3 nejlepší témata, která z vašeho Xiaomi udělají úplně jiný telefon

Po téměř měsíční vynucené přestávce, způsobené mimo jiné i problémy s aplikací Témata, jsme tu se 29. pokračováním seriálu, v jehož rámci vám představujeme zajímavá grafická témata. Tentokrát se podíváme na kabátky, jež z vašeho Xiaomi udělají úplně jiný telefon.

Všechna tři témata najdete v aplikaci Témata, která je součástí softwarového vybavení telefonů s MIUI. Práce s touto aplikací je jednoduchá a intuitivní, nicméně pokud s ní nemáte žádné zkušenosti, může se vám hodit náš návod MIUI 12 – tipy a triky: Témata aneb Jak kompletně změnit vzhled MIUI. Mimo jiné v něm vysvětlujeme i to, jak zálohovat aktuální téma a jak se k němu v případě potřeby vrátit.

Net Split – udělejte z Xiaomi jiný telefon

Seznam otevíráme úhledným, jemným, elegantním motivem v odstínech relaxační modré. Téma Net Split od autora Wuli udělá z vašeho Xiaomi úplně jiný telefon. K dispozici je zdarma a budete stahovat balíček velký 30,3 MB.

Na domovské obrazovce váš čeká světlá tapeta s bublinami a ikony orámované poloprůhledným čtvercem se zaoblenými rohy. V Centru ovládání se neodehrály žádné zásadní změny, zato domovská obrazovka je poměrně unikátní. Kromě aktuálního času a zbývající baterie ukazuje totiž ukazuje i kolik zbývá do konce dne a roku.

Angry bird mimicry

Mobilní hra Angry Birds je nezapomenutelným fenoménem. Dokazuje to i téma Angry bird mimicry od Desity, ve kterém hrají rozzuření ptáci hlavní roli. Téma je zadarmo a jeho instalační balíček je velký 12,9 MB.

Domovské obrazovce vévodí bílá tapeta, v jejíž spodní části jsou dva modří ptáci. Ikony dostávají modrý čtvercový rámeček a některé i vlastní modro-bílý design. Změněné je i Centrum ovládání, ve kterém hrají prim odstíny šedé, modré a bílá. Z odemykací obrazovky vyčtete kromě data a času také zbývající baterii.

white-ghosty

Do třetice všeho dobrého tu máme téma white-ghosty od Mohammada Sobhyho. Jeho průsvitný, minimalistický styl z něj dělá zajímavou možnost, jak z Xiaomi udělat úplně jiný telefon. Balíček velký jen 5,5 MB můžete stahovat, aniž byste se před tím museli dívat na reklamu.

Domovská obrazovka tohoto tématu zaujme zajímavou kombinací modro-zelené s šedou. Ikony jsou nápadně větší a některé dostávají svůj vlastní čistě bílý vzhled, zatímco v Centru ovládání vévodí modrá, šedá, červená a bílá. Odemykací obrazovka je jedna z nejjednodušších, jaké jsme v poslední době viděli – ukazuje pouze datum a čas.

Další díly seriálu 3 nejlepší témata

Na další pokračování seriálu 3 nejlepší témata se můžete těšit následující pátek – tedy 18. března. Budeme rádi, když se v komentářích podělíte o to, jaká témata máte rádi vy.

3 (ne)známé produkty Xiaomi: pohovka, záchodové prkénko a teploměr

Máme tu konec pracovního týdne a s ním i 67. pokračování našeho seriálu, ve kterém představujeme produkty z portfolia Xiaomi. Číst dál...

Chytré hodinky s podporou 150+ sportovních režimů. 24/7 monitoring zdraví a Bluetooth telefonní hovory
Podívejte se na video Xiaomi Mi A1 s čistým Androidem

Na začátku září byl představen telefon Xiaomi Mi A1, který je součástí projektu Android One a nabízí tak místo MIUI Číst dál...

3 (ne)známé produkty Xiaomi: selfie tyč, pohádkový robot a batoh

Je tu pátek, a to na našem blogu znamená, že jsme pro vás připravili tři produkty z portfolia Xiaomi, které Číst dál...

Xiaomi 11 Lite 5G NE

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!

Přihlásit odběr
Upozornit na
guest

6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
bobasso
bobasso
10 měsíců před

Téma “Net Split” je super. Fascinuje ně u něj grafika Zamykací obrazovky. Ujíždím na časomíře i se zobrazováním vteřin. 😀

Petr
Petr
10 měsíců před

Zajímalo by mě jak net Split najít v aplikaci témata nenajde, děkuji za odpověď Petr

Honza
Honza
5 měsíců před

Play protect mi odstranil témata kde je teď aktivuju?

6
0
Napište nám svůj komentář!x