3 nejlepší MIUI témata: proměňte mobil do stylu Windows 11 a 10

Máme tu definitivně poslední dubnový pátek a jak je na našem blogu zvykem, budeme vám představovat grafická témata pro telefony s nadstavbou MIUI. Tentokrát se ponesou v duchu desktopových operačních systémů Windows 11 a Windows 10.

Všechna tři témata najdete v aplikaci Témata, která je součástí softwarového vybavení telefonů s MIUI. Práce s touto aplikací je jednoduchá a intuitivní, nicméně pokud s ní nemáte žádné zkušenosti, může se vám hodit náš návod MIUI 12 – tipy a triky: Témata aneb Jak kompletně změnit vzhled MIUI. Mimo jiné v něm vysvětlujeme i to, jak zálohovat aktuální téma a jak se k němu v případě potřeby vrátit.

Windows 11

První téma dnešního přehledu se jmenuje prostě Windows 11 a jeho autorem je Morteza. Počítejte s poměrně velkou velikostí instalačního balíčku – 71,1 MB je na poměry témat pro MIUI hodně. Při instalaci na MIUI 13 jsme bohužel narazili na hlášení o možných problémech s kompatibilitou. Stahovat a instalovat můžete zdarma, bez povinného koukání na reklamy.

Téma je skutečně hutné – kromě výchozí tapety z Windows 11 mění také řadu ikon do grafického stylu produktů Microsoft. Změny se odehrají také ve spodním navigačním panelu a v systémovém nastavení, které má kompletně předělané ikony. Centrum ovládání se ovšem nijak nemění. Na odemykací obrazovce se kromě animace můžete těšit na aktuální datum, čas a info o stavu baterie.

Windows 11 Lite

Jako druhé tu máme grafické téma pojmenované Windows 11 Lite, jehož autorem je opět Morteza. I v tomto případě můžete balíček stáhnout bez nutnosti sledovat reklamu, tedy zdarma. Tentokrát budete instalovat soubor velký jen 10,8 MB.

Na domovské obrazovce vás v tomto případě čeká výchozí tapeta z Windows 11 s černým pozadím. Některé ikony dostávají vzhled bližší designovému jazyku Microsoftu. Ikony v navigační liště, systémové nastavení a Centrum ovládání však zůstávají beze změn. Odemykací obrazovka je jednoduchá – obsahuje pouze statickou tapetu a informaci o datu a čase.

Windows 10 Style

Do třetice všeho dobrého tu máme grafické téma Windows 10 Style, za kterým stojí akman. Relativně malý balíček (velký jen 4,7 MB) můžete stahovat a instalovat, aniž byste se předtím museli dívat na reklamu.

Téma se nese v modrých tónech, přičemž na domovské obrazovce vás čeká logo Windows a některé ikony dostávají novou tvář. Zatímco Centrum ovládání přichází s barevnějším provedením, systémové nastavení zůstává beze změn. Odemykací obrazovka je vysloveně prostá – kromě bílého loga na modrém pozadí obsahuje pouze informace o datu a čase.

Další díly seriálu 3 nejlepší témata

Na další pokračování seriálu 3 nejlepší témata se můžete těšit následující pátek – tedy 6. května. Budeme rádi, když se v komentářích podělíte o to, jaká témata máte rádi vy.

3 nejlepší témata: témata s motivem Angry Birds
3 nejlepší témata: témata s motivem Angry Birds

Hra Angry Birds byla před deseti lety neskutečným hitem. Dnes sice její sláva nedosahuje takových výšin, přesto je stále populární. Číst dál...

Xiaomi Mi Band 7
3 (ne)známé produkty Xiaomi: tyčový vysavač, lampička k počítači a router
3 (ne)známé produkty Xiaomi: tyčový vysavač, lampička k počítači a router

Máme tu pátek a s ním i další pokračování našeho pravidelného seriálu, ve kterém vám představujeme zajímavé produkty Xiaomi. Dnes Číst dál...

Pomalá Wi-Fi při zapnutém Bluetooth: koho se tento problém týká?

Počátkem tohoto roku jsme psali o problému, se kterým se potýkali majitelé telefonů Xiaomi Mi A1. Nyní se zdá, že Číst dál...

Bazar XM.cz

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!

Přihlásit odběr
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám svůj komentář!x