3 nejlepší témata: proměňte své Xiaomi do stylu fantasy

Máme tu pátek, a to na našem blogu znamená, že vám budeme představovat tři grafická témata, jimiž můžete ozvláštnit vzhled prostředí svého telefonu Xiaomi, Redmi či Poco. Tentokrát se podíváme na témata ve stylu fantasy.

Všechna tři témata najdete v aplikaci Témata, která je součástí softwarového vybavení telefonů s MIUI. Práce s touto aplikací je jednoduchá a intuitivní, nicméně pokud s ní nemáte žádné zkušenosti, může se vám hodit náš návod MIUI 12 – tipy a triky: Témata aneb Jak kompletně změnit vzhled MIUI. Mimo jiné v něm vysvětlujeme i to, jak zálohovat aktuální téma a jak se k němu v případě potřeby vrátit.

Star snow mountain

První téma dnešního přehledu se jmenuje Star snow mountain a jeho autorem je pravidelným čtenářům dobře známý Oujian. Balíček s tématem je poměrně velký – stahovat budete 23,5 MB. Dobrou zprávou je, že se předtím nebudete muset dívat na reklamu.

Jak naznačuje název, na domovské obrazovce vás čeká zasněžená hora pod hvězdnou oblohou. Ikony aplikací získávají vzhled ledových kostek a stejně chladivé je díky zvoleným barevným tónům i Centrum ovládání. Na odemykací obrazovce vás pak kromě ukazatele času čeká spousta animací – padající hvězdy a sněhové vločky či poletující nafukovací balónky.

Wallpaper pink sky

Také autorem druhého tématu je Oujian – tentokrát se jmenuje Wallpaper pink sky. Téma je o něco „lehčí“, proto budete stahovat balíček velký jen 12,6 MB. Je opět zdarma, což znamená, že se před stažením nebudete muset věnovat svůj čas sledování reklamy.

Název opět naznačuje, co vás čeká na domovské obrazovce – tentokrát je to růžová obloha s duhou. Ikony jsou menší a dostávají specifický rámeček. V Centru ovládání vás čeká kombinace růžovofialové a bílé barvy. Odemykací obrazovce taktéž vládne růžová, a kromě ukazatele času a nápisu „Have a nice day“ se můžete těšit na padající hvězdy.

Galaxy whale – fantasy s velrybou

Do třetice všeho dobrého tu máme téma od Oujiana – tentokrát je inspirované galaktickou velrybou a jmenuje se proto Galaxy whale. Bez nutnosti sledovat reklamu budete stahovat balíček velký 14,9 MB.

Jak již zaznělo, hlavním motivem tohoto tématu je velryba, se kterou se budete setkávat na domovské obrazovce spolu s ikonami doplněnými poloprůhledným rámečkem. Centru ovládání vládne kombinace bílé a fialové a na zamykací obrazovce se kromě motivu s velrybou můžete těšit na prolétávající hvězdy.

Další díly seriálu 3 nejlepší témata

Na další pokračování seriálu 3 nejlepší témata se můžete těšit následující pátek – tedy 21. ledna. Budeme rádi, když se v komentářích podělíte o to, jaká témata máte rádi vy.

Které telefony dostaly ve 48. týdnu aktualizace MIUI či Androidu?
Které telefony dostaly ve 48. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?

Máme tu první prosincové pondělí! První pracovní den je okamžikem, kdy se obracíme zpět, abychom zjistili, které telefony dostaly v Číst dál...

Black Friday
Xiaomi zavádí “Pure Mode” v MIUI. Prozatím ale jen v Číně

V září 2021 začala společnost Xiaomi nabírat beta testery pro svůj "Pure Mode", který se aktuálně nachází v čínské verzi Číst dál...

Mi Band 7 Pro chce těžit z názvu. Nebude to náramek, ale chytré hodinky
Mi Band 7 Pro chce těžit z názvu. Nebude to náramek, ale chytré hodinky

O tom, jak tenká může být hranice mezi chytrým náramkem a hodinkami, svědčí připravovaná novinka, kterou Xiaomi představí příští týden. Číst dál...

Xiaomi Mi Band 6

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!

Přihlásit odběr
Upozornit na
guest

4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Petr Bo
Petr Bo
10 měsíců před

Tohle přece není fantasy, tohle je…. růžový…

Petr Bo
Petr Bo
Odpovědět  Karel Kilián
10 měsíců před

Omlouvám se, ale jáí mám Fantasy spojené s bojovníky a neznámými světy (literatura, kterou jsem tak před 20 lety četl). Tato verze mě nikdy ani nenapadla… Ale jasně, že každý to může mít spojené s něčím jiným.

4
0
Napište nám svůj komentář!x