3 nejlepší témata: proměňte své Xiaomi do stylu Samsungu

„Proč by to někdo dělal?“ ptají se často komentátoři na sociálních sítích v reakcích na možnost změnit vzhled prostředí telefonů Xiaomi, Redmi a Poco. „Prostě proto, že může.“ odpovídáme většinou. Dnes vám představíme tři grafická témata, které promění vzhled nadstavby MIUI na One UI, jež můžete znát z telefonů od Samsungu.

Všechna tři témata najdete v aplikaci Témata, která je součástí softwarového vybavení telefonů s MIUI. Práce s touto aplikací je jednoduchá a intuitivní, nicméně pokud s ní nemáte žádné zkušenosti, může se vám hodit náš návod MIUI 12 – tipy a triky: Témata aneb Jak kompletně změnit vzhled MIUI. Mimo jiné v něm vysvětlujeme i to, jak zálohovat aktuální téma a jak se k němu v případě potřeby vrátit.

samsung

První téma dnešního přehledu se jmenuje samsung (skutečně s malým písmenem na začátku) a stojí za ním jistmon jithu. Jedná se o prémiové téma, což znamená, že se před jeho stažením budete muset podívat na reklamu. Instalační balíček je velký jen 2,5 MB.

Na domovské obrazovce zaujme tapeta s odkvetlou slunečnicí, kterou Samsung používal v propagačních materiálech před mnoha lety. Ikony některých systémových aplikací dostávají vzhled podobný provedení od Samsungu, další však zůstávají nedotčené, stejně jako Centrum ovládání. Odemykací obrazovka je jednoduchá s abstraktním motivem – zobrazuje jen čas a datum.

SAMSUNG ONE UI 2

Jako další tu máme téma SAMSUNG ONE UI 2 od grafika, který si nechává říkat Richo. Opět se jedná o prémiové téma, takže pravděpodobně neuniknete nutnosti dívat se na reklamu. Balíček s tématem je velký jen 4,4 MB.

Na domovské obrazovce vás čeká atraktivní abstraktní tapeta a nové ikony vybraných aplikací, které kopírují své protějšky z telefonů Samsung. Většina ikonek zůstává beze změny, podobně jako Centrum ovládání. Odemykací obrazovka nabídne stejnou tapetu jako domovská a zobrazuje pouze informace o datu a čase.

Samsung UI 3.0

Do třetice všeho dobrého jsme pro vás vybrali grafické téma Samsung UI 3.0 od Ritika Sharmy. Jako jediné v tomto přehledu je zdarma, takže se před jeho stažením a instalací nebudete muset dívat na reklamy. Balíček s tématem je velký 25,2 MB, takže lze očekávat, že přinese větší změny.

Pozadí domovské obrazovky v tomto případě oživí tapeta s pohledem na dvě letadla letící nad mořem. Toto téma proměňuje do stylu Samsungu poměrně mnoho ikon a stejně tak i některé přepínače v Centru ovládání. Patrně nejvíc nás však překvapilo přepracování systémového nastavení.  Odemykací obrazovka nepřekvapí žádnými výstřelky – kromě tapety ukazuje jen datum a čas.

Další díly seriálu 3 nejlepší témata

Na další pokračování seriálu 3 nejlepší témata se můžete těšit následující pátek – tedy 25. března. Budeme rádi, když se v komentářích podělíte o to, jaká témata máte rádi vy.

Xiaomi Black Shark 5 a 5 Pro půjdou do světa už za pár dní
Black Shark 5 - náhled

Kromě značek POCO a Redmi má společnost Xiaomi ve svém portfoliu také značku Black Shark, která se zaměřuje na smartphony Číst dál...

Redmi Note 10 Pro
3 (ne)známé produkty Xiaomi: tenisky, sluchátka a Wi-Fi router

Máme tu pátek a s ním další pokračování našeho cyklu 3 (ne)známé produkty Xiaomi. Tentokrát jsme pro vás vybrali maličký Číst dál...

Proč mobily s foťákem s rozlišením 48 Mpx dělají 12Mpx fotky?

Pokud si pořídíte telefon s fotoaparátem, u kterého výrobce slibuje rozlišení 48 Mpx, možná budete čekat, že s ním vyfotíte Číst dál...

Samsung Galaxy Buds2

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!

Přihlásit odběr
Upozornit na
guest

2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
bobasso
bobasso
1 rok před

Theme One UI Elite
vývojář Ritik Sharma

comment image

comment image

comment image

comment image

comment image

comment image

2
0
Napište nám svůj komentář!x