spaceman je opět Feichao. Jedná se o téměř čistě černo-bílé umění, kde hlavní roli hraje kosmonaut. Instalační balíček je velký pouze 7 MB, přičemž ho můžete stáhnout bez nutnosti dívat se na reklamy.

Domovská obrazovka připomíná čistý papír s jednoduchou kresbou kosmonauta. Ikony mají tvar čtverce se zaoblenými hranami a mnoho z nich dostalo nový černo-bílý vzhled. Mírně upravené je Centrum ovládání, zatímco v systémovém nastavení má většina ikonek černo-bílé provedení. Na odemykací obrazovce vás čeká otáčející se kosmonaut a aktuální čas na digitálních i ručičkových hodinkách.

Hit the workers

Také do třetice všeho dobrého tu máme téma od grafika vystupujícího pod přezdívkou Feichao. Tentokrát se jmenuje Hit the workers, stahovat budete balíček velký jen 6,7 a opět se obejdete bez nutnosti sledovat před instalací reklamu.

Tentokrát spíše než o černo-bílé kombinaci můžeme mluvit o odstínech šedi. Na domovské obrazovce vás čeká šedá tapeta a také mnoho ikonek stylizovaných do tohoto vzhledu. Ostatní ikony jsou menší a dostaly čtvercový rámeček. V odstínech šedé je i Centrum ovládání, naopak systémové nastavení zůstává beze změn. Z odemykací obrazovky vyčtete aktuální čas, datum, den, čas zbývající do konce dne a kapacitu baterie.

Další díly seriálu 3 nejlepší témata

Na další pokračování seriálu 3 nejlepší témata se můžete těšit následující pátek – tedy 29. dubna. Budeme rádi, když se v komentářích podělíte o to, jaká témata máte rádi vy.

3 (ne)známé produkty Xiaomi: brousek, kuchyňský robot a odstraňovač zápachu
3 (ne)známé produkty Xiaomi: brousek, kuchyňský robot a odstraňovač zápachu

Máme tu první prosincový pátek a s ním v pořadí 164. pokračování našeho seriálu 3 (ne)známé produkty Xiaomi, v jehož Číst dál...

Užijte si EXTRA SLEVY! na všechny zánovní produkty v top kvalitě
Xiaomi představí v únoru Redmi K40 s procesorem Snapdragon 888
Xiaomi představí v únoru Redmi K40 s procesorem Snapdragon 888

Ještě neuplynul ani celý měsíc od představení letošní vlajkové lodě Xiaomi Mi 11 a čínský výrobce chystá další špičkový telefon. Číst dál...

Telefony Xiaomi mají opět podporovat nahrávání hovorů
Nahrávání hovorů na telefonech Xiaomi nefunguje či chybí. Co s tím?

Ačkoli se o funkci nahrávání hovorů na telefonech Xiaomi mluví přinejmenším od začátku tohoto roku, uživatelé se jí zatím nedočkali. Číst dál...

Sledujte nás na Telegramu

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!

Přihlásit odběr
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám svůj komentář!x