Xiaomi spouští uzavřené beta testování MIUI 9 pro 12 modelů

Před několika dny byla vydána beta verze softwaru MIUI 9 pro telefony Xiaomi Mi 6 a Redmi Note 4. Jako první tuto verzi, postavenou na Androidu 7 Nougat, dostal telefon Xiaomi Mi 5X, představený 26. července. Druhá vlna beta verzí měla být zahájena 28. srpna, nicméně čínský výrobce si pospíšil a uzavřené beta testování MIUI 9 pro dvanáct vybraných modelů začalo již včera.

Jak zaznělo již v nadpisu, jedná se o uzavřené beta testování, týkající se jen těch uživatelů, kteří jsou do něj registrováni (jak se můžete registrovat, vám povíme níže). Pokud máte čínskou vývojářskou verzi ROMky, obdržíte aktualizaci prostřednictvím OTA. Ta bude oznámena v notifikacích, odkud lze spustit upgrade.

Které telefony se mohou zapojit do beta testování MIUI 9?

MIUI 9 beta byla uvolněna pro následující zařízení:

 • Xiaomi Mi5
 • Xiaomi Mi Mix
 • Xiaomi Mi Note 2
 • Xiaomi Mi 5s
 • Xiaomi Mi 5s Plus
 • Xiaomi Mi 5c
 • Xiaomi Mi Max 2
 • Xiaomi Mi Max
 • Xiaomi Mi 4S
 • Xiaomi Mi 4c
 • Xiaomi Mi Note
 • Xiaomi Redmi 4X

Chcete-li se zaregistrovat a zapojit se do beta testování MIUI 9, musíte si stáhnout aplikaci Xiaomi MIUI Forum a provést registraci prostřednictvím volby MIUI closed beta. Rozhodně je však vhodné upozornit na skutečnost, že tato ROM není vhodná pro každodenní použití! Ideálně byste ji měli instalovat jen na zařízení, od kterých neočekáváte 100% spolehlivost. Společnost uvádí, že beta verze je stále ve vývoji, takže může obsahovat chyby a potýkat se s problémy. Předtím, než přistoupíte k aktualizaci, je doporučeno provést zálohu dat.

Xiaomi MIUI Forum
Xiaomi MIUI Forum
Developer: Xiaomi Inc
Price: Free

MIUI 9 má přinést celou řadu novinek – mimo jiné například režim rozdělené obrazovky či chytřejší vyhledávání obrázků. Zásadní změny se odehrály „pod kapotou“ – díky dynamické alokaci zdrojů by poslední verze měla nabídnout především rychlejší spouštění aplikací, které již potvrdily i první testy. Vývojáři pracovali také ne vyšší rychlosti a stabilitě celého systému.

Přihlásíte se do beta testování MIUI 9?

Zdroje: xiaomiphone.com, gizmochina.com, news.mydrivers.com.

Přehled novinek v MIUI 9 a seznam telefonů, které ji dostanou

Včera byla společně s telefonem Xiaomi Mi 5X na tiskové konferenci v Pekingu představena také nová verze ROMky MIUI 9. Číst dál...

Stáhněte si upozorňovací a vyzváněcí tóny z MIUI 9!

Software MIUI přinesl mnoho nových funkcí, zlepšení výkonu, nový design a řadu dalších funkcí. Kromě toho si uživatelé nejnovější verze Číst dál...

10 novinek MIUI 9, které určitě budete chtít vyzkoušet

26. července představila společnost Xiaomi novou verzi své ROM. V tomto článku vám stručně představíme 10 novinek MIUI 9, které Číst dál...

Xiaomi Mi 11
Poco F3
Přihlásit odběr
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Dan
Dan
4 let před

dobrý den jak je to s mobily xiaomi mi4i a aktualizací na miui 9

Petr Macner
4 let před

Dobrý den.
Bude nějaká aktualizace na telefon Xiaomi Redmi 4 Pro 3Gb RAM z globální verzí MIUI 8. 2? Tyhle telefony se na YouTube vychvalovali, jak jsou kvalitní (což také jsou),tak by se to slušelo jim dát novější verzi ?!
Děkuji za informaci a odezvu. P. Macner Liberec

2
0
Napište nám svůj komentář!x
()
x