3 nejlepší témata doporučená našimi čtenáři

Máme tu poslední březnový pátek, a to na našem blogu znamená, že vám budeme představovat zajímavá grafická témata pro nadstavbu MIUI. Tentokrát jsme náš výběr postavili na vás – našich čtenářích – kteří doporučovali nejlepší témata ať už v komentářích pod předchozími články, nebo ve skupině na Facebooku.

Všechna tři témata najdete v aplikaci Témata, která je součástí softwarového vybavení telefonů s MIUI. Práce s touto aplikací je jednoduchá a intuitivní, nicméně pokud s ní nemáte žádné zkušenosti, může se vám hodit náš návod MIUI 12 – tipy a triky: Témata aneb Jak kompletně změnit vzhled MIUI. Mimo jiné v něm vysvětlujeme i to, jak zálohovat aktuální téma a jak se k němu v případě potřeby vrátit.

One UI Elite

Začínáme tématem One UI Elite od zkušeného grafika Ritika Sharmy, které v komentáři pod minulým dílem s tématy ve stylu Samsungu doporučil Bobasso. Jedná se o bezplatné téma, takže se před jeho stažením nebudete muset dívat na reklamu. Stahovat budete balíček velký 24,8 MB.

Na domovské obrazovce vás čeká pestrobarevná tapeta plná měkce působících koulí a kruhů. Ikony mnoha aplikací dostávají vzhled odpovídající tomu, co můžeme vidět na telefonech Samsung. Autor mírně zmenšil ikony v notifikační oblasti, upravil vzhled tlačítek v navigační liště, ale i systémové nastavení. Naopak Centrum ovládání ponechal beze změn. Na odemykací obrazovce vás čeká datum, čas a minimalizovaná oznámení aplikací.

Open Space

Druhé téma dnešního přehledu doporučil ve facebookové skupině Xiaomi Club CZ/SK Dalibor Zemek, který ho používá společně s balíčkem ikon Rashi_dwm19. Jmenuje se Open Space a jeho autorem je aleks22mix. Také toto téma je k dispozici zdarma, přičemž budete stahovat balíček velký 38,3 MB.

Na domovské obrazovce vás přivítá temná tapeta, která je vysloveně ideální pro telefony s AMOLED displejem, a některé ikony dostávají lehce osvěžený vzhled. Úpravy se dočkaly ikony v notifikační liště i v navigačním panelu. Překvapilo nás černo-bílé provedení Centra ovládání, naopak trochu nemilá byla ruština u některých položek v systémovém nastavení. Odemykací obrazovka je opět černá a zobrazuje aktuální čas a datum.

Pastel Paper

Do třetice všeho dobrého tu máme téma Pastel Paper od Piyush KPV, které e-mailem doporučila čtenářka, jež se podepsala jako Kateřina. Opět jde o bezplatné téma bez nutnosti dívat se na reklamu, přičemž stahovat budete soubor velký jen 2,5 MB.

Domovské obrazovce dominuje tapeta s růžovými papíry a bílou klávesnicí. Růžové jsou i ikony aplikací – systémové dostaly vlastní vzhled, zatímco ty ostatní mají alespoň růžový rámeček. Jedná se o poměrně „lehké téma“, které nijak neovlivňuje ikony v notifikační oblasti, ani tlačítka na navigačním panelu. Zcela beze změn je také Centrum ovládání. Na odemykací obrazovce vás čeká moc pěkně provedené zobrazení času, ale i informace o nejvyšší, nejnižší a aktuální teplotě.

Další díly seriálu 3 nejlepší témata

Na další pokračování seriálu 3 nejlepší témata se můžete těšit následující pátek – tedy 1. dubna. Budeme rádi, když se v komentářích podělíte o to, jaká témata máte rádi vy.

Které telefony dostaly ve 27. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?
Které telefony dostaly ve 27. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?

Máme za sebou 27. týden roku 2021, a protože je pondělí, podíváme se na to, které telefony dostaly v uplynulých Číst dál...

Apple AirPonds Pro 2
Proč vlastně Xiaomi vytvořilo novou značku Poco?

Možná i vás při prvních zprávách o telefonu Pocophone, respektive Poco F1 napadla otázka: „Proč ho Xiaomi neprodává pod svou Číst dál...

Xiaomi má za sebou rekordní rok. Výrobce zveřejnil své finanční výsledky
Xiaomi - finanční výsledky

Společnost Xiaomi zveřejnila své finanční výsledky za uplynulý kalendářní rok 2021. A nezbývá než se zvednout ze židlí a vestoje Číst dál...

Xiaomi Watch S1 Pro

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!

Přihlásit odběr
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám svůj komentář!x