3 nejlepší tmavá témata pro telefony s AMOLED displejem

Výdrž baterie chytrého telefonu na jedno nabití ovlivňuje celá řada faktorů. V případě zařízení s AMOLED obrazovkou například to, kolik zobrazují černé barvy (černý bod=zhasnutý bod). Proto vám tento týden představíme tři nejlepší tmavá témata pro telefony s AMOLED displejem.

Všechna tři témata najdete v aplikaci Témata, která je součástí softwarového vybavení telefonů s MIUI. Práce s touto aplikací je jednoduchá a intuitivní, nicméně pokud s ní nemáte žádné zkušenosti, může se vám hodit náš návod MIUI 12 – tipy a triky: Témata aneb Jak kompletně změnit vzhled MIUI. Mimo jiné v něm vysvětlujeme i to, jak zálohovat aktuální téma a jak se k němu v případě potřeby vrátit.

Amoled Gloom – témata pro AMOLED

Jako první tu máme grafické téma pojmenované Amoled Gloom, za kterým stojí pravidelným čtenářům dobře známý Suraj. Jedno z nejpopulárnějších témat současnosti je k dispozici zdarma, což v praxi znamená, že se před jeho stažením nebudete muset dívat na reklamu.

Na domovské obrazovce vás čeká černá tapeta s nachovou květinkou. Některé ikony dostávají vlastní růžovo-černý kabátek, nemění se však Centrum ovládání, ani systémové nastavení. Odemykací obrazovka opakuje tapetu s květinou, zobrazuje aktuální čas, anglický název dne a přidává čtyři rychlé zástupce pro otevření fotoaparátu, nastavení, kontaktů a zpráv.

Amoled Road

Ještě o kousek temnější a tím pádem i úspornější je grafické téma Amoled Road od Piyush KPV. Tentokrát se jedná o prémiový kabátek, což znamená nutnost podívat se před jeho stažením na krátkou reklamu. To ale není nic, co by se nedalo přežít.

Téma je vysloveně černo-bílé, což je pro telefony s AMOLEDem optimální. Na tapetě domovské obrazovky jsou zobrazeny koleje vedoucí z tunelu. Ikony aplikací dostávají kruhový rámeček, některé pak i svůj vlastní černo-bílý design. Centrum ovládání a systémové nastavení však zůstávají beze změn. Na odemykací obrazovce vás čeká aktuální čas, datum, název dne a widget k ovládání hudebního přehrávače.

Amoled Love

Do třetice všeho dobrého tu máme ještě jedno tmavé téma pro telefony s AMOLED displejem od Suraje. Tentokrát se jmenuje Amoled Love, je velké jen 4,2 MB a můžete ho stáhnout a používat úplně zadarmo, bez nutnosti dívat se na reklamu.

Tentokrát vás na domovské obrazovce čeká černá tapeta s neonově barevnými srdíčky. Část ikon získává poněkud zvláštní fialovo-zelený design, většina jich však zůstává beze změny. Zatímco Centrum ovládání dostává tmavá tlačítka, systémové nastavení se nemění. Na odemykací obrazovce vás opět čekají srdíčka, aktuální čas a anglický název dne.

Další díly seriálu 3 nejlepší témata

Na další pokračování seriálu 3 nejlepší témata se můžete těšit následující pátek – tedy 8. dubna. Budeme rádi, když se v komentářích podělíte o to, jaká témata máte rádi vy.

Rozdíly: Poco X3 vs. Poco X3 Pro aneb Stejné jsou jen na pohled
Rozdíly: Poco X3 vs. Poco X3 Pro aneb Stejné jsou jen na pohled

Máme tu neděli, a to znamená, že vám přinášíme druhé pokračování našeho nového seriálu Rozdíly. V jeho rámci mezi sebou Číst dál...

Servis XM.cz
Tipy na vánoční dárky: 5× chytré hodinky a náramky pod 900 Kč
Tipy na vánoční dárky: 5× chytré hodinky a náramky pod 900 Kč

Do Štědrého dne v tuto chvílí zbývá již jen necelých sedm týdnů. Nepatříte-li mezi příznivce adrenalinu a tlačenic, pak byste Číst dál...

Unikl seznam novinek v MIUI 14. Podívejte, nač se můžete těšit
Unikl seznam novinek v MIUI 14. Podívejte, nač se můžete těšit

Dnes měly být představeny nové telefony Xiaomi 13 a Xiaomi 13 Pro a spolu s nimi i nová verze grafické Číst dál...

Poco F4 GT 5G

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!

Přihlásit odběr
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám svůj komentář!x