3 nejlepší témata: zkuste čistější prostředí z telefonů Google Pixel

Minulý pátek jsme vynechali, protože jsme se věnovali seznamu telefonů, které dostanou MIUI 13, ale teď s tradičním pátečním seriálem 3 nejlepší témata vracíme. Dnes se podíváme na kabátky, kterými můžete změnit vzhled prostředí svého mobilu tak, aby se blížil telefonům Google Pixel.

Všechna tři témata najdete v aplikaci Témata, která je součástí softwarového vybavení telefonů s MIUI. Práce s touto aplikací je jednoduchá a intuitivní, nicméně pokud s ní nemáte žádné zkušenosti, může se vám hodit náš návod MIUI 12 – tipy a triky: Témata aneb Jak kompletně změnit vzhled MIUI. Mimo jiné v něm vysvětlujeme i to, jak zálohovat aktuální téma a jak se k němu v případě potřeby vrátit.

Pixel Experience Square

Jako první tu máme grafické téma Pixel Experience Square od Ferduse Ahmeda. Už v náhledu je evidentní silná inspirace telefony Google Pixel. Téma je k dispozici zdarma, takže se nebudete muset dívat na reklamu, stahovat budete balíček velký 12,2 MB. U telefonů s novější verzí MIUI však patrně narazíte na hlášení o možných problémech s kompatibilitou.

Na domovské obrazovce vás čeká tapeta s leteckým snímkem pobřeží a modifikované ikony v hlavní nástrojové liště. Ikony dostávají čtvercový tvar bez zbytečných efektů, čtverce a obdélníky pak najdete i v Centru ovládání. Na odemykací obrazovce vás kromě tapety čekají jen hodiny a aktuální datum v češtině.

Google pixel

Jako další jsme pro vás našli téma s prostým názvem Google pixel od autora vystupujícího pod označením color. Už z náhledu je zjevná inspiraci prvními generacemi telefonů Pixel. Téma je k dispozici zdarma, balíček je velký jen 6,4 MB a tentokrát nehrozí problémy s kompatibilitou ani pod MIUI 12.5.

Na domovské obrazovce vás čeká fototapeta se snímkem deštivého velkoměsta. Ikony dostávají kruhový tvar a jsou prosté jakýchkoli zbytečných efektů. Centrum ovládání získává modrý nádech a zaoblená tlačítka. Také odemykací obrazovka je minimalisticky jednoduchá – je na ní tapeta, čas a datum v českém jazyce.

Google Pixel 4

Do třetice všeho dobrého je tu téma Google Pixel 4 od autorky, která si říká Laura2014. Vizuálně zaujme atraktivní kombinací černé, červené a oranžové barvy. Jedná se o prémiové téma, což v praxi znamená, že se před jeho instalací budete muset podívat na reklamu. Stahovat budete balíček velký 5,3 MB.

Na domovské obrazovce vás čeká tapeta v duchu Material Designu, kruhové ikony a modifikovaná tlačítka v hlavní nástrojové liště. Centrum ovládání tentokrát sází na syté odstíny modré a šedé. Na odemykací obrazovce vás kromě tapety čeká logo aplikace Google, čas a datum v anglickém formátu.

Další díly seriálu 3 nejlepší témata

Na další pokračování seriálu 3 nejlepší témata se můžete těšit následující pátek – tedy 11. února. Budeme rádi, když se v komentářích podělíte o to, jaká témata máte rádi vy.

Některé verze Redmi Note 9 nemají NFC. Jak je poznat?
Některé verze Redmi Note 9 nemají NFC. Jak je poznat?

Pokud se podíváte na oficiální stránku globální verze telefonu Redmi Note 9, dozvíte se zde o NFC pouze to, že Číst dál...

Xiaomi 11 Lite 5G NE
3 nejlepší témata: černé motivy pro telefony s AMOLED obrazovkou
3 nejlepší témata: černé motivy pro telefony s AMOLED obrazovkou

Máme tu pátek, a to na našem blogu znamená, že vám budeme představovat nejlepší grafická témata, kterými můžete oživit prostředí Číst dál...

3 (ne)známé produkty Xiaomi: sedačka, filtr proti koronaviru a tiskárna
3 (ne)známé produkty Xiaomi: sedačka, filtr proti koronaviru a tiskárna

Máme tu pátek a s ním již 139. pokračování našeho seriálu, ve kterém vám představujeme zajímavé produkty Xiaomi. Dnes to Číst dál...

Bazar XM.cz

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!

Přihlásit odběr
Upozornit na
guest

4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Lukáš
Lukáš
1 rok před

Děkuji za inspiraci, rád bych si výše zmíněná témata zkusil, ale v nabídce je nemám. Je nějaká alternativní cesta jak je tam dostat?

Lukáš
Lukáš
Odpovědět  Karel Kilián
1 rok před

Redmi note 10 pro a MIUI 13.0.2.

4
0
Napište nám svůj komentář!x