3 nejlepší témata: dynamická témata oživí domovskou obrazovku

Výjimečně v sobotu přicházíme s dalším pokračováním seriálu 3 nejlepší témata, který na našem blogu vychází již déle než půl roku. Dnes vám představíme tři dynamická témata, která nějakou formou pohybu oživí odemykací obrazovku vašeho chytrého telefonu.

Všechna tři témata najdete v aplikaci Témata, která je součástí softwarového vybavení telefonů s MIUI. Práce s touto aplikací je jednoduchá a intuitivní, nicméně pokud s ní nemáte žádné zkušenosti, může se vám hodit náš návod MIUI 12 – tipy a triky: Témata aneb Jak kompletně změnit vzhled MIUI. Mimo jiné v něm vysvětlujeme i to, jak zálohovat aktuální téma a jak se k němu v případě potřeby vrátit.

Mid Autumn Moon

Mid Autumn Moon – tedy v překladu „Měsíc uprostřed podzimu“ – tak se jmenuje první položka dnešního přehledu, ve kterém vám představujeme dynamická témata. Stojí za ním velice známý autor Wuli. Jedná se o prémiové téma, takže se před jeho stažením budete muset podívat na reklamu. Poté budete stahovat balíček velký 33 MB.

Na pozadí domovské obrazovky vás čeká podzimní obraz s Měsícem v úplňku. Ikony dostávají zelený rámeček kruhového tvaru, některé i vlastní design a Centrum ovládání se převlékne do odstínů hnědé. Slibovaných dynamických efektů se dočkáte na odemykací obrazovce, kde se větve stromu hýbou ve větu a k vidění jsou i další vizuální efekty.

Mimic cat

Další grafické téma tohoto přehledu se jmenuje Mimic cat a jeho autorem je opět Wuli. Tentokrát je laděné do tmavých odstínů modré barvy. Opět se jedná o prémiové téma a balíček, který budete stahovat, je velký 24 megabajtů.

Na domovské obrazovce vás tentokrát čeká tmavá tapeta, hranaté ikony s šedým rámečkem a některé i s vlastním designem. Centrum ovládání se taktéž převlékne do modrého hávu. Dynamická odemykací obrazovka ukazuje datum a čas, zatímco kolem kočky na mimozemské planetě prolétají meteority (nebo komety?).

Flower Ochibo tei

Do třetice všeho dobrého tu máme ještě jedno téma od Wuliho – tentokrát se jmenuje Flower Ochibo tei a jistě udělá radost příznivcům zlaté barvy. Jedná se o prémiové téma s nutností podívat se na reklamu, jehož balíček je velký 46,7 MB.

Tapetě domovské obrazovky vládnou tmavé barvy, které vhodně doplňují zlaté ikony. Ty, které nemají vlastní design, dostávají kruhový tvar. Také tlačítka v Centru ovládání dostávají elegantní zlatou barvu. Odemykací obrazovka je opět plná pohybu – ostatně aby ne, když vám představujeme dynamická témata. Hýbe se na ní strom ve větru a kolem poletuje zlaté listí.

Další díly seriálu 3 nejlepší témata

Na další pokračování seriálu 3 nejlepší témata se můžete těšit následující pátek – tedy 18. února. Budeme rádi, když se v komentářích podělíte o to, jaká témata máte rádi vy.

Proč mobily s foťákem s rozlišením 48 Mpx dělají 12Mpx fotky?

Pokud si pořídíte telefon s fotoaparátem, u kterého výrobce slibuje rozlišení 48 Mpx, možná budete čekat, že s ním vyfotíte Číst dál...

Xiaomi Mi Band 7
Seznam 52 telefonů Xiaomi, které dostanou aktualizaci na Android 11
Seznam 52 telefonů Xiaomi, které dostanou aktualizaci na Android 11

Na telefonech Xiaomi je primárně grafická nadstavba MIUI, pod kterou však běží operační systém Android. Aktuálně probíhají aktualizace na MIUI Číst dál...

Které telefony dostaly v 19. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?
Které telefony dostaly v 19. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?

Je tu další pondělí, a to na našem blogu již bezmála dva roky znamená, že se podíváme na to, které Číst dál...

Sledujte nás na Telegramu

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!

Přihlásit odběr
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám svůj komentář!x