3 nejlepší témata: proměňte MIUI tak, aby vypadalo jako EMUI od Huaweie

Téměř každý výrobce mobilních telefonů upravuje Android ke svému obrazu. V případě Xiaomi, Redmi a Poco se tak můžete těšit z grafické nadstavby MIUI. Konkurenční značka Huawei v tomto směru sází na EMUI. Díky grafickým tématům můžete vzhled EMUI vyzkoušet i na telefonu s MIUI.

Práce s aplikací Témata je jednoduchá a intuitivní. Pokud s ní však nemáte žádné zkušenosti, může se vám hodit náš návod MIUI 12 – tipy a triky: Témata aneb Jak kompletně změnit vzhled MIUI. Mimo jiné v něm vysvětlujeme i to, jak zálohovat aktuální téma a jak se k němu v případě potřeby vrátit.

EMUI_Aquamarine

Jako první se podíváme na grafické téma EMUI_Aquamarine, za kterým stojí 2rist. Zatím si ho nainstalovalo poměrně solidních 6,3 milionů uživatelů a je k dispozici zdarma, tedy bez nutnosti dívat se před jeho stažením na reklamu.

Na domovské obrazovce vás bude čekat mentolově zelená tapeta s motive bublin. Mírně se mění jen některé ikony – většina však zůstává v původním tvaru čtverce se zaoblenými hranami. Těšit se můžete na barevnější Centrum ovládání a na odemykací obrazovce se můžete těšit z jiné bublinové tapety.

WHITE EMIU MIX

Za druhým tématem tohoto přehled stojí AMJAD ALI. Jeho dílko se jmenuje WHITE EMIU MIX a může se pyšnit bezmála dvaceti miliony stažení. Dle popisku nabízí podporu světlého i tmavého režimu a přináší ikony ze skutečného EMUI.

V tomto případě se můžete těšit na bílou tapetu domovské obrazovky a změní se také tlačítka v navigační liště. Celá řada aplikací dostane modernější ikony a poměrně výrazně se promění i Centrum ovládání, ve kterém vládne sytě zelená, modrá a šedá barva. Odemykací obrazovka přichází s motivem plástve a můžete počítat se zobrazením data a času.

emui Lite

Do třetice všeho dobrého tu máme grafické téma emui Lite od designera vystupujícího pod přezdívkou color. Opět se jedná o úspěšný kousek – může se chlubit bezmála dvanácti miliony instalací. I tentokrát vás čeká instalace bez reklam.

Na domovské obrazovce vás čeká pestrobarevná tapeta ve stylu olejomalby. Některé ikony dostávají nový kabátek, většina však zůstává ve výchozím stavu. Žádnou změnu nečekejte ani v Centru ovládání. Na odemykací obrazovce vás opět čeká pestrá tapeta, datum a čas.

Další díly seriálu 3 nejlepší témata

Na další pokračování seriálu 3 nejlepší témata se můžete těšit následující pátek – tedy 29. října. Budeme rádi, když se v komentářích podělíte o to, jaká témata máte rádi vy.

3 nejlepší témata: převlékněte MIUI do růžových tónů
3 nejlepší témata: převlékněte MIUI do růžových tónů

Máme tu poslední zářijový pátek a na našem blogu věnujeme poslední pracovní dny nejlepším tématům pro MIUI. Tentokrát jsme vybrali Číst dál...

Poco F3
Xiaomi interně testuje MIUI 13 postavenou na Androidu 11 i 12
Xiaomi interně testuje MIUI 13 postavenou na Androidu 11 i 12

Dle dostupných informací Xiaomi v prosinci představí nový špičkový telefon s procesorem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1. Očekává se, že Číst dál...

3 nejlepší témata: udělejte si stylové Vánoce i v telefonu
3 nejlepší témata: udělejte si stylové Vánoce i v telefonu

Dnes je sice Štědrý den, ale na našem blogu se publikace článků nezastaví ani během následujících svátků. Je pátek, takže Číst dál...

Poco F3

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!

Přihlásit odběr
Upozornit na
guest

2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Nicrox
Nicrox
1 rok před

Copak to používáte za Icon Pack ?

2
0
Napište nám svůj komentář!x