3 nejlepší tmavá témata pro telefony s AMOLED displejem

Výdrž baterie chytrého telefonu na jedno nabití ovlivňuje celá řada faktorů. V případě zařízení s AMOLED obrazovkou například to, kolik zobrazují černé barvy (černý bod=zhasnutý bod). Proto vám tento týden představíme tři nejlepší tmavá témata pro telefony s AMOLED displejem.

Všechna tři témata najdete v aplikaci Témata, která je součástí softwarového vybavení telefonů s MIUI. Práce s touto aplikací je jednoduchá a intuitivní, nicméně pokud s ní nemáte žádné zkušenosti, může se vám hodit náš návod MIUI 12 – tipy a triky: Témata aneb Jak kompletně změnit vzhled MIUI. Mimo jiné v něm vysvětlujeme i to, jak zálohovat aktuální téma a jak se k němu v případě potřeby vrátit.

Amoled Gloom – témata pro AMOLED

Jako první tu máme grafické téma pojmenované Amoled Gloom, za kterým stojí pravidelným čtenářům dobře známý Suraj. Jedno z nejpopulárnějších témat současnosti je k dispozici zdarma, což v praxi znamená, že se před jeho stažením nebudete muset dívat na reklamu.

Na domovské obrazovce vás čeká černá tapeta s nachovou květinkou. Některé ikony dostávají vlastní růžovo-černý kabátek, nemění se však Centrum ovládání, ani systémové nastavení. Odemykací obrazovka opakuje tapetu s květinou, zobrazuje aktuální čas, anglický název dne a přidává čtyři rychlé zástupce pro otevření fotoaparátu, nastavení, kontaktů a zpráv.

Amoled Road

Ještě o kousek temnější a tím pádem i úspornější je grafické téma Amoled Road od Piyush KPV. Tentokrát se jedná o prémiový kabátek, což znamená nutnost podívat se před jeho stažením na krátkou reklamu. To ale není nic, co by se nedalo přežít.

Téma je vysloveně černo-bílé, což je pro telefony s AMOLEDem optimální. Na tapetě domovské obrazovky jsou zobrazeny koleje vedoucí z tunelu. Ikony aplikací dostávají kruhový rámeček, některé pak i svůj vlastní černo-bílý design. Centrum ovládání a systémové nastavení však zůstávají beze změn. Na odemykací obrazovce vás čeká aktuální čas, datum, název dne a widget k ovládání hudebního přehrávače.

Amoled Love

Do třetice všeho dobrého tu máme ještě jedno tmavé téma pro telefony s AMOLED displejem od Suraje. Tentokrát se jmenuje Amoled Love, je velké jen 4,2 MB a můžete ho stáhnout a používat úplně zadarmo, bez nutnosti dívat se na reklamu.

Tentokrát vás na domovské obrazovce čeká černá tapeta s neonově barevnými srdíčky. Část ikon získává poněkud zvláštní fialovo-zelený design, většina jich však zůstává beze změny. Zatímco Centrum ovládání dostává tmavá tlačítka, systémové nastavení se nemění. Na odemykací obrazovce vás opět čekají srdíčka, aktuální čas a anglický název dne.

Další díly seriálu 3 nejlepší témata

Na další pokračování seriálu 3 nejlepší témata se můžete těšit následující pátek – tedy 8. dubna. Budeme rádi, když se v komentářích podělíte o to, jaká témata máte rádi vy.

3 nejlepší témata: udělejte si stylové Vánoce i v telefonu
3 nejlepší témata: udělejte si stylové Vánoce i v telefonu

Dnes je sice Štědrý den, ale na našem blogu se publikace článků nezastaví ani během následujících svátků. Je pátek, takže Číst dál...

Sledujte nás na Telegramu!
Vánoční dárky na poslední chvíli: 6 gadgetů Xiaomi do 500 Kč
Vánoční dárky na poslední chvíli: 6 gadgetů Xiaomi do 500 Kč

Příští týden touto dobou už bude po všem. Štědrý den letos připadá na sobotu, takže vám na pořízení dárků zbývá Číst dál...

3 (ne)známé produkty Xiaomi: monitor, stolní lampička a sluchátka
3 (ne)známé produkty Xiaomi: monitor, stolní lampička a sluchátka

Tento týden výjimečně představujeme nové zajímavé produkty Xiaomi, Redmi, Poco a dalších souvisejících značek již ve čtvrtek. Dnes to bude Číst dál...

Redmi Note 10 Pro

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!

Přihlásit odběr
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám svůj komentář!x